Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

A wiecie co ja wam powiem. Ja przyjęłam strategię może nie podobną ale bliską tej, która prowadzi Basenji ( może my jesteśmy jakąś dalszą rodziną co ? :lol: :wink: [nie mówię o forumowej! ]). Jak mi się coś podoba to napiszę, a jak nie to nie piszę... z tą różnicą że Basenji otwarcie mówi jak mu się coś nie podoba...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja w standardzie nasze dogomaniaCki sa najpiekniejsze i jak mozena ise nimi nie zachwycacpatrzac na Agnes czy na asie 102

a zreszta po co krytykowac jak na swiecie jest nam tak zle i okropnie to sobie tu pomioodzimy Wojtusi i moge Ci obiecac ze TOba bede sie rownie zywiolowo zachwycac jak naszymi DogomaniaCkami :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Wojtek, ja bym proponowała żebyś Ty dla przeciwwagi krytykował maksymalnie nasze zdjęcia i się nie oszczędzał. Wytknij nam każdą zmarszczkę, każdy gram zbędnego tłuszczu, każdy pryszcz itd...

[/quote]

Do samobójcy mi daleko :D

Link to comment
Share on other sites

Sylwia a chłopak na drugiej focie jaka mina poważna a wiesz pasujecie do siebie ładnie razem musicie maszerować :D
Mnie sie tam większośc ludzi podoba każdy ma to "coś" w sobie :D a jak kocha zwierzaki to może byc i paskudniak a dla mnie ma ładną dusze :D akle banał wiem, ale najczęsciej taka prawda :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']Mnie sie tam większośc ludzi podoba każdy ma to "coś" w sobie :D a jak kocha zwierzaki to może byc i paskudniak a dla mnie ma ładną dusze :D akle banał wiem, ale najczęsciej taka prawda :D[/quote]

Patka ja się zgadzam z tobą , wogóle z ludźmi którzy mają zwirzęta łatwiej mi porozumieć się :)

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img147.exs.cx/img147/1360/12mr1.jpg[/img]

Ale namieszałem... :-?
Te dogolaseczki ze strachu przed krytyką będą się teraz pokazywać w strojach arabskich fundamentalistek - ze szparką na oczy... :-?

Hmm, co mi pozostaje... - Cola, jakie masz ładne oczy i lewą dłoń !!! :o :D

Link to comment
Share on other sites

:( no tak o brwiach zapomniał.

Wojtek jak chcesz mnie pokrytykować, to poszukaj na galerii mnie w całości :lol: Podpowiem: poszukaj w topiku Wind :wink: :lol:

Póki co pokażę trochę więcej :wink:
[img]http://img100.exs.cx/img100/221/73sc.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Cola śliczne fotki.. bardzo interesujące
Poproszę o kolejne odsłony [/quote]
Tak Cola, prosimy, rozbieraj sie po kawałku... :D

[quote]Wojtek jak chcesz mnie pokrytykować, to poszukaj na galerii mnie w całości Podpowiem: poszukaj w topiku Wind
[/quote]
Cola, no wiesz co. Juz zapomniałaś jak Cię krytykowałem!? :o Jak pacyfista chciał do takiego wojska pójść! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...