Jump to content
Dogomania

Ambra, bokserka pobita i przywiązana w lesie! /Kędzierzyn/Już w nowym domu!


katrinko

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie dowiedziałam się, jaka to dokładnie choroba, ale podobno nie jest to nic bardzo groźnego. W piątek dopiero będzie wet i pan Andrzej obiecał, że wypyta go dokładnie, przede wszystkim na jak długo przewiduje leczenie - bo wcześniej jej nie wypuszczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Domek dla Ambry jest. Są oni w stałym kontakcie z weterynarzem i schroniskiem, jak tylko Ambra bedzie gotowa, wsiadają w auto i śmigają po sunię, a potem boskie zycie nad morzem ;)[/quote]

O rany - co za informacje!!!!! cudownie Aga jestes boska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Domek dla Ambry jest. Są oni w stałym kontakcie z weterynarzem i schroniskiem, jak tylko Ambra bedzie gotowa, wsiadają w auto i śmigają po sunię, a potem boskie zycie nad morzem ;)[/quote]

Uff....superancko...:multi: :multi:

Nie choruj Ambrunia tylko....nie choruj....zdrowiej szybko i do domku uciekaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Podobno leczenie ma potrwać jeszcze około tygodnia. Mała wczoraj drapała się bardzo, wcześniej tego nie widzialam - ale nie wiem czy to przez chorobę skóry, przez leczenie czy po prostu pchły. Jest energiczniejsza, mam wrażenie, ufniejsza, dała się pogłaskać, sama zresztą zagląda czy ktoś idzie i czeka przy siatce.
Przyszły domek jest, z tego co wiem, w kontakcie ze schroniskiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katrinko']Podobno leczenie ma potrwać jeszcze około tygodnia. Mała wczoraj drapała się bardzo, wcześniej tego nie widzialam - ale nie wiem czy to przez chorobę skóry, przez leczenie czy po prostu pchły. Jest energiczniejsza, mam wrażenie, ufniejsza, dała się pogłaskać, sama zresztą zagląda czy ktoś idzie i czeka przy siatce.
Przyszły domek jest, z tego co wiem, w kontakcie ze schroniskiem :)[/quote]

To znaczy, że wszystko na dobrej drodze.........
Trzymam kciuki za jak najszybsze opuszczenie schroniska i wylegiwanie się na kanapie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...