Jump to content
Dogomania

Okazyjne ceny krakvet


kamilbudz

Recommended Posts

Witam,

 

na aukcjach krakvet regularnie pojawiają się aukcje z karmami, które mają rzekomo uszkodzone opakowanie (odpowiednio zaklejone) oraz czasem małe ubytki w karmie. Ceny są dosyć okazyjne bo np 

http://allegro.pl/orijen-puppy-6-8kg-super-okazja-i5603368391.html

Co prawda jest to licytacja, ale i tak myślę, że tanio można byłoby kupić. Kupował ktoś kiedyś tak? Ogólnie rzecz biorąc to nie ma gwarancji, że karma w środku jest nieprzeterminowana, można przecież łatwo dosypać jakieś starej albo nawet podrobionej.

Proszę o opinie. Jestem nowy, dział wydaje mi się że jest odpowiedni.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście wolałabym już dołożyć i kupić szczelne fabrycznie opakowanie. Pęknięty worek oznacza dostęp wilgoci i grzybów do karmy, a nie wiadomo jak długo był niezabezpieczony. Poza tym karma mogła się kurierowi na pace trochę wysypać, a nie sądzę, żeby było tam jakoś specjalnie czysto. Dziura zaklekona jest pewnie taśmą, a to żadna szczelność. Nie podejrzewam żeby dosypywali do pękniętego worka starą karmę, ale worki są pakowane szczelnie nie bez powodu i takie powinny trafiać do klienta.

Link to comment
Share on other sites

Zwróćcie uwagę na zdjęcie tej karmy, zwykła miniaturka i ledwo obejmuje obrys opakowania. Pewnie leża w słabych warunkach, jedna na drugiej. Kiedyś było głośno na ten temat: http://www.wykop.pl/link/1198915/sklep-internetowy-krakvet-lepiej-tu-nie-kupuj/

Nie wiem jak teraz tam jest. Prosiłem o dodatkowe zdjęcia tej karmy to nie odzywali się. Nie kupię tego, mimo że cena jest atrakcyjna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...