Jump to content
Dogomania

Jedzenie dla schroniska


Jackson

Recommended Posts

[quote name='papillonek'][INDENT],,Te biedne schroniskowe pieski ucieszą się z każdej ''
One nie maja żednej .....
[/INDENT][/QUOTE]

jak widać poniżej zwykłą karmę już mają - w końcu cos muszą jeść w schronie...

[quote name='pati123487'] Witam jestem pracownikiem jednego "malego" bo miesci sie tam 105 psow i 13 kociatek..
Schronisko kupuje karme z lidla w 10 kg workach, nie jestem zwolenniczka tej karmy dlatego by troszke ja podrasowac gotuje lapki skory, lebki kurzece dodaje troszke ryzu i mieszam z sucha karma.. jednak i to nie jest dla mnie zadawalajace:(
2 razy w tyg dostaja ryz i makaron z gotowanymi lapkami ..
Niestety do naszego schroniska nikt ie pryzwozi w darach zadnej karmy . [/QUOTE]

jesli już coś kupić to może jednak mniej ale lepiej?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Brit produkuje dobre karmy w niskiej cenie. Jakby sie dogadać z jakąś hurtownią to spokojnie po 80zł może sprzedać taką karme w dużej ilości.
W sklepach internetowych kosztuje ok. 90zł/15kg i wystarcza na miesiąc dla ok. 30kg psa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

W tej chwili odwiedzam schronisko w którym karmią psy suchą karmą marki TESCO. Karma wygląda niestety jak rozmoczony i na nowo wysuszony papier toaletowy :-( Psy robią po niej ogromne qupy... Zastanawialłam się czy w podobnych cenach w jakich można dostać karmę TESCO mozna na rynku znaleźć alternatywe? Tzn. może inne marketowe wynalazki będą trochę lepsze w składzie, więcej witamin, czy mięsa?

W związku z tym, mam do Was ogromną prośbę. Ponieważ nie lubię wytykać i marudzić i nie mieć przy tym alternatywnego rozwiązania chciałbym zebrać parę info o tych marketówach i na tej podstawie zasugerować obsłudze schroniska zmianę.

Interesują mnie dane: Nazwa karmy, w jakim sklepie można znaleźć, cena, skład, analiza składu.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Sama nie dam rady objechać wszystkich marketów :) a może ktoś przy okazji mógłby zerknąć na te low-endowe półki przy okazji najbliższych zakupów.

Może na allegro znajda się też ciekawe alternatywy. Tylko proszę nie piszcie, że polecacie Orijena, Hillsa itd. - schronisko nie mam środków na takie karmy. Chciałabym znaleźć coś ekonomicznego, ale też w miare możliwości pożywnego. Ot taki kompromis.

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Ja wynalazłam takie cuda nie jest to jakiś hit,ale może się przyda

Dobra jest karma z lidla Orlando 13 zł za 3 kg.Skład:roślinne produkty uboczne(min. 0,4% inuliny)
oleje i tłuszcze
zboze
mięso i mięsne produkty uboczne (min.26% drobiu)
składniki mineralne
ryba i rybne produkty uboczne
drożdże
warzywa
Analiza:
białko surowe 25%, tłuszcz surowy 16%, włókna surowe 2,5%, popiół surowy 6,5%, wilgotność 8%, wapń 1,3%, fosfor 0,95%.

W rossmanie jest karma Winston też za znośną cenę jak dla schroniska 7 zł 2 kg(składu nie znam)

I w biedronkce Puffi 10 zł za 5 kg(tej składu też nie znam)

Brit no ,ale to wiadomo 8zł za 1 kg w zoologicznym ,ale w workach 15 kg wychodzi taniej

Pedigree myślę,ze dla schroniska będzie ok i chappi też na pewno nie zaszkodzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Kochani, schronisko w Pabianicach k. Łodzi potrzebuje pilnie drobniutkiej suchej karmy dla szczeniąt (takiej jak najdrobniejszej i trochę wilgotnej). Mogę kupić taką karmę za około 200zl, najlepiej jak największą ilość. Niestety nie wiem jaka będzie najlepsza, bo w opisach na stronach www zwykle nie ma fotek karmy ani info czy jest twarda czy miękka.
Czy ktoś z Was zna karmy dla szczeniaków i mógłby mi coś polecić? Nie chcę kupować najgorszej jakościowo karmy a la Biedro'nka, ale też nic droższego.

Z góry dziękuję za pomoc...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jakąś tańszą karmę dla seniorów możecie polecić? Około 100zł za 15kg, za taką cenę chyba nic lepszego od Brita nie uda się znaleźć?

Znacie karmę Atletic Dog? Podobno kosztuje około 140zł za 20kg, ktoś ostatnio mi ją polecał dla bezdomnych psiaków [URL]http://www.atleticdog.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...