Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe, no tak jakoś wyszło, ale stał prosto :)
Teraz ćwiczę na dywanie, gdzie są jakieś tam wzorki, paseczki i na tych paskach go ustawiam, przednie łapcie prostopadle do podłoża, tylnie mniej więcej też, oprócz tego równolegle do siebie, ale to dość trudne, bo nie ma jeszcze rozwiniętej klaty i tylnie łapy może rozłożyć szeroko, ale przednie to nie za zbyt :)

Co tu tak cicho :> ?

Link to comment
Share on other sites

MateUsz to jeszcze szczeniorek, póki co wystawiany będzie na smyczce i obróżce :) Ale planuje oczywiście zakup ringówki, tylko, że to będzie jego 1 wystawa, moja zresztą też więc na smyczy będe się chyba czuć bezpieczniej ;-)

Ala- Wow :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]MateUsz to jeszcze szczeniorek[/QUOTE]

Manta miała 5 miesięcy jak uczestniczyła w pierwszej wystawie , mimo to ringówka poszła w ruch :p


mniej więcej 3 miesięczna Manta:


[IMG]http://images31.fotosik.pl/56/d762fe1eaab8c911med.jpg[/IMG]


Stoi brzydko , bez ładu i składu , ale ta symboliczne ringóweczka jest :razz:

Link to comment
Share on other sites

Alu, pięknie stoi ten basek :loveu:
Ja też na poprzedniej wystawie tak trzymałam głowę mojej suńki, bo uważam, że ma wyjątkowo piękną mordkę ;) więc trzeba ją wyeksponować :cool3:

Klaudia, moja Bella w wieku 3 miesięcy to dopiero zaczynała naukę, która trwała ok. 2 miesiące, by jako tako stała ok. minutę :D a korzystałyśmy z pomocy utytułowanego handlera :)

Link to comment
Share on other sites

To po tych teraz wystawach kupię ringówkę i zaczniemy próbować :) Teraz już nie chcę kombinować, bo do wystaw zostało 12 dni, a zanim dojdzie przesyłka, pieniążki na konto to już będzie za późno na naukę ;-)

Postaram się dziś wykombinować lepsze zdjęcia haniego w pozycji ;>

Link to comment
Share on other sites

Klaudio zauroczyła mnie ta twoja niunia:)

Alu ślicznie wystawiany niuniak:) ale powiedz mi bo ja sie nie znam na tej rasie.....ale wydaje mi sie ze jest to piesek o silnie zaznaczonym i wysokim kłębie?? :) ale głowka robi wrażenie:) nie dziwie sie, że tak ją eksponujesz:):)

Link to comment
Share on other sites

Skromnie twierdzę, że mój pies na fotce ustawiony jest wspaniale- wszystkie wady są zakryte:evil_lol: To taka moja skromniutka opinia:P
Dumisiowa- tak, mój pies ma dosyć zaznaczony kłąb, ale to nie jest wadą. Basenji tak mają;)

A tu zdjecie juz totalnie z profilu:cool3:

[IMG]http://bibahatika.w.interia.pl/images/bibi_post.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...