Jump to content
Dogomania

Hodowla Lazuryt


Guest minii

Recommended Posts

Proszę o opinie osób, które MAJĄ POJĘCIE o hodowli yorków Lazuryt. Może ktoś ma stamtąd pieska ? Może ktoś wie czy można tam kupić zdrowego i wspaniałego szczeniaka? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o opinie osób, które MAJĄ POJĘCIE o hodowli yorków Lazuryt. Może ktoś ma stamtąd pieska ? Może ktoś wie czy można tam kupić zdrowego i wspaniałego szczeniaka? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli zakładasz trzy tematy i nikt tobie nie odpisał to znaczy, że prawdopodobnie nikt nie ma danych o tej hodowli. Poszukaj jakiejś bardziej sprawdzonej, albo pytaj na forach yorkowych, gdzie ludzie będą bardziej doinformowani, co do hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na samą stronę, ja bym z niej nie kupiła. Masa psów, dziwnym trafem trzy będące na topie rasy. Szczeniaki głównie na eksport, tylko polskie championaty, żadnych badań i informacji o zdrowiu psów, a przy takiej masówce coś się musiało wydarzyć - czysta statystyka. Przy ozdóbkach niestety, ogólnie ciężko uzyskać jakieś informacje, choć może w rozmowach telefonicznych da się od hodowców coś wyciągnąć.

Link to comment
Share on other sites

Próbowałaś się logować na forum yorków? Tam na pewno znajdziesz jakiś właścicieli psów z tej hodowli.

Albo złap kontakt z samym hodowcą, chociażby przez facebooka.

Na facebooku hodowcy możesz też znaleźć właścicieli szczeniaków, możesz się do nich odezwać bezpośrednio.

Link to comment
Share on other sites

Zalogowałam się na 3 i cisza. Nikt się nie odzywa, więc nie złapię kontaktu przez fb. Dlatego piszę jak najwięcej razy w nadziei, że ktoś zauważy ,, świeży" temat.

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie wygląda owo "sprawdzenie opinii o hodowli" przed zakupem, o które zawsze jest takie wielkie larum i wielka fala krytyki, gdy ktoś zwróci się z problemem po kupnie psa, ale gdy rzeczywiście prosi wcześniej o konkrety dotyczące jakiejś hodowli, nagle wszyscy nabierają wody w usta.

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie wygląda owo "sprawdzenie opinii o hodowli" przed zakupem, o które zawsze jest takie wielkie larum i wielka fala krytyki, gdy ktoś zwróci się z problemem po kupnie psa, ale gdy rzeczywiście prosi wcześniej o konkrety dotyczące jakiejś hodowli, nagle wszyscy nabierają wody w usta.

 

ale najwidoczniej nikt po prostu tej hodowli nie zna i nie może o niej ncizego powiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Na yorkowe fora nie licz, swoją drogą.

To tragedia, jak przeważająca większość ich użytkowników jest nieodwracalnie (?) skażona typowo "hodowcowym" (nie "hodowlanym"!) podejściem, pomijając tych, co to "kupiłem na olx. za dwie stówki i dobrze mi z tym".

 

Grupy fanów dużych hodowli pimpkające na temat kolejnych championów, "trzeba kąpać co tydzień", "są nareszcie nowe modele sukien ślubnych", "jak wiązać papiloty" i "mam pieska z Yorexu i gorąco polecam tę hodowlę".

 

Nikt Ci szczerze nie powie, nawet jak są jakieś wąty. Ewentualnie na priv, ale i tak będą się bać że prowokacja i na wszelki wypadek się nie odezwą.

 

Zdrowy rozsądek wskazany. Ile psów w hodowli, jak często mioty, czy są zdjęcia ze SPACERÓW, gdzie psy biegają luzem, czy tylko upozowane psy z wystaw? I tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...