Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki - czynne do 30.09 godz.20.00


ona03

Recommended Posts

Oneczko, Twoje zakupy miałąm spakowane wczoraj, bo dzisiaj ok 6 rano musiałam wyjechać na cały dzień, więc chciałam wracając zajechać na pocztę. Jednsk w nocy coś mi się przypomniało i pobiegłam na strych. Konsekwencją tego było przepakowywanie ok 5 rano, ale udało się i paczusia poleciała. Mam nadzieję, że Ci będzie pasowało ;)

Link to comment
Share on other sites

Oneczko, Twoje zakupy miałąm spakowane wczoraj, bo dzisiaj ok 6 rano musiałam wyjechać na cały dzień, więc chciałam wracając zajechać na pocztę. Jednsk w nocy coś mi się przypomniało i pobiegłam na strych. Konsekwencją tego było przepakowywanie ok 5 rano, ale udało się i paczusia poleciała. Mam nadzieję, że Ci będzie pasowało ;)

 

Fiuuuu, bardzo dziękuję, nie mogę się doczekać., ale poświęcenie beerhandenklappend.gif

 

 

 

Loluś zaprasza :)

 

Od samiuśkiego rana :)

 

Lecę wysyłać

Link to comment
Share on other sites

Nie spać, nie spać ...

 

 

Proszę kupować :)

 

 

Ja tez dzisiaj coś kupiłam, nie mogłam się oprzeć,  a wszystko przez anecik  :), obok miejsca, gdzie wysyłałam jej paczkę jest targ,no i poszłam, no i kupiłam, będzie nowy asortyment na bazar, ostatnio w trawy wlazłam, jak przeżyją zimę będą, troszkę ją okryję

 

 

Liriope muscari  Big Blue

 

WSY0036707_5175.jpg

 

mam jeszcze jakieś miskanty, dostałam sadzonki i nie wiem dokładnie jakie, muszę dopytać

 

 

 

 

W PRZYGOTOWANIU na przyszły rok

 - Irga wierzbolistna idealna roślina okrywowa 

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że amarylis mój :)

Proszę jeszcze nr 10b czyli rozchodnik 1 szt

I możesz wystawić mi rachunek :)

O kij, bardzo dziękuję,  wieczorkiem napiszę :)

 

 

 

Zapraszamy :)

:)

 

 

 

Piękna ta trawka. Ja nie mam do nich ręki. Szybko mi giną :( Fakt, że jak kupowałam na bazarku, to takie małe kępki i może dlatego nie chciały się roachodować. Poczekam na Twoje:)

 

Moje na razie rosną,  zebrinus i inne miskanty,  pampasowa, red baron jeszcze gdzieś była,muszę jej poszukać, zobaczymy co będzie po zimie i wtedy pójdą na bazar :)

Pierwszy raz zaczyna u mnie kwitnąć trawa pampasowa, jak już wylezie cała zrobię fotkę .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moje na razie rosną,  zebrinus i inne miskanty,  pampasowa, red baron jeszcze gdzieś była,muszę jej poszukać, zobaczymy co będzie po zimie i wtedy pójdą na bazar :)

Pierwszy raz zaczyna u mnie kwitnąć trawa pampasowa, jak już wylezie cała zrobię fotkę .

 

Iwona coś mi się wydaję że na wiosnę też pójdę z torbami. Mam kawałek wyznaczony na trawy :D

Link to comment
Share on other sites

Iwona coś mi się wydaję że na wiosnę też pójdę z torbami. Mam kawałek wyznaczony na trawy :D

 

 

To będę na nie chuchać i dmuchać całą zimę, aby nic im się nie stało, a do wiosny możesz odkładać po dychu..... hi hi

 

 

Dziś poleciały paczuchy do -anecik, Lupus Nord, kiyoshi:)

 

 

Zapakowana Supergoga poleci jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...