Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shadow9'][COLOR=black][FONT=Verdana]Cieszę się, że Neo się podoba :oops:. Jak widać po mnie trening czyni mistrza (chociaż mistrzem nie jestem, ale dążę do perfekcji ;)).[/FONT][/COLOR][/quote]

Idzie Wam super. Oglądam Wasze fotki z różnych wystaw, także te w ruchu. Nie ma się do czego przyczepić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russelka']Łap nie widzę w momencie ustawiania- macie na to sposób? Suka ustawia się też sama, ale przy indywidualnej ocenie bezpieczniej jest ją ustawić "ręcznie". [/quote]

Po prostu 'cofnij głowę' maksymalnie do tyłu i będziesz widzieć, albo np. wychyl się z lewej/prawej strony wtedy widać dobrze czy przednie/tylne łapki są dobrze ustawione.

[b]Klaudia[/b], jedziecie do Opola? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A my tym razem coś angielskiego ;)

Ponad miesiac na ciezkich antybiotykach, 5kg w dół w ciagu 1,5 tygodnia :roll: Ale Lilek sie nie poddaje nigdy i po kilku tygodniach twierdzi, ze wrócił juz do formy :diabloti:

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3435/lilianekkwiecien09.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tecia - oby dwa mi się podobają, ale Dessi przekrzywił głowę i chyba mu się tylnie łapki trochę rozjechały.

Agniecha93 - nie znam się na ONkach, ale po co ta ręka na zadzie i na szyi? :eviltong: I ogólem chyba ONki wystawia się tak, że jedna osoba trzyma psa, a druga stoi przed psam (poza ringiem) i pokazuje zabawkę, ale tego psa się nie trzyma - no jedynie za ringówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']ONki wystawia się tak, że jedna osoba trzyma psa, a druga stoi przed psam (poza ringiem) i pokazuje zabawkę, ale tego psa się nie trzyma - no jedynie za ringówkę.[/QUOTE]

Bzdura :P Ostatnio w Wilnie mialam okazje ogladac pięknie prezentowane ONki bez podwójnego handlingu, ktory badz co badz jest zabroniony :)


Tecia... slicznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Tecia - oby dwa mi się podobają, ale Dessi przekrzywił głowę i chyba mu się tylnie łapki trochę rozjechały.
[/quote]
U ras z faflami często specjalnie się przechyla pysk w stronę sędziego, tak mi mówili hodowcy beagli, jest to jak najbardziej poprawne.

Dessinek cudnie się wystawia :loveu: mój faworyt w rudych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniecha93']Jak byłam w wakacje na wystawie międzynarodowej to o mało co nie zostałam stratowana :roll: Krzyczą, biegają... a psy zdezorientowane.[/quote]

Dokładnie :roll: Jeszcze na ringu ONków mogę to przeżyć, ale na finałach :shake: Z resztą widziałam to także u bokserów i dobermanów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...