Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bognik'][B]mucha[/B] - troszkę musisz wyciągnąć szyję (nie w przód, ale w górę) ;)[/quote]

Łatwo powiedzieć, gorzej to zrobic u tego małego upartego mopa :P
No nic muszę z nią poćwiczyć cierpliwosc :P bo jak zabieram się za szyje, zadek robi klap na ziemie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']A jak Wam sie podoba mój 8 miesieczny babel?[URL]http://img293.imageshack.us/img293/3868/28438312mm9.jpg[/URL][/quote]

Jaki on już wielki :crazyeye: i cudnie stoi :loveu: W Wilnie tak szybko nam mignęliście, że nawet nie zauważyłam jak urósł. A pomyśleć że w Targu Mures, władowywało się małe dziecko na kolanka :loveu:

Moon masz rację:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Tecia- OMG- ja wiedziałam, że Twój mały Estończyk jest cudowny, ale że aż tak??? Skarbe z niego. Bójcie się rywale na ringu!!!
[/quote]

Dzięki Alu za uznanie dla babla:)
Mam nadzeje ze beda sie bac i wymiekac:)
W nowym roku przechodzi do juniorow i mamy nadzieje ze bedzie to rok estonskiego juniora:evil_lol:

Jo-Jo z tego malucha nie zostalo prawie nic poza jednym....
nadal laduje sie na kolana:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Łatwo powiedzieć, gorzej to zrobic u tego małego upartego mopa :P
No nic muszę z nią poćwiczyć cierpliwosc :P bo jak zabieram się za szyje, zadek robi klap na ziemie :P[/quote]
Miałam tak samo :razz:
Mi pomagała przez e-maila Ewa, a na samej wystawie pokazała, jak wyciągnąć szyję. Ja ringówkę podciągam przy szyi (kurcze, nie wiem jak wytłumaczyć).

Może wstawię zdjęcie:
[IMG]http://www.lhara.republika.pl/images/36.jpg[/IMG]

Palec mam nad głową, co nieco widać, może zrozumiesz :eviltong:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Melka94 - na pierwszym i drugim zdjęciu przednie łapki za bardzo do przodu uciekają, z kolei na ostatnim tylne poszły w laaas :eviltong: Za bardzo ma tylne kończyny do tyłu odstawione, przez co się rozjeżdża. Poćwicz jeszcze i wklejaj nowe zdjęcia ;)
A co do postawy tak młodego setera - jestem pod wrażeniem :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Melka94 - na pierwszym i drugim zdjęciu przednie łapki za bardzo do przodu uciekają, z kolei na ostatnim tylne poszły w laaas :eviltong: Za bardzo ma tylne kończyny do tyłu odstawione, przez co się rozjeżdża. Poćwicz jeszcze i wklejaj nowe zdjęcia ;)
A co do postawy tak młodego setera - jestem pod wrażeniem :mdleje:[/quote]

[B]marymek[/B] dzięki za uwagi. Te zdjęcia to z przed dwóch tygodni, codzinnie ćwiczymy ale rezultatu brak:cool1:. Problem polega na tym że jej się nieda ustawić bo jak tylko zaczynam to ona twardo siada i zanic nie wstanie tylko się domnie cieszy i mnie liże. Wielkim sukcesem jest już to że da się ją ustawić i stoi ale tylko w tedy kiedy jest jedzenie w ręce, gdy się kończy to i stanie redy się kończy:diabloti:. Wstawie dzisiejszą fotke:
[IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5668/dogobb6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Miałam tak samo :razz:
Mi pomagała przez e-maila Ewa, a na samej wystawie pokazała, jak wyciągnąć szyję. Ja ringówkę podciągam przy szyi (kurcze, nie wiem jak wytłumaczyć).
[/quote]

Ewa troche mi tłumaczyła za pomocą e-maili, ale jednak musze ją poprosic zeby na wystawie mi pokazała, bo tak na zywo to jednak najlepiej.

