Jump to content
Dogomania

Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


chicken

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie to myślałam,że więcej psów będzie...:roll: W 2003 r. na klubówce Płocku było 50 wnk...naprawdę było na co popatrzeć..ech...a teraz...

W psach szczeniakach to chyba tylko mój Ari będzie.Nie wiem,jak Jazz, bo niena "A", ale zaraz po niej jest juz młodzież..i Adora.:cool1:
Ta trzynastka to mam nadzieję, ze szczesliwa,tzn. ze uda nam sie impreza...:p CZego niniejszym wszystkim zycze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

aaaa bylam na tej klubowce- wtedy wystawialam pierwszy raz w swoim zyciu wyzla, i wogole.. nio coz, pierwszy raz wystawialam jakiegokolwiek psa:) nio nie mowiac juz o tym, ze przezywalam wtedy fascynacje gordonami:)

psow bylo wtedy rzeczywiscie bardzo duuuuzo, i to w kazdej z ras.

Fajne bylo tez na tej wystawie to, ze bylo osobne stanowisko wsrod sklepikow, gdzie kazdy pies wystepujacy na wystawie byl fotografowany:)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, Joanno, że tez się nie spotkałysmy wtedy...:cool1: Nooo, ale jak sie po seterach włóczy....ale rozumiem, że wtedy zbłądziłas...ale już jesteś na właśiwej drodze...:evil_lol: :evil_lol:
Hmm, w tym roku tez mozemy zdjatka porobic, no problem;)

Link to comment
Share on other sites

ja sie wtedy wloczylam wszedzie:) wiesz, jako posiadaczka mojej seteropodobnej amberki... nio coz:) na pocztaku seterkowo mnie przygarnelo, i tak do tej pory sobie z nimi kontaktz niektorymi wspanialymi ludzmi utrzymuje:) szkoda ze wiekszosc z nich z Polski emigruje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bylo bardzo przyjemnie, ladna pogoda miejsce wystawy bajeczne :)

Rase w WNK wzial AMO Theogonia i jednoczesnie wskoczyl na 3 miejsce na podium o BIS wystawy i na 1 miejsce o BIS juniorow

juniory suki wygrala ADORA Theogonia

JASMINE Malomkozi 1 miejsce w Bis puppy

NPwR - Zwyciezca Klubu LION z Bazantowego pola
NSwR - Zwyciezca Klubu CZAGA z Czarnego dworu , plus 2 miejsce na podium w Bis psow uzytkowych

[IMG]http://www.mooneyes.pl/fck_pliki/Image/czaga/wystawy/zw-klubu.jpg[/IMG]


Baby:
Zahra z czarnego dworu - WO
HEDER Moon Eyes - Wo
[IMG]http://www.mooneyes.pl/fck_pliki/Image/newsy/heder---6-miesiecy.jpg[/IMG]

Wszystkim serdecznie gratuluje!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć, ja byłam, ale tylko sreberko wpadło. Wyników niemców nie mam, bo weimary były wyjątkowo pierwsze, a potem z powodu slońca w czerep nie zostaliśmy. Wyniki weimarów zamieszczę wkrótce, musze je odczytać, bo nie spisałam, tylko fotnęłam.
Sędzia był przedziwny, skrupulatny do bólu - dał dwie dobre w weimarach, sporo bdb. Tak więc byliśmy dumni z naszej doskonałej mamuśki.

Link to comment
Share on other sites

Ha, to jeszcze się pochwalę - po zwariowanym wypadzie do Arad w Rumunii (zwariowanym tym bardziej, że po pierwsze w dzień wyjazdu Grzanka dostała cieczki spodziewanej w sierpniu, a po drugie - nie wiedzieliśmy, że w Rumunii nie przesuwa się czasu na letni i dlatego w oba dni się spóźniliśmy!!!) - Grzanka została Zwycięzcą Transylwanii (pięknie brzmi, no nie?) oraz Championem Rumunii :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...