Jump to content
Dogomania

Timek, Fila[*],Ayo i Miya


sacred PIRANHA

Recommended Posts

[quote name='Yorkomanka']Też kiedyś dla Duśka chciałam wziąć szelki z trixi ale bałam się że będą za duże:lol:
Dla duśka szelki tylko 10mm bo były by za szerokie na tą kruszynkę:roll:[/QUOTE]
no włąsnie z Ami Play są takie z tasmą 2 cm a obwod klatki piersiowej jest nawet i 20cm;-) Ajuś wygląda lepiej w szerszych (tylko muszą być miekkie a nie takie sztywne co jak z trixie...)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Yorkomanka']Ja też co tydzień:-) jakich kosmetyków używasz?
Ja podcinam przeważnie raz w miesiącu co tydzień odrastać nie zdąży:eviltong:[/QUOTE]

ja im podcinam włoski od spodu łapki i wokół łapki, oraz na końcówkach uszu i przy oczach...raz w tygodniu to zdecydowane maksimum u nas:-D inaczej włos przy stopach się zawija a oczy łzawią:-P
a kosmetyków nie mam specjalnych dla yorusiow:-D
mamy szampon dr Seidla jakiś tam dla psów z wrażliwą skórą czy coś takiego, odzywka nivea do prostowania włosów, jedwab w płynie taki ludzki z Joanny no i psy codziennie dostają do zarcia kropelki Omega-vit

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poproś!
[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/562027_357217687701478_1778587654_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/561826_357217781034802_1913298283_n.jpg[/IMG]

i z pozdrowieniami od Ajusia:
[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548439_357217911034789_1234142456_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ajuś to chyba ma w korzeniach jakiegoś grzywka , bo mordkę ma bardzo w grzywkowym wyrazie :)[/QUOTE]

jak miał fryzure jak york to miał wyraz yorkowy hihihi
ale zdecydowanie wolę go w takim wydaniu i już taki zostanie. Aktualnie zapuszczam psom na zime kudły, więc z Ajusia niedługo będzie mini powder puff :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']biedne te Twoje jorki , takie bez kokardek :shake:[/QUOTE]
no wiem wiem...duzo osób mi delikatnie sugeruje, że nie dbam o nie właściwie:-D
[quote name='evel']A wiesz, mam na dzielni identycznego yorkowatego jak Ajuś - normalnie te same wymiary, taki sam włos... Tylko ryja piłuje na wszystko :roll:[/QUOTE]
wiesz co Ajuś jest mocno piłujący, jak do mnie przyjechał to przysięgam chciałam go zadusić średnio raz na minute. Przeszło mu, może dlatego, że ja piłuje ryja bardziej? hihi
[quote name='Aleks89']Jak natrafię kiedyś w windzie na te dwa yorasy z mojej klatki to zrobie im fote ,bo czegoś takiego jeszcze nie widziałyście:evil_lol: Małe to to i takie jakie długie takie szerokie:evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='Angi']to wy nie widzieliście yorasa z mojego osiedla.. masakra normalnie.. :evil_lol:[/QUOTE]
ja widuję mase zaniedbanych yorasów...w sumie to 99% jest zaniedbanych:-D
Nie czaję dlaczego do ludzi nie dociera, że yorka trzeba naprawde kąpać często, czesać, przycinać włosy tu i tam bo wiecznie rosną i podrażniają psa...już mi się nie chce odpowiadać na pytania: co pani robi, że one takie ładne?
i kolejne: dlaczego one są takie chuuuude? może karma im nie służy?


zawsze to samo hihihi

Link to comment
Share on other sites

Mnie kiedyś sąsiad wysyłał do weta jak tylko mnie widział z psem :p przeszło mu dopiero jak włosy psu odrosły:lol: ale jak kiedyś usłyszałam że Urwis jest za chudy to spadłam z chodnika piesu nie jest za chudy ani za gruby taki w sam raz ;)
Nie daleko mnie mieszka mini mini joreczka która nie chodzi tylko się toczy jest o połowę mniejsza od mojego i waży 3 razy tyle co on:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

ja nigdy nie zrozumiem , jak można mieć psa , którego szata sprawia że jest efektowny i o tą szate nie dbać ...

obrzydzenie mam , jak widzę takie skołtunione , potargane , posklejane jorki ... widać gołym okiem , że po prostu przez zaniedbanie ... nie wiem jak takiego fleje można przytulić :)
rozgraniczam kwestię , że piesek się bawił i się ubrudził ... ale zabawa, a zaniedbanie , to ogromna różnica ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...