Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

[quote name='bazylia']Z przykrością stwierdzam, że nie odnalazłam się w dogomaniakowym mixie :lol:[/quote]
Bazylia to prosiem o fotkę, albo linka jeśli fota na dogo już jest.
Nie ma problemu z zaczęciem części 5, tylko niestety najwięcej czasu pochłania szukanie zdjęć. Jak zdjęcia bedę miała "podane pod nos", to pójdzie piorunem... :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asher'][quote name='Agnes'][size=1]moze mi sie przewidzialo ale Tufi jest chyba dwa razy ;) nie to ze sie czepiam heh 8) [/size][/quote]

Nie przywidziało ci się :lol: Ale chyba nikomu to nie przeszkadza :wink:[/quote]

No oprócz tego, że aby sprawiedliwości stało się zadość , wszystkich trzeba przemnożyć przez 2 :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Agnes'][size=1]moze mi sie przewidzialo ale Tufi jest chyba dwa razy ;) nie to ze sie czepiam heh 8) [/size][/quote]

Nie przywidziało ci się :lol: Ale chyba nikomu to nie przeszkadza :wink:[/quote]
Przy takiej mnogości zdjęć mnie się w oczach nie tylko dwoiło, ale nawet troiło :roll: . Gdzie popełniłam nietakt??? Jeszcze przed wyjazdem poprawię :P

Link to comment
Share on other sites

Już biegnę pochwalić Beatę za cierpliwość, samozaparcie i efekty!... bo efekty są wspaniałe.
Że też Ci się chciało :D
Ja tylko teraz fryz mam inny, ale to nic ;)
A tak przy okazji zapytam, będzieta na wystawie w Krakowie?
pytam wszystkich zebranych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Poświata']Gdzie popełniłam nietakt??? Jeszcze przed wyjazdem poprawię[/quote]
Wkleisz wszytkich pozostałych podwójnie? 8)[/quote]
Co za dużo, to niezdrowo :evil: . [size=1]Wytnę podwójną Tufi[/size]

[quote name='Lukusia']Możecie mnie dodać do pigułki :lol: [/quote]
Ok :P , tylko nie będzie to tak zaraz od ręki :D .

Link to comment
Share on other sites

Hejka Dogomaniacy :-)

Jestem pod wrazeniem nowych zdjec :-)

[b]rodzice (Ula), [/b]jak milo Cie zobaczyc :-) Swietne foteczki! Widac, ze niezla z Ciebie luzaczka! :-) I masz przesliczna wnusie :D

[b]malawaszka,[/b] juz gdzies pisalam, ze fajnie wychodzisz na fotach :-) I bardzo do twarzy Ci z "grzywkami" :lol:

[b]bernulka, bognik,lukusia, tanita[/b] widze, ze kolejne Dogomaniaczki sie ujawnily! :D

[b]Justa[/b], ja juz dawno stwierdzilam, ze Tobie zaden fotograf jest nie potrzebny :lol: Pelna robote za modelke i fotografa odwalasz sama! :D Bravo, bravo ... tylko czemu Ty mi chleb odbierasz ;)


[color=blue][size=6]Poswiata, Skarbie Kochany, ja dopiero teraz zobaczylam Twoja pigulke!
No jest DOSKONALA! Baaa Poswiata Ty jestes DOSKONALA! Swietna robota, a cala pigule sciagam i zapisuje w ulubionych.
Jestem zachwycona![/size] [/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Justa[/b], ja juz dawno stwierdzilam, ze Tobie zaden fotograf jest nie potrzebny :lol: Pelna robote za modelke i fotografa odwalasz sama! :D Bravo, bravo ... tylko czemu Ty mi chleb odbierasz ;)
[/quote]

:lol: Dziekuje :oops: Aż mi goopio! :oops:

I sie nie martw, bo ja nie umiem innym robić zdjęć ;) Więc zostawiam to Tobie! :) Ja tylko takie samowystarczalne stworzenie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Hejka Dogomaniacy :-)
[color=blue][size=6]Poswiata, Skarbie Kochany, ja dopiero teraz zobaczylam Twoja pigulke!
No jest DOSKONALA! Baaa Poswiata Ty jestes DOSKONALA! Swietna robota, a cala pigule sciagam i zapisuje w ulubionych.
Jestem zachwycona![/size] [/color][/quote]
:oops: :oops: :oops: Ach, mów tak jeszcze :wink: , może nie pękne z dumy :wink: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...