Jump to content
Dogomania

Gospodarz ringu


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm, przekonaliście mnie ^^ Ja tam na szczęście tyle już jeżdże, że łapie się we wszystkich oznaczeniach, tytułach, skrótach , wejściach, zejściach, porównaniach etc xD A przykładowe karty ocen mam w domu z wystawiania psiaków :) Chyba ktoś taki jak ja jest im tam potrzebny xD Sekretarzem albo gospodarz, wszystko jedno, głos mam dobry do takich rzeczy, bo niejednokrotnie wygrywał konkursy aktorskie i recytatorskie różnych rang, więc gwar wystawy mu nie straszny :D .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Generalnei w Katowicach nie mogłam mieć zgłoszonego psa w dniu, kiedy pracowałam jako obsługa wystawy. Reszta dni - wsio ryba.[/QUOTE]
A ja w Radomiu zgłosiłam swoją sucz i jednocześnie gospodarzowałam. Tylko od razu przy zapisywaniu się (W sumie to przymus był, ale ciii :evil_lol:) od razu powiedziałam - wystawia suke i kropka. No i mogłam, ale zapisałam się na inny ring niż wystawiałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']A ja w Radomiu zgłosiłam swoją sucz i jednocześnie gospodarzowałam. Tylko od razu przy zapisywaniu się (W sumie to przymus był, ale ciii :evil_lol:) od razu powiedziałam - wystawia suke i kropka. No i mogłam, ale zapisałam się na inny ring niż wystawiałam :)[/QUOTE]
A jak to zrobiłaś? Rozdwoiłaś się? :turn-l: Czy nagle uciekłaś z ringu?:hmmmm::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Akurat moja wchodziła tylko po 3 flatach, więc o 10:15 byłam na ringu - powiedziałam sędzinie jaka jest sprawa i mi pozwoliła, asystentka w ogóle bardzo chętna do tej pracy była więc chwile za mnie wywoływała ;) Później też mnie co jakiś czas zastępowała - znaczy ja chce psa wywołać, a ona mówi, że ona będzie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Akurat moja wchodziła tylko po 3 flatach, więc o 10:15 byłam na ringu - powiedziałam sędzinie jaka jest sprawa i mi pozwoliła, asystentka w ogóle bardzo chętna do tej pracy była więc chwile za mnie wywoływała ;) Później też mnie co jakiś czas zastępowała - znaczy ja chce psa wywołać, a ona mówi, że ona będzie :D[/QUOTE]
No to miłe z ich strony, ale jestem w szoku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=navy]hej![/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=navy]możecie mi napisać, co robi sakretarz ringu a co gospodarz? i czy sekretarz to nie to samo co gospodarz ringu. ?? [/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=navy]będę sekretarzował w Białymstoku i chciałym rozwiać wszelkie wątpliwości.;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]hej![/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]możecie mi napisać, co robi sakretarz ringu a co gospodarz? i czy sekretarz to nie to samo co gospodarz ringu. ?? [/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]będę sekretarzował w Białymstoku i chciałym rozwiać wszelkie wątpliwości.;)[/COLOR][/B][/QUOTE]
Sekretarz pisze opis sędziego do kart ocen, przygotowywuje teczki dla wystawców, ewentualne medale :) I to wszystko :)

Gospodarz zarządza ringiem, tzn. woła wystawców, ustawia ich w kolejności katalogowej, pilnuje, by numery były odpowiednie (a nie np. podwójne), notuje w sprawozdaniu kto zdobył jakie oceny, pomaga wydawać teczki, uzupełnia tablicę dla zwiedzających. I chyba tyle;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Sekretarz pisze opis sędziego do kart ocen, przygotowywuje teczki dla wystawców, ewentualne medale :) I to wszystko :)

Gospodarz zarządza ringiem, tzn. woła wystawców, ustawia ich w kolejności katalogowej, pilnuje, by numery były odpowiednie (a nie np. podwójne), notuje w sprawozdaniu kto zdobył jakie oceny, pomaga wydawać teczki, uzupełnia tablicę dla zwiedzających. I chyba tyle;)[/quote]

[B][COLOR=navy]aha, to fajnie :) czyli będę przy sędzi i pisał karty ;) fajnie :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

U nas tablic nie było, więc to odpadło - ale zbieranie teczek od wystawców (nie wiem czemu wydawali je przy wejściu, a później trzeba było dostarczyć na ring - a mało kto o tym wiedział, więc sobie spacerowałam i zbierałam :eviltong:), wywoływanie wystawców, ustawianie ich w kolejności (ale sędzina i tak miała własną kolejność sędziowania :lol:), szukanie WC dla sędziny, przynoszenie jej krzesła, upominanie właścicieli, gdy pies zrobił COŚ na ringu - niech sprzątnie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

acha... no to nie fajnie mieli ;/ a ja na miedzynarodową w lutym 09 chce w rzeszowie i juz w styczniu mi kazali przyjsc i ja wole wczesniej, zeby im zostawic informacje u ktorego sędziego na ringu chce byc. Wybrałam takiego, zeby w sobote u niego byc, a w niedziele moze nas bedzie ocenial, bo jest podany jako jeden sposrod 4 proponowanych na tą grupe ^^ Fajnie by bylo trafic ^^

Link to comment
Share on other sites

Nie no, ja na krajowke chce, a ze wypada w srodku wakacji, to troche trudno ustalic, co sie bedzie wtedy robilo...

No nic, zadzwonie, zapytam, moze mi cos ciekawego w ZK powiedza. Bo robic tak, ze sie zglaszam, a potem nie przychodze nie mam najmniejszego zamiaru. Nienawidze takiego czegos :/, czy to wystawy, czy to normalne zycie ;)

Dzieki :) Pocieszylo mnie to, ze to CACIB, a ja tylko na krajowke chce ;p

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co :) Sądze, że nie będziesz miała problemu zgłoszenia się bezposrednio przed wystawą.. na takie cos raczej nie ma duzo chętnych, wic przyjmą Cie z otwartymi oczami, czesto większosc to przypadkowa mlodziez 'z lapanki' , ktora nie ma o tym pojęcia..a chcesz isc na gospodarza czy sekretarza? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Czy by być sekretarzem/ gospodarzem ringu to trzeba być pełnoletnim? :o z taką odpowiedzią spotkałam się na moją chęć pomocy na poznańskich cacibach. Liczyłam chociaż na bycie sekretarzem, a tu się okazuje, że te pół roku mnie dyskwalifikuje ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...