Jump to content
Dogomania

Pomoc w handlingu - Tychy


Seterka93

Recommended Posts

Poszukuję osoby, która pomogłaby mi w pozowaniu psa. chiałabym wystartować w zawodach Młodego Prezentera (wystawa w Chorzowie lub w Zabrzu), ale chciałabym jeszcze pocwiczć i poznać opinię 'fachowca'':lol:. Dlatego bardzo zależałoby mi na pomocy jakiegoś handlera z Tychów, ew. okolic. Czy znajdę taką osobe?:razz:

Bardzo proszę 'chetnych' o pomoc!
Pozdrawiam, Ewelina.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Agata, na pewno skorzystam z Twojej pomocy :multi::lol:
Tylko ja nie wiem, czy w ogóle mam szanse na zawodach..:shake:
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5156/dsc00202pp2.jpg[/IMG]
Mogę się z takim czymś pokazać?
Proszę o odpwiedź, co źle robię w tej pozie. Nie jestem pewna jak się trzyma ogon i pysk psa. ?

Link to comment
Share on other sites

cięzko powiedzieć cokolwiek o kundelku ^^ użyczyłabym mojego pseudospaniela do ćwiczeń... ale wg mnie grzbiet powinien "schodzić w dół" a nie być załamany pośrodku i wznosić się znów ;p tylne łapy bardziej do tyłu... przednie w porządku - prostopadle do podłoża. Przód ok, ale tył - ojojoj...

Link to comment
Share on other sites

Seterko, niestety nie można NIC powiedzieć o wystawianiu kundelka, dlatego nie powiemy ci co robisz źle... Ja mogłabym ci pomóc. Ale niestety dopiero na samej wystawie w Zabrzu mogę ci coś tam pokazać. Ale jeśli chcesz to bardzo chętnie :p Dzisiaj np. widziałam się z Agatą i ćwiczyłyśmy z jej spanielką, także chętna do pomocy jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie problem w tym, ze nie mam na kim ćwiczyć :placz: Na prawdę nikt z tychów nie może zaoferować mi pomocy i psa do cwiczenia? :-(

EveL, w Zabrzu będę na wystawie, ale jeszcze z Agatą planujemy jechać na tor do Gliwic, o ile sie nie mylę ty równiez tam będziesz?;) Może w tedy ewentualnie pocwiczyłabym na Dorce, a o ile Agata się zgodzi:razz:

Link to comment
Share on other sites

marymek - bardzo dziękuję, nauczyciela już mam, a wiec jesteśmy umówione :multi::razz:
Talagia - ojeej , dziękujemy i baardzo się cieszę ze w dodatku seter :multi::multi:My na wystawie w Zabrzu bedziemy no i w Chorzowie. Więc może tam mogłabym 'ocykać' pieska i wykazać swoje zdolności :evil_lol: ? Byłabym bardzo wdzięczna ;)

Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seterka93']
Talagia - ojeej , dziękujemy i baardzo się cieszę ze w dodatku seter :multi::multi:My na wystawie w Zabrzu bedziemy no i w Chorzowie. Więc może tam mogłabym 'ocykać' pieska i wykazać swoje zdolności :evil_lol: ? Byłabym bardzo wdzięczna ;)

Dzięki :loveu:[/QUOTE]

Nie ma problemu ;) Wchodzimy na ring pewnie na samym początku i potem pies jest do dyspozycji :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Seterka93']Dzięki Agata, na pewno skorzystam z Twojej pomocy :multi::lol:
Tylko ja nie wiem, czy w ogóle mam szanse na zawodach..:shake:
[url]http://img409.imageshack.us/img409/5156/dsc00202pp2.jpg[/url]
Mogę się z takim czymś pokazać?
Proszę o odpwiedź, co źle robię w tej pozie. Nie jestem pewna jak się trzyma ogon i pysk psa. ?[/quote]

Skoro wątek odrzył, to może skomentuję to zdjęcie.
Wg mnie nie prawda że na kundelku nie da się ćwiczyć, bo każdego psa ustawia się bardzo podobnie. Jabym te nóżki wysunęla zdecydowanie do tyłu. Palce ręki nie mogą zasłaniać pyska psa, więc może spróbuj na smakołyka. Co do ogona nic nie powiem ponieważ to u każdej rasy indywidualna sprawa, przednie lapki ok.

Nigdy nie ustawiaj psa na płytkach i innych śliskich powierzchniach, bo zawsze będzie odstawiał tylnie nóżki w przód, aby sie nie rozjechać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...