Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
AnkaW

Warszawa - krajowa w dn. 08.09.2007 r.

Recommended Posts

[quote name='aga616']a to dobre - bo na klubówkę w niedzielę:
normalny - 10 zł
ulgowy- 5 zł
parking - 10zł :p[/quote]

no to pięknie, chyba dlatego taniej bo mniej wystawiających :cool3:

Aniu leje niemilosiernie i jutro ma byc tak samo,moze do soboty pogoda sie zmieni,ale czy nie bedzie blota to trudno przewidziec do tego jest zimno oby to nie byla powtorka z wystawki w Lodzi w kazdym razie szykuje cieple ciuchy i ubranko dla Kiki

A ja się zastanawiam czy w ogóle Molly przygotowywać na wystawę,bo łapy pewnie i tak czarne i mokre będą i reszta sierści też więc jaki sens ma to żebym 1,5h ją męczyła nie wiem.Oby pogoda się poprawiła bo będzie wielkie bagno:shake:

[quote name='Asiaczek']Hurra, ktoś wpadł po rozum do głowy!!! Brawo!!!
Pzdr.[/quote]

Cześć Asiaczku tu Ania i perros! Czy będziesz w niedzielę na wystawie? My będziemy w LICZNEJ grupie 5 hiszpanów!!!:multi: :multi: :multi: Tekilka i jej trójka dzieci oraz Razo! Aby pogoda dopisała.Serdeczne uściski dla Ciebie i Twoich psiaków.

[quote name='AnkaW']Ja nie mam gumowców :placz: :placz: :placz: a boso za zimno :diabloti:[/quote]
ja tez nie mam gumiaczków... :lol:
a tak poważnie... to rzeczywiscie leje dzis cały dzien...
mam nadzieje ze zgodnie z zapowiedziami, w weekend (szczególnie sobote) bedzie ladniej, tj bezdeszczowo, bo zmino to raczej..

[quote name='Anna Rapp']Cześć Asiaczku tu Ania i perros! Czy będziesz w niedzielę na wystawie? My będziemy w LICZNEJ grupie 5 hiszpanów!!!:multi: :multi: :multi: Tekilka i jej trójka dzieci oraz Razo! Aby pogoda dopisała.Serdeczne uściski dla Ciebie i Twoich psiaków.[/quote]
Hejka, Aniu. Niestety, w W-wie będę tylko w sobotę i to na dodatek towarzysko. Niedziela jest zarezerwowana na Kowno!:lol:
Pzdr.