Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

Dnia 10.05.2019 o 11:47, Moli@ napisał:

Dzień 257, 258, 259

Dzień 230

 

100_3586.JPG

Nie żebym się czepiała ale tu jakoś tak prawie 30 dni zgubiłaś :-). W numeracji oczywiście :-).

A swoją drogą bardzo lubię czytać ten wątek i jestem cichą wielbicielką Gienia :-).

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, AlfaLS napisał:

Nie żebym się czepiała ale tu jakoś tak prawie 30 dni zgubiłaś :-).

A swoją drogą bardzo lubię czytać ten wątek i jestem cichą wielbicielką Gienia :-).

30 dni zgubiłam..., aż taką nogą z matmy chyba nie byłam ,)

ale fakt. ostatnio nie wyrabiałam na zakrętach... sporo się działo, na szczęście udało się ogarnąć, można zwolnić :)

 

aaaaa, oj :D poprawiam ,)

Link to comment
Share on other sites

Dzień 282, 283, 284, 285

Dzień 286

Kociambry suchą karmę podjadają..., sporo ludzi na działkach głodne nie chodzą ,)

 

Dziś zawiozłam 10kg worek karmy z gminy do Kołodna (sąsiednia wieś). Na terenie po byłym PGR obecnie  tartak, żyją bezdomne koty, opiekują się nimi pracownicy. Karmę przekazałam Pani pracującej w biurze.

 

PROŚBA

O bezdomnych kotach - do sterylizacji / kastracji, leczenia, dokarmiania z terenu Królowego Mostu, Kołodna, Przechód, Downiewa proszę o info. Zgłaszając do KOTKOWA proszę zaznaczyć że z okolic Królowego Mostu.

To ważne!. Z tego terenu gmina Gródek nie pokryje kosztów bez mego zgłoszenia..., nawet dla KOTKOWA.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 30.08.2020 o 11:14, AlfaLS napisał:

Co u kociaków?

Trzy dorosłe kotki po kastracji wypuściłam na znanym im terenie..., wystawiam miseczki z wodą i suchą karmą. W ciepłe słoneczne dni byczą się na niezamieszkałej działce (graniczącej z naszą). Ustawiłam domek koci..., mają wejście do drewutni. Czasami w nocy wchodzą do domu (oknem) i czyszczą miseczki naszych kotów ,)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...