Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Ostrzyżenie psa to nie taki znowu wielki problem. Problemem jest ujęcie psa na zdjęciu w pozie, która nie pozwala na ocenę jego wysokości, poszczególnych proporcji, noszenia ogona itd. Gdyby pies był ustawiony bokiem, byłoby to łatwiejsze.

Zgadzam się z przedmówcą, że może to być hawańczyk lub terier tybetański, a ze względu na kufę raczej nie shi tzu i lhasa.

Tak pi razy drzwi ;) patrząc na proporcje ludzkiego przedramienia i psiaka, nie jest to raczej terier tybetański, tylko znacznie niższy od niego hawańczyk, lub pies w typie hawańczyka. Umaszczeniem pasuje do obydwu ras (jest raczej koloru złotego), pigmentacją nosa i obwódek oczu oraz kolorem oczu także. Wyraz pyska taki hawańczykowaty :) choć może to być też lwi piesek ostrzyżony nie według wzorca.

Link to post
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za pomoc, temat zamykam. Odpowiedz na pytanie to Cockapoo.Teraz musze znalezc kogos kto sprzedaje takie psy, ale to temat do innego dzialu.

W sumie zgadłam że coś z pudlem. 
W pl raczej nie znajdziesz, a jeśli już ktoś będzie sprzedawał to raczej kundle pod tą nazwą. Takie nowe hybrydy to lepiej na wyspach szukać ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...