Jump to content
Dogomania

malutka 2- letnia chi do adopcji lub częściowej adopcji


małachi

Recommended Posts

Witajcie.


Suczka ma 2 lata i 2 m-ce, jest malutka 1,7 kg, krótkowłosa, spokojna, praktycznie bezproblemowa choć trochę strachliwa i prześliczna.

Jest u mnie od pół roku. U poprzedniego właściciela nie była traktowana zbyt dobrze. Zajęło mi trochę czasu żeby doprowadzić ją do normalnego stanu.

Moja praca polega na częstych wyjazdach, o ile jest możliwość zabieram malutką ze sobą. Jednak często zostaje sama w domu na długo albo w psim hotelu. Żal mi jej bo ona potrzebuje dużo czułości.

Dlatego chciałabym jej znaleźć spokojny dom (raczej bez dzieci) albo chociaż kogoś kto opiekowałby się nią na czas moich wyjazdów. Może któryś hodowca przygarnął by ją do siebie ?, fajnie jakby miała psich towarzyszy.

Najlepiej z trójmiasta, żebym mogła ją czasem odwiedzić.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podniosę wątek, może ktoś go zauważy :)

 

Jak słusznie piszesz, chichuachua bardzo potrzebują ciepła i obecności człowieka, zresztą jak prawie wszystkie psy, Szkoda, że nie możesz zawsze zabierać suni z sobą. Ja swoją czi zabieram wszędzie, też jest delikatna i bardzo wrażliwa, dlatego rozumiem Twoje obawy. Z pewnością znajdzie się wiele osób chętnych zaadoptować Twoją malutką czi, nie wiem tylko czy z Twojej okolicy (?) Nasza czmiała 5 lat jak trafiła do nas i czuje się tu doskonale a za koleżankę ma malutką grzywaczkę.

 

Może jeszcze poczekaj, bo decyzja o oddaniu pieska jest nieodwracalna!

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem, że taka decyzja jest nieodwracalna. U mnie miała byc tylko tymczasowo a przedłużyło się to do pół roku. NIgdy nie planowałam psa z racji charakteru pracy, tak wyszło, cieszę się że jej pomogłam. Jednak tak jak pisałam żal mi Małej i wierzę że znajdę dla niej lepszy domek. Może powinnam zamieścić to ogłoszenie w dziale adopcje ?

Link to comment
Share on other sites

Przyszły dom dla malutkiej czi musi być wyjątkowy, najlepiej jeśli miał już psa tej rasy. Chociażby ze względu na niewielki rozmiar, sposób żywienia itp. itd.

 

Napisz coś więcej o suni, jakie ma usposobienie, czy jest zaborcza, czy wręcz przeciwnie, czy odważna, czy nieśmiała itp. 

 

Trzymam kciuki za malutką, mam słabość do tej rasy! :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak nie mam czasu (przez pracę) dla Małej tak i nawet odpisać nie mam kiedy....i takie to szukanie dobrego domu trwa już pół roku. Jak już pisałam wcześniej ona jest nieśmiała, pewnie z racji wcześniejszego życia w kiepskich warunkach. Ale po krótkim czasie przekonuje się do nowych ludzi. Psów, kotów się nie boi. Jest baaaaaardzo ale to bardzo grzeczna, celowo to podkreślam bo miałam kilka  psów w życiu i żaden nie był taki. Nie ma z nią żadnych kłopotów. NIe jest wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Nie szczeka za dużo, w domu wcale. Na dworzu czasem na jakiegoś żula przez chwilę. Gdy ją przygarniałam bała sie wszystkiego, teraz już chodzi dumnie po swoich ścieżkach, jeździ dzielnie komunikacją miejską, odwiedza wiele różnych miejsc np sklepów, restauracji :-) Potrafi chodzić na smyczy, choć zazwyczaj chodzę z nią bez (oczywiście tylko po bezpiecznym terenie). Pilnuje się, gdzieś na chwile przystanie, zaraz potem leci za mną. Piszczy jak czegoś chce, np na dwór. Nie wiem co jeszcze napisać o niej. To jest chodzący miód.

Jak wstawić zdjęcie ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Małachi, 

dzięki za szczegółowe informacje o suni, to słodka i delikatna sunia, oby trafiła na wspaniałych ludzi!

 

Przeczytałam przed chwilą cały wątek o moich psach (link w podpisie) i widzę jak przeżywaliśmy adoptowanie kolejnych psiaków i jaka radość panowała w domu :D

 

Życzę aby Twoja malutka sunia znalazła naprawdę kochający dom, zaciskam kciuki!!!

 

wysłałam Ci PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...