Jump to content
Dogomania

Ksena - amstafka z Wrocławia.Miała być uśpiona a trafiła do wspaniałego domku :))


dariaopole

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mrowa23']to wazne....ten stosunek do suk i hotelik...bo z tego co widze jest malutko czasu a moze cos mi sie uda zalatwic....[/quote]

Mrowa - cieżko powiedzieć - suka siedzi już długo w schronie - od 04.2007, jest zestresowana - jak się podchodzi do klatki i zawola podejdzie i liże po rękach, a potem zrezygnowana odchodzi; gdy jeden gość (facet) chcał ją adoptować i na dzien dobry chciał założyć kaganiec to nie chciała i się broniła przed kagańcem kłapiąc zębami - ale nie ugryzła; pogryzła przez kraty nogę jakiemuś psu, bo ją wsadził do niej do boksu....zupełnie nie wiem jak do suk - obawiam się,że piętno schroniska, stres, traktowanie jej jak wrzód na d..e nie pozwolą jednoznacznie stwierdzic czy jest agresywna - w schronie może byc, a w normalnych warunkach może nie - tak jak astka z Elbląga, ktora tam zagryzla psa, a w tej chwili jest z drugą suką astką wziętą z tego samego schronu!.Tyle wiem.

Link to comment
Share on other sites

Andzia gdzie jesteś ????? Państwo od elbląskiej zdecydowali się na Ksenię, jak ona nie wypali to sobie w łeb strzelę, bo to już będzie trzeci psiak jakiego im nagrywam. Błagam Cię odezwij się !!!!!
Jutro nie będzie mnie na necie, w moim podpisie jest moja komórka, przyślij mi choć SMS-a, że wszystko o.k. plisssssss

Link to comment
Share on other sites

nie wierzę po prostu, nie wierzę....
podałam lamia twój telefon Kasi z Wrocławia - pozostaje bowiem kwestia transportu - ona może ją podwieźć w stronę W-wy - ale boi się trochę bo nigdy nie jeździła tak daleko tylko w okolice Wrocławia

boshe - teraz musi się udać!!!!

Link to comment
Share on other sites

jakby byl w niedziele i ktos by mi do poznania podrzucil to moge jechac ale kasa na paliwo bo biede klepie....w sobote sie przeprowadzam do nowego mieszkania wiec ciezko by mi bylo.... jak ona na inne suki bo nie wiem gdzie upakowac towarzystwo moje czy mogloby jechac czy musialoby zostac w domku;)

Link to comment
Share on other sites

[B]ruda76 [/B]- a o której rano???? cholewka - ja nie wiem - trzeba by się spytać KasiK z Wrocławia czy dałaby radę ją wyciągnąć rano i dowieźć w okolicę choć Piotrkowa - ale pewno się nie uda na "rano" bo i schron otwarty od 10 no i droga...

[B]mrowa[/B] - suka musi wyjść w sobotę najpóźniej....

[B]greven[/B] - mam nadzieję,że wszystko się uda i zostanie warszawianką, ale dzięki za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...