Niemniej jednak dzieki za wytlumaczenie, będe z moją mopką ćwiczyc, do Bydgoszczy mamy jeszcze troche czasu :P

Link to comment
Share on other sites

Melka, ile ona ma miesiecy?
Może na razie ucz ją, zeby po prostu stała cierpliwie. Dopiero jak to opanuje to będziesz ja poprawiać
Mojej się nie da ustawić, bo jak tylko dotknę jej łapę to od razu ją podnosi i stawia tam gdzie sama chce. Na szczęście u nas to nie jest duży problem, bo ona ładnie stoi.
Mam wrażenie, ze małe psy duzo łatwiej ustawić, niż te wieksze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Melka, ile ona ma miesiecy?
Może na razie ucz ją, zeby po prostu stała cierpliwie. Dopiero jak to opanuje to będziesz ja poprawiać
Mojej się nie da ustawić, bo jak tylko dotknę jej łapę to od razu ją podnosi i stawia tam gdzie sama chce. Na szczęście u nas to nie jest duży problem, bo ona ładnie stoi.
Mam wrażenie, ze małe psy duzo łatwiej ustawić, niż te wieksze.[/quote]

Reda ma 4 miesiące:cool3:. Masz racje małe psy jest duzo łatwiej ustawić, ale duże zato w ruchu są bardziej efektowne:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Melka, ta postawa już jest lepsza :) Tylko przednie łapki muszą być do siebie ustawione równolegle, i spróbuj jej główkę wyciągnąć bardziej do góry niż do przodu ;-)[/quote]

Łapki poprawie i z tą główką coś spróbuje zrobić i jutro wstawie nowe fotki i sam ocenisz:lol:.



[B]Marymek,[/B] ale przednie łapki niesą zabardzo do przody wysuniąte? tylko muszą być równoległe do siebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melka94']Łapki poprawie i z tą główką coś spróbuje zrobić i jutro wstawie nowe fotki i [B]sam[/B] ocenisz:lol:.[/quote]

Sama ;)

[quote name='Melka94'][B]Marymek,[/B] ale przednie łapki niesą zabardzo do przody wysuniąte? tylko muszą być równoległe do siebie?[/quote]

Na tej ostatniej fotce którą wstawiłaś, to lewą przednią łapkę nawet bym o parę milimetrów podciągnęła do przodu, żeby tworzyła z brzuszkiem kąt prosty. ;-) Przednie łapki muszą być wobec siebie równolegle ustawione.
Czekamy na nowe zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Generalnie jest ok.
Pilnuj, aby prawidłowo trzymać ogon. Tutaj nie jest prosty.
Łapki są ok - równolegle, ale ja bym ją bardziej rozciągnęła.

Jak już się chwalicie szczeniętami w statyce :D
Efekt mojej pracy z miotem beagli. Szczenię w wieku 26 dni :-)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9199/p1290863xh8.jpg[/IMG][/URL]

Myślę, że jak na niespełna 4-tygodniowego maluszka to dość duże osiąnięcie w staniu :-) Szczególnie, że mała krówka stała tak naprawdę spokojnie, dała się obfotografować od każdej strony :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Generalnie jest ok.
Pilnuj, aby prawidłowo trzymać ogon. Tutaj nie jest prosty.
Łapki są ok - równolegle, ale ja bym ją bardziej rozciągnęła.

Jak już się chwalicie szczeniętami w statyce :D
Efekt mojej pracy z miotem beagli. Szczenię w wieku 26 dni :-)

[URL]http://img211.imageshack.us/img211/9199/p1290863xh8.jpg[/URL]

Myślę, że jak na niespełna 4-tygodniowego maluszka to dość duże osiąnięcie w staniu :-) Szczególnie, że mała krówka stała tak naprawdę spokojnie, dała się obfotografować od każdej strony :-)[/quote]

[B]Gazuś[/B] wielkie dzięki:loveu:. Będe pamiętać o ogonie. A co do Beagla to ślicznie stoi:loveu: i ogólnie cudny:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Tak, a właściwie nie :-)
Wywinęli nam numer i zarejestrowali drugi przydomek, o czym właścicicele dowiedzieli się na przeglądzie miotu. Hodowla to Silyen FCI - ale chodzi o tą samą, malborską :-) Krówka była tam tylko jedna, za to jaka fajna :D Kochana zmorka.
Teraz mieszka już w nowym domu, poza granicami Polski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Melka, ile ona ma miesiecy?
Może na razie ucz ją, zeby po prostu stała cierpliwie. Dopiero jak to opanuje to będziesz ja poprawiać
Mojej się nie da ustawić, bo jak tylko dotknę jej łapę to od razu ją podnosi i stawia tam gdzie sama chce. Na szczęście u nas to nie jest duży problem, bo ona ładnie stoi.
Mam wrażenie, ze małe psy duzo łatwiej ustawić, niż te wieksze.[/quote]

a ja myślę na odwrót. z dużymi jest łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...