Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tył akurat tu się trochę rozjechał , ale ogólnie z tyłem problemów nie mamy . Gorzej z przodem , albo za wąsko , albo za bardzo do przodu.


Golden wg.mnie głowę ma chyba okej , wygląda jakby w tym momencie ją akurat obrócił . Ale myślę żena dobrym 'poziomie' ;) Tylko przednie łapy mi nie pasują , bo wygląda jakby miał 'francuza' .. I ogon mógłby chyba bć troche niżej . Ale ogólnie wg. mnie jak na debiut to bardzo , bardzo ładnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Golden wg.mnie głowę ma chyba okej , wygląda jakby w tym momencie ją akurat obrócił . Ale myślę żena dobrym 'poziomie' ;) Tylko przednie łapy mi nie pasują , bo wygląda jakby miał 'francuza' .. I ogon mógłby chyba bć troche niżej . Ale ogólnie wg. mnie jak na debiut to bardzo , bardzo ładnie :cool3:[/quote]

Goldenom się trzyma tak wysoko ogon. I mi też te przednie łapki nie podchodzą, ale ogólny efekt bardzo dobry ;) A jak Wam poszło? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Shetanka Goldenom trzyma się ogon na lini grzbietu[/quote]

Wybacz, jestem samoukiem prawie a z tego co widzę po ringach to przeważnie jest znacznie wyżej...

[quote name='klaudia&Manta']Staffkar ? :razz:

Ze zdjęcia nie idzie duzo powiedzieć , bo zrobione z góry .. Nie masz jakiegoś od boku ? :cool3:[/quote]

Tak, Staffkar ;)

Hm, mam tylko takie podczas nagradzania;
[img]http://i39.tinypic.com/110dvdi.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Powinno się trzymać na lini grzbietu, no ale nikt z poziomicą biegać nie będzie ;) Według mnie trzymaj ręke przy samej obroży, a smakołyki pokazuj i dawaj co jakiś czas, bo pies brzydko wygląda z otwartym pyszczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Shetanka Goldenom trzyma się ogon na lini grzbietu :shake: Wg. mnie jak na debiut to ładnie stoi nie pasuje mi tylko głowa i przednie łapy :)[/quote]
O ogonku oczywiście wiemy, mam tylko pytanko co do tych przednich łapek, czy chodzi tylko o to, że ma odchylone na zewnątrz czy coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Alka - ja tam nie wiem ,ale mi przy Mancie wygodniej jest jak trzymam ją za oborżę , a nie smycz - większa kontrola pozycji , większa możliwość manipulacji :diabloti:ciałem psa .. A zresztą , jak p. Kasia jest tak miła że 'wypożycza' ci Szadara, to może poproś ją o pomoc ? :cool3:



Neo bombowo :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Russellka, nie ma potrzeby trzymania ogonka;) można lekko podtrzymać od zewnętrznej strony(dołu ogona) otwartą dłonią i tyle wystarczy, poza tym chyba tylnie nogi się trochę rozjechały- myślę że można lepiej pokazać kąty;) no i chyba przednie trochę odjechały, ale może to kwestia zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Tinka[/B], ogon trzymam na polecenie sędziego ;) Zresztą zawsze to robię, bo skraca optycznie psa. Robię to zazwyczaj trzymając za samą końcówkę, tu akurat wygląda inaczej :) Będę próbowała tak jak piszesz, ale to wydaje się trudniejsze :p Łap nie widzę w momencie ustawiania- macie na to sposób? Suka ustawia się też sama, ale przy indywidualnej ocenie bezpieczniej jest ją ustawić "ręcznie".

[B]Klaudia[/B]- więcej zdjęć Manciochy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russelka'][B]Tinka[/B], ogon trzymam na polecenie sędziego ;) Zresztą zawsze to robię, bo skraca optycznie psa. Robię to zazwyczaj trzymając za samą końcówkę, tu akurat wygląda inaczej :) Będę próbowała tak jak piszesz, ale to wydaje się trudniejsze :p Łap nie widzę w momencie ustawiania- macie na to sposób? Suka ustawia się też sama, ale przy indywidualnej ocenie bezpieczniej jest ją ustawić "ręcznie".

[B]Klaudia[/B]- więcej zdjęć Manciochy :loveu:[/QUOTE]
z mojego doświadczenia(dwa jacki) zauważyłam, że nie trzeba trzymać bo same to robią;) ale faktycznie pewnie nie wszystkie. Mi się zawsze wydawało że taki sposób trzymania jest mniej ''inwazyjny'' i nie zasłania psa, a wcale nie jest trudny;) no i- jak ogonek się wygina(bo tak jak ty trzymasz można go ''prostować'') to i tak w ruchu widać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magot'][URL]http://images45.fotosik.pl/108/51062a831e5a6e4emed.jpg[/URL]
Piękny pies ;)[/quote]
[quote name='Kaya'][B]shadow9 [/B]jak dla mnie stoi idealnie, piękny psiak:loveu:[/quote]
[quote name='klaudia&Manta']Neo bombowo :loveu::loveu::loveu:[/quote]
[quote name='kinnia']Czyli przecudny Neo:loveu::loveu::loveu:[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Cieszę się, że Neo się podoba :oops:. Jak widać po mnie trening czyni mistrza (chociaż mistrzem nie jestem, ale dążę do perfekcji ;)).[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...