Jump to content
Dogomania

Pręgowano-szylkretowo-niebiesko-czarno-pieprzna galeria xD


puzzle

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Cześć...

Na początek oczywiście jest mi strasznie wstyd...:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Powinnam się chyba troszeczkę wytłumaczyć z mojej drobnej nieobecności:diabloti:, ale dwa lata to trochę dużo i powiem tylko, że naprawdę, ale to naprawdę nie miałam czasu:oops:. Jestem ciekawa czy ktoś tu jeszcze zajrzy i kto mnie pamięta:evil_lol:.

Przypomnijcie mi jak się wstawia zdjęcia to się wam trochę pokażę:cool3: razem z moim zwierzyńcem:cool3:

Tęsknił ktoś za mną?

Link to comment
Share on other sites

SĄ JUŻ SĄ:diabloti:

Są malutkie, okrąglutkie, czarniutkie i mają całe 4 dni:cool3:. Jest ich 8 i wykluły się 19.06, czyli w czwarte urodziny Hebskiej:cool3:. Jak mi ktoś przypomni wstawianie zdjęć to nawet je pokażę:cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

TY ŻYJESZ ?? :crazyeye::crazyeye::diabloti:

[quote name='puzzle']SĄ JUŻ SĄ:diabloti:

Są malutkie, okrąglutkie, czarniutkie i mają całe 4 dni:cool3:. Jest ich 8 i wykluły się 19.06, czyli w czwarte urodziny Hebskiej:cool3:. Jak mi ktoś przypomni wstawianie zdjęć to nawet je pokażę:cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]

aaa Gratuluje :loveu::loveu:

pokazuj zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Jestescie:crazyeye::loveu: myslalam, ze pozapominaliscie o mnie:evil_lol:. Wybaczcie, ale rachunki nie sa moja mocna strona i zapomnialam zaplacic za iPlus'a:roll: tak mi wszystko zmulilo, ze nie moglam sie tu dostac, ale juz jestem i bede:cool3:.

[B]NightQueen[/B] a no jeszce jakoś żyjemy:evil_lol:

[B]weszka[/B] widziałam:loveu::loveu::loveu:. Mi się ok rok temu tak usrał w głowie wielki pieprzak:cool3:, że nie mogę się go pozbyć i planuje w sumie nabyć:diabloti:. Muszę jeszcze trochę poczekać, bo za ok rok może dwa będę mieszkała w domku z ogrodem i dopiero wtedy moge zacząć myśleć o tym na poważnie:cool3:

Niestety szczeniaczkow jest juz 7, a nie 8... Dzisiaj w nocy bylismy uspic jednego z maluchów. Po porodzie był u nas wet obejrzeć czy wszystko jest ok, sprawdził maluchy i okazało się, że jeden ma rozszczepione podniebienie, potraktował to zupełnie normalnie i powiedział, że malucha da się odkarmić, ale z butelki, bo nie da rady ciągnąć od suki. No to szybko marsz po mleko, butelki i cały osprzęt. Przez tydzień wstawałam w nocy co dwie godziny, w dzień jak tylko byłam na nogach to cały czas ze szczeniakiem. Niestety było widać, że maluch nie rozwija się prawidłowo, był zdecydowanie mniejszy, miał faktyczny problem z jedzeniem, ale jakoś sobie radziliśmy. Dzisiaj w nocy maluch zaczął okropnie piszczeć, Hebe wyniosła go z legowiska i nie chciała do niego podejść. Zadzwoniliśmy do całodobowej kliniki i kazali nam z nim podjechać. Okazało się, że ma zachłystowe zapalenie płuc, że wada jest na tyle duża, że powinien być uśpiony od razu, przy pierwszej wizycie i napewno nie jest to szczenię, które da się odchować:roll:. Nienawidzę podzielonych zdań weterynarzy, wg jednego malucha dało się odchować, wg drugiego to wychowywanie inwalidy, który cały czas się męczy, a w jego przypadku prawdopodobnie nie dożyłby drugiego tygodnia życia... Był dzisiaj u mnie w domu ten wet i tak jak ten pierwszy stwierdził, że cała reszta, razem z mamą ma się całkowicie dobrze, że wada tamtego szczylka nie ma na resztę wpływu i że się ładnie chowają. Trzymam go za słowo, ale chyba zaproszę jeszcze jednego weta:mad:

A oto one:loveu:

[IMG]http://i51.tinypic.com/2nsqnes.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/dwyrub.jpg[/IMG]



Przez co wrzucacie zdjęcia i jaką mogą mieć maksymalną wielkość? Mi się ładują jakoś koszmarnie długo:roll: i czasami mi odrzuca, a bym wam trochę pokazała różnych przeróżnych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Czarnuchy są? A to niespodzianka po pieprznych rodzicach :p

[url]www.imageshack.us[/url] ja tutaj wrzucam. max wielkość dłuższego boku 640pix

Szkoda malucha, mnie uczyli, że rozszczep daje niewielkie szanse, ale pewnie zależy to od stopnia.. Zwykle takie szczenięta od razu się usypia.
Dobrze że pozostała 7 ma się (odpukać!) dobrze :loveu:

Opowiadaj co tam jeszcze !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...