Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aangelaa95']

Kara - coś ci nie wyszło :cool3:
Zobacz jak on stoi ;-) tak jakbys go wogole nie ustawiła tylko tak psyk i już:cool3:
Spójrz na tylnie łapki jedna tak druga tak, przednie wmiare. Nie mowie ze jestem znawca ale czasami patrze na aussie ;-)
[/quote]
Trzeba zacząć czytać całe posty a nie tylko fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No to od 9 się robi, więc myślcie już o jakiś wystawach i powodzenia! :):) Sunia łanie się zapowiada :)[/quote]

Myślimy bardzo intensywnie :razz::razz:Wiem że możemy zacząć PRÓBOWAĆ robić młodzieżówkę :cool3:
Pierwsza wystawa w klasie młodzieży - Opole:lol:

Angela widocznie czegos nie doczytałaś :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym główkę ciut do góry podciągnęła minimalnie. I podkładkę od ringówki na środek dała, albo z drugiej strony, bo taki prostokąt ni z tąd ni z owąt za fajnie nie wygląda. Ale ogółem to super i widać, że ciągle pracujecie nad tym! I tak trzymać! Brawo Magda :)

Link to comment
Share on other sites

Dakar coraz piękniejszy się robi tak jak obserwuje go tutaj, i cioraz bardziej mi się podoba jego ustawianie mimo,że na spanielach nie znam się;)
A teraz dwa setery. Który według Was jest lepiej ustawiony?
Suczka z falowaną sierścią, czy samiec o prostszej sierści
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn37kopia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Dakar coraz piękniejszy się robi tak jak obserwuje go tutaj, i cioraz bardziej mi się podoba jego ustawianie mimo,że na spanielach nie znam się;)
A teraz dwa setery. Który według Was jest lepiej ustawiony?
Suczka z falowaną sierścią, czy samiec o prostszej sierści
[/quote]

Bardzo podoba mi się "sweterek" po lewej stronie :loveu: i w.g mnie lepiej ustawiony, ale ja sie nie znam, nie "moja rasa" ;) KaRa co to za zwierz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Bardzo podoba mi się "sweterek" po lewej stronie :loveu: i w.g mnie lepiej ustawiony, ale ja sie nie znam, nie "moja rasa" ;) KaRa co to za zwierz?[/quote]
Po lewej stronie jest suczka mojej sąsiadki, użytkowniczki tego forum JOY OF LIFE Diervilla, a obok niej pies Thomas z Saturnii ;).

Link to comment
Share on other sites

Dot. I zdjęcia !
Jureja fajnie wygląda z Risą, jedynie na zdjęciu głowa za bardzo zadarta do góry. No i tylna łapa poleciała do przodu;), ale może to wina zdjęcia
U psa tył źle wyciągnięty, przez takie ułożenie ogona zad wydaję sie bardziej ścięty, no i głowa ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Madzia Drakarek pięknieje :loveu: Zastanawiam się czy nie wygodniej by Ci było na stojąco go ustawić ?
Masz wtenczas większą kontrolę nad ciałem psa :cool3:tzn. bardziej nad jego środkami ciężkości[/quote]
Kilka razy już tak próbowałam i nie widząc Drakusia od boku, zawsze się boję, że jest źle ustawiony.:roll: No cóż, kwestia przyzwyczajenia:evil_lol: Choć nie ukrywam, że wtedy o wiele łatwiej operuje się psem:cool3::)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...