Jump to content
Dogomania

Warszawa - krajowa w dn. 08.09.2007 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lothia']Aniu może wreszcie uda nam się spotkać:multi:,choć ja jestem w takim amoku że nie wiele do mnie dociera,musiałabys podejść i mówić dużymi literami:lol:
blaira zgłoś się:lol:[/quote]

nie ma siły musimy się spotkać :lol: a Perełke to ja tak wytarmosze /ale po ocenie:evil_lol: / że jej nie poznasz :p . Ja Cię mogę nie poznać ale znajdę Agamę i już nie będzie problemu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

super,Perke poznasz napewno:lol:
o ile będzie ocena , bo podobno p. Jakubowski zwraca uwagę na wystawianie psa, a Perka srednio jest wystawia ,na dodatek ucieka przed sędziami:roll: ,mam nadzieję że nie będzie "nie do oceny"
przez jej nieśmiałość przegrałyśmy z Keri w Toruniu:lol:choć muszę przyznać że pokazała się o niebo lepiej niż na warszawskiej

Link to comment
Share on other sites

Pan Jakubowski jest bardzo sympatyczny i nie będzie tak źle. Perka jeszcze w szczeniaczkach będzie czy już do młodzieży wskakuje?
Mój, mimo że pod blokiem pcha się wszystkim na ręce, na wystawie miał takiego pietra że aż mi się śmiać chciało :lol: . Ale tam nie miał swojej obstawy :diabloti: , odwaga została w domciu :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

A ja tam znam inną Perle.....:eviltong:
Dziewczynka napewo z czasem oswoi się z atmosferą wystaw i pokażę te drugie oblicze, które znam ja. Konkurencja bardzo duża, więc nie należy się zrażać brakiem miejsca na lokatach. Mój Jagódek nie pokazywał się do 12 miesiąca, ale praca z sunią zaowocowała i teraz wystarczy zdjąć transporter z szafy a Jagoda już jest gotowa na show i nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że to lubi:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']tak tak bede wszystkich poznawac ze wszystkimi:lol:
skad wiecie ,ze bedzie duza konkurencja
ja bede krazyc miedzy ringiem grzywek ,chartow i szarpeji-ciesze sie na to spotkanko:multi: co prawda przed nami jeszcze Czestochowa[/quote]

Ja będę na sharpkach, ale to nasze początki więc nic poza ringiem nie widzę ;), na pewno nas rozpoznasz czekoladowy wielkolud i niebieska drobina hors :lol:. Miło będzie się poznać :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...