Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Moją deklarację możecie podnieść na 10zł z tym, że we wrześniu nie wpłacę za cały rok tylko za 6miesięcy

 

 

Olena we wrześniu postaram się przyszykować trochę fantów na bazarek ale nie umiem ich robić . Ewentualnie jak byś mogła Ty zrobić to bym Ci je przekazała .

 

 

Nie liczyłabym na cud, czyli bdt i przyjęła ten domowy hotelik, bo to super opcja. Czyli teraz potrzebny transport?.

 

 

Bardzo Wam dziękuje!

Jeśli się uda moze ja go zawiozę w przyszły weekend

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Olenko, ja Bogusia wesprę jednorazowo 100,- zł., poproszę nr konta, 

 

 

Olenko jeśli będą potrzebne fanty zapakuję i oczywiście wyślę. Trzymaj się chłopaku !!!! Wierzę że już niebawem Twój los się odmieni!!!!!  :* :)

 

Dziewczyny bardzo dziękuje, na psiaka pewnie bedę zbierać ja ale poczekajmy jeszcze chwile

Link to comment
Share on other sites

Życzę Bogusiowi szczęścia. Mnie się "hotelik domowy" nie podoba. Na zdjęciach duży pies upchany do małej klatki, na drzwiach sznurki, psy zamykane w pokojach. Kameralność - wszędzie poupychane psy na małej powierzchni mieszkalnej. Domohotel nie przystosowany w ogóle do psów. Komuś podwinęła sie noga przy kredycie i ratuje się jak może psami.

Jedna ni to buda na podwórku, najtańsza karma Rafi. Z każego kąta wychodzi psia głowa.

Nie wiem, jak odnajdzie się tam chory Boluś, który potrzebuje spokoju. Mam nadzieję, że nie wyląduje w tej małej komnacie w klatce z kotem na głowie. Hotel domowy, bo brak środków na porządne kojce.

Psy uwiązane w domu na smyczach. Gdzie będzie przebywał Boluś podczas nieobecności właścicieli? w Klatce?

Przy pierwszym ataku się pokaleczy.

Link to comment
Share on other sites

weszłam żeby napisać  dobre wieści  ,   i opisać coś dokłądnej  ,   ale widze   że  chyba nie ma po  co  ..  

BO JUŻ  sie zaczynają   jakieś   chore "teorie spiskowe  " 

 

napisze na razie