Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie tak bardzo ;)
Może z bliska pokażę, to zdanie zmienicie :D
[IMG]http://i29.tinypic.com/2cc76d.jpg[/IMG]

[B](zdjęcie kiepskie, ale czego oczekiwać od telefonu?)
Kincia, u nas 'buty w stylu skejtowskim' noszą już nawet dzieci w przedszkolu, więc wiesz :p ja wolę chodzić albo w glanach, albo trampkach, tylko, że już się ciepło robi. A balerinki to dopiero wieś :roll: a w tych butach będę chodzić, na żywo wyglądają inaczej. I mnie się tak podoba :loveu: Kincia, właśnie może byś się Ty pokazała, a nie odstawiasz 'maniane' :evil_lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzaga']Nie tak bardzo ;)
Może z bliska pokażę, to zdanie zmienicie :D

[B](zdjęcie kiepskie, ale czego oczekiwać od telefonu?)[/B]
[B]Kincia, u nas 'buty w stylu skejtowskim' noszą już nawet dzieci w przedszkolu, więc wiesz :p ja wolę chodzić albo w glanach, albo trampkach, tylko, że już się ciepło robi. A balerinki to dopiero wieś :roll: a w tych butach będę chodzić, na żywo wyglądają inaczej. I mnie się tak podoba :loveu: Kincia, właśnie może byś się Ty pokazała, a nie odstawiasz 'maniane' :evil_lol:[/B]
[/quote]


Weeeeeez xD
U nas wies to sa własnie np glany xD:cool1:
Trampki fuj fuj xD:diabloti:


[quote name='Mysia_']ojjj... Chyba nie :diabloti:
Kincia, dawno tu Twoich fotek nie było :evil_lol:[/quote]

Wiem xD
Bo mi sie znudziło juz troche robienie fotek xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kincia']
Weeeeeez xD
U nas wies to sa własnie np glany xD:cool1:
Trampki fuj fuj xD:diabloti:[/quote]
Wiesz zastanawiam się gdzie ty mieszkasz, i czy u was nikt się nie zajmuje tępieniem kinder-panków :roll: pogratulować tylko.
A słuchałaś sobie Włochatego- Prawo wyboru ?- To tak a'propos moich trampków. :roll:


[quote name='Kincia'] Wiem xD
Bo mi sie znudziło juz troche robienie fotek xD[/quote]
Bardzo ciekawe. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzaga']Wiesz zastanawiam się gdzie ty mieszkasz, i czy u was nikt się nie zajmuje tępieniem kinder-panków :roll: pogratulować tylko.
A słuchałaś sobie Włochatego- Prawo wyboru ?- To tak a'propos moich trampków. :roll:



Bardzo ciekawe. :shake:[/quote]


Nie nikt nie zajmuje sie tempieniem kinder-pankow :p
Poprostu wielu osoba nie podobaja sie glany albo trampki.
No ale ci co je nosza to niech sobie nosza wkoncu kazdy ma inny gust:cool1:

No bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzaga']Nie tak bardzo ;)
Może z bliska pokażę, to zdanie zmienicie :D


[B](zdjęcie kiepskie, ale czego oczekiwać od telefonu?)
Kincia, u nas 'buty w stylu skejtowskim' noszą już nawet dzieci w przedszkolu, więc wiesz :p ja wolę chodzić albo w glanach, albo trampkach, tylko, że już się ciepło robi. A balerinki to dopiero wieś :roll: a w tych butach będę chodzić, na żywo wyglądają inaczej. I mnie się tak podoba :loveu: Kincia, właśnie może byś się Ty pokazała, a nie odstawiasz 'maniane' :evil_lol:
[/B][/quote]

i tak mi się nie podobają :cool1:
pół szkoły ma podobne, złote, srebrne, czerwone zielone... wieś tańczy i śpiewa.

A ja mam swoje najki, conversy i dc i nikt nie ma takich :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']i tak mi się nie podobają :cool1:
pół szkoły ma podobne, złote, srebrne, czerwone zielone... wieś tańczy i śpiewa.

A ja mam swoje najki, conversy i dc i nikt nie ma takich :evil_lol:[/quote]


Dc:loveu::loveu::loveu:
Niedlugo sobie takie sprawie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']u mnie wszyscy mają dc, ale nie takie jak ja:diabloti:[/quote]

[quote name='Tinka:)'][URL]http://img180.imageshack.us/my.php?image=obraz039tb0.jpg[/URL]

tu wyglądam strasznie bo musiałam je mocno zawiązać żeby się nie zabić, ale zdjęcie jest :diabloti:[/quote]


No fajne :D
U nas w sql chyba 1 osoba ma takie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]O. A u mnie wszystkie dzieffcynki uważające się za niewiadomo-jak-mocno-zajebiaszcze (w skrócie kinderpanki :loveu:) takie buty mają, :p a trampków nawet jedna osoba :cool3: (z wyjątkiem mnie) nie nosi. I ja też jestem oryginalna, :evil_lol: a to, że się u was szerzy kinderpanctwo (dzieci w wieku młodym, ubierające się trendi, łał, kuul, i słuchają plastikowych piosenek, uważają się za przynależnych do subkultury 'EMOWCÓW' już nie Imoo. :shake: ) bardzo mnie martwi, ba ja sama w moim mieście wyśmiewam i tępię takie osoby :diabloti: . A ja jedna, jedyna słucham muzyki, jakiej słucham i wiem, że Anarchizm znaczy co znaczy, :cool1: a nie różowe hasło reklamowe, dla jakiegoś badziewnego serialu.[/B][SIZE=3][B] [COLOR=Red]-Boże, widzisz i nie grzmisz!-[/COLOR] :angryy: [/B][SIZE=2][B]aha, i ja też mam adidasy 'skejtowskie' i Conversy, miałam też jedne z Croppa, ale tak je zajechałam, że żal pokazywać :p. ale, żeby nie było, to coś tam dodam;[/B]

[IMG]http://i30.tinypic.com/2ugi5au.png[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/2dqiw6g.png[/IMG]

[SIZE=1](telefonem=niewyraźne!)[/SIZE]






[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja glanów bym nie zamieniła na żadne inne buty na świecie :loveu: Są cudne, wspaniał i je uwielbiam, już tyle lat nosze glany i szybko z tego nie zrezygnuję ;) Są idelane na koncerty (Woodstock m.in.) :loveu:

A trampeczki też są super :loveu: ale nie takie jak ma Dzaga :eviltong: Bo te są kiczowate :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...