Jump to content
Dogomania

Ile jogurtu naturalnego może dostać West (niecałe 3 miesiące)


Recommended Posts

Walka z jedzeniem swoich kupek dalej trwa (rumen tabs + wit b + żwacze. Przeszliśmy na karmę brit care 4 x dziennie po 15g. Teraz czas na jogurt naturalny. Ile mogę mu dać jogurtu? Łyżeczkami, czy może cały jakiś mniejszy jogurcik? I jak często? Najlepiej smakuje mu kupka od razu po zrobieniu. Przy człowieku wie, że nie wolno mu tego robić i na słowo "nie" odsuwa się i zaczyna obszczekiwać kupkę ile się da. 

Link to comment
Share on other sites

Ja podaję jogurt tylko raz na jakiś czas, nie codziennie, do miski albo na kafelki do wylizywania. Dorosły potrafi na raz wciągnąć cały pojemniczek jogurtu prosto z plastiku, efektów ubocznych nie zarejestrowałam ;) Szczeniak raz dorwał się do opakowania to wylizał pół pudełeczka, też było ok.

 

Nie wiem, czy jogurt pomoże Ci na kupki, ale jeżeli psiak nie ma rewelacji po jogurcie (czyli nie ma nietolerancji laktozy i może jeść nabiał), to możesz spokojnie podawać, ale tak, żeby został dodatkiem do diety, a nie jej głównym punktem. Oprócz jogurtu możesz dać dla odmiany troszkę serka wiejskiego, twarożku albo kefiru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...