Jump to content
Dogomania

[wlkp.] mix husky-KAJTEK w schronisku, LIKWIDACJA SCHRONISKA ! Co dalej z psami...


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprosiłam ludzi o wchodzenie na wątek Maffa, może jakby się uzbierała kasa na niego, to pozbieramy na Kajtka. Mam nadzieję, że coś się ruszy.
A mogę poprosic dziewczynę viva&vivi o ogłoszenia ?
A Kamile s. o ogłoszenie psów z Wąsoszek na n-k?

Pytam, żeby nie było, ze sie wyrywam przed szereg ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rene@Rabik']Poprosiłam ludzi o wchodzenie na wątek Maffa, może jakby się uzbierała kasa na niego, to pozbieramy na Kajtka. Mam nadzieję, że coś się ruszy.
A mogę poprosic dziewczynę viva&vivi o ogłoszenia ?
A Kamile s. o ogłoszenie psów z Wąsoszek na n-k?

Pytam, żeby nie było, ze sie wyrywam przed szereg ;)[/quote]


Ja nie mam nic przeciwko, zdjęcia jak najbardziej, jeśli może to pomóc to czemu nie?;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Hopsamy, hopsamy!!![/B][/SIZE]


[COLOR=darkgreen]Prośba do cioteczek i wujków odwiedzajacych wątki wąsoszkowych psiutków. Wejdźcie, proszę, na bazarek Maffa i podrzućcie (najbardziej wskazane są zakupy:loveu::evil_lol:). Chociaż w ten sposób pomożemy cioteczce szczurosławie uzbierać pieniądze na leczenie Maffa.[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Bazarek:[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ezoteryczny-bazarek-dla-maffa-na-kastracje-usuniecie-wielkiego-kaszaka-124589/#post11216760"][COLOR=darkgreen]Ezoteryczny bazarek dla Maffa na kastrację i usunięcie wielkiego kaszaka[/COLOR][/URL][COLOR=darkgreen] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rene@Rabik']A czy Kajetek mógłby sobie mieszkac na podwórku w budzie, ale bez łańcucha ? Miałby cały czas kontakt z domownikami?
Czy tez masz inną kandydaturę?
Ewentualny domek jest na Śląsku (transport załatwimy w razie czego)[/quote]

Myśle ,że tak. W sumie on chyba całe życie mieszkał w budzie. Tylko nie wiem czy z nudów nie próbowałby wędrówek po okolicy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...