Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza13']Glany wcale nie muszą byc czarne :evil_lol:
Ja akurat glany nosiłam do mundury harcerskiego, ale ostanio nie chodze na harcerstwo to i glany w szafie schowane leża ;)[/quote]

wiem, ale przeważnie są.
widziałam już oczojebne żółte, zielone, pomarańczowe, nawet różowe widziałam. Ale ilości czarnych nic nie przebije.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ja też:cool3: nie wyobrażam sobie nosić takie wielgachne czarne okropne COŚ na nogach. Przecież w tym się stopić można.[/quote]

Glany wcale nie muszą byc czarne :evil_lol:
Ja akurat glany nosiłam do mundury harcerskiego, ale ostanio nie chodze na harcerstwo to i glany w szafie schowane leża ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Eria, Diabełek, :loveu: bardzo mi się podoba, a glany są fajne. aktualnie nie mam, bo zniszczyłam :D może coś tam na jesień, zima, bo na lato to na tramposze się trzeba przerzucić. Kincia, Twoje wypowiedzi przestają być śmieszne, a zaczynają żałosne..[/B]

Link to comment
Share on other sites

Fajne ze sie fotka podoba;)
[quote name='Patikujek']Nom oczy ma Eria zajefajne:loveu:

Eria a dlaczego cię nie było dzisiaj u Wandul na minizlocie???:mad::mad::mad:[/quote]
Nie było mnie bo mam roboczy weekend i nie ma mnie w domu po 9 godzin dziennie:-(
zaraz zmykam do pracki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...