Jump to content
Dogomania

Warszawa - krajowa w dn. 08.09.2007 r.


AnkaW

Recommended Posts

Nutgatika dzięki - będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!!! rozesłałam też już wici po znajomych mięc może byc tak, że trzeba będzie ciągnąć losy kto będzie wystawiał;) no ale na wszelki wypadek - napisałam też tu aby uczulić, że są małe puchacze do wystawienia:cool3:

najprawdopodobniej te dwa typy:
dziewucha - Wessi
[IMG]http://www.rosathea.com/Fot/wessi16f.jpg[/IMG]
chłopak Wizard
[IMG]http://www.rosathea.com/Fot/wizard16.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ilka21']A ja się zastanawiam czy w ogóle Molly przygotowywać na wystawę,bo łapy pewnie i tak czarne i mokre będą i reszta sierści też więc jaki sens ma to żebym 1,5h ją męczyła nie wiem.Oby pogoda się poprawiła bo będzie wielkie bagno:shake:[/quote]

Kochana jak ją wniesiesz na rękach to chociaż piękne wejście będzie miała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Będę tuż obok ring 12 :cool3: :cool3:[/quote]
OOOOOoOOooOO na stafordach Na na Bulach:eviltong::eviltong: właśnie też się wachałam ( bo tez mialam to stworzenie kiedyś :() czy na to nie isć.. ale wybrałam westy :evil_lol:

No wiesz to była telepatia.. zostawiłam je dla Ciebie ;)
Także się poznamy :multi: do zobaczenia w sobotkę :mdrmed: juz sie nie moge doczekac.. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']OOOOOoOOooOO na stafordach Na na Bulach:eviltong::eviltong: właśnie też się wachałam ( bo tez mialam to stworzenie kiedyś :() czy na to nie isć.. ale wybrałam westy :evil_lol:

No wiesz to była telepatia.. zostawiłam je dla Ciebie ;)
Także się poznamy :multi: do zobaczenia w sobotkę :mdrmed: juz sie nie moge doczekac.. :eviltong:[/quote]
ale ja będę wystawiać Franciszka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Dudek[/B] jak będziesz mieć kłopoty to służe pomocą jeśli chodzi o dziewczynkę :loveu: bo z chłopcem to już niestety nie mżliwe :diabloti:[/quote]

hihi wiem:eviltong: służę Wessi:evil_lol: teraz trochę żałuję, że zgłosiłam tyle - ale nie potrafiłam sobie odmówić:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]przepraszam za offa:oops:ale sprawa ważna
Szukam transportu z okolic Katowic do Warszawy dla rudej koteczki z działek. W Warszawie znalazł się DT i to ogromna szansa dla niej na późniejsze znalezienie domu stałego. Brak tylko transportu. Może ktos będzie jechał z okolic Katowic do Warszawy i mógłby zabrać koteczkę zapakowaną w transporterek??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Syla[/B] - SIMBIK mieszka w Łodzi i podejrzewam, że może kotkę wziąć dopiero w Łodzi.

Także nadal brak transportu z Katowic do Łodzi.
Pzdr.[/QUOTE]

Dokładnie tak jak [B]Asiaczek[/B] napisała, mogę kicię zabrać z Łodzi do Warszawy. Jeżeli będzie taka potrzeba, może u mnie zostać na noc z piątku na sobotę. Na wystawę wyjeżdżam około 7-8 w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...