Jump to content
Dogomania

Warszawa - krajowa w dn. 08.09.2007 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']Jak to tez masz czekoladowego wielkoluda:crazyeye:myslalam,ze tylko moj Korn vel King taki wielki ...[/quote]

Mój Brix jest chyba mniejszy od KORNA wzrostem, ale każdy mi mówi, że byczysko z niego :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Agnieszka K[/B] dzięki :lol: . Nie wiedziałam, człowiek jednak całe życie się uczy :cool3:[/quote]

Bardzo proszę. :lol:


Rachunek przeslę mailem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Lothia ale udało Ci się czy nie? (wciskasz ctrl przytrzymujesz i później F i wyskakuje okienko "znajdowanie". Podobnie działa "znajdź i zamień".

Link to comment
Share on other sites

Hej mam pytanko..
Bo ja się wybieram ale tak tylko żeby pooglądać ;) Bo moja niunia ma na razie 3 miesiące.
Ale pytanko jest takie- jaki koszt dla oglądających? Czy moge przyjśc z psem zeby zaczął sie oswajać? No i w ogóle jak byscie mogły powiedzieć mi jak to na wystawach jest? Żeby cos zobaczyc dobrze to trzeba przyjść wcześniej? Czy jak? Takie ogólne wskazówki poproszę- będę wdzięczna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Hej mam pytanko..
Bo ja się wybieram ale tak tylko żeby pooglądać ;) Bo moja niunia ma na razie 3 miesiące.
Ale pytanko jest takie- jaki koszt dla oglądających? Czy moge przyjśc z psem zeby zaczął sie oswajać? No i w ogóle jak byscie mogły powiedzieć mi jak to na wystawach jest? Żeby cos zobaczyc dobrze to trzeba przyjść wcześniej? Czy jak? Takie ogólne wskazówki poproszę- będę wdzięczna :D[/quote]
wejscie kosztuje pewnie z 10zł...
z psem generalnie nie mozna, poza tymi zgłoszonymi, ale znajomi juz niejednokrotnie wnosili na wystawy psy poza zgłoszonymi tyle ze ksiązeczki musieli iec...
a wystawa zaczyna sie o 10...
nic wiecej nie trzeba... :)
miłego zwiedzania :)

Link to comment
Share on other sites

7-9 wrzesnia od 10 do 17 w Palacu Kultury
nawet jest wzmianka cytuje,,nasza odpowiedz na wystawe psow rasowych,, sponsowow i patronow medialnych zdobyli tyle ,ze szok
bylam 2 lata temu i w tym roku tez zawitam,polacze wystawke w sobote i targi w niedziele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ja też dostałam potwierdzenie :multi: :multi:

Jeśli chodzi o ceny biletów na wystawę to napisali że:
normalny - 15 zł
ulgowy - 5 zł
parking - 15 zł[/quote]
a to dobre - bo na klubówkę w niedzielę:
normalny - 10 zł
ulgowy- 5 zł
parking - 10zł :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...