Jump to content
Dogomania

BERNARDYNY SZUKAJĄ DOMU!


Beti-Buba

Recommended Posts

Jasne! Jak możesz to roześlij gdzie się da,każdy sposób jest dobry aby jej znaleźć domek! Myślałam jeszcze o Adopcjach Molosów na Fb ale nie mam tam konta i nie mogę zamieszczać tam psiaków. W schronisku w Sosnowcu jest jeszcze jeden molos-rotek-też 11-to latek z podobną historią jak Bella ,jak możesz i masz konto na Fb to zamieść de dwa psiaki tam OK?

Link to comment
Share on other sites

Miłośnicy bernardynów pomóżcie tej suni rozpytajcie gdzie się da,ona jest na stronie schroniska również w zakładce PILNIE POSZUKUJĄ DOMU! To znaczy,że naprawdę jest jej tam bardzo,bardzo żle........Zresztą co się dziwić przez 11lat psiak miał dom a teraz na stare lata schron??? Straszne i bardzo smutne.

Link to comment
Share on other sites

No niestety suńka NADAL widnieje na stronie schroniska i tak jak pisałam wyżej w zakładce "PILNIE poszukują domu", czyli pobyt w schronisku jest dla niej bardzo traumatyczny....
Ponawiam apel: Drodzy sympatycy tej WSPANIAŁEJ rasy, popytajcie, rozgłoście gdzie możecie, pomóżcie jej znaleźć nowy domek.To musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

Bastion z problemem: http://www.dogomania.com/forum/topic/333466-bernardyn-z-problemem-pomożesz-mu-bo-nam-już-brakuje-pomysłów/

No cóż......kolejny psiak potrzebujący pomocy. Pozostaje ogłaszanie i prośby o wpłaty na konto które podałaś w linku. Napisz może na linka powyżej-ten którego podała "bou"może oni pomogą?Pozostajeą jeszcze adopcje molosów na Fb.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No niestety suńka NADAL widnieje na stronie schroniska i tak jak pisałam wyżej w zakładce "PILNIE poszukują domu", czyli pobyt w schronisku jest dla niej bardzo traumatyczny....
Ponawiam apel: Drodzy sympatycy tej WSPANIAŁEJ rasy, popytajcie, rozgłoście gdzie możecie, pomóżcie jej znaleźć nowy domek.To musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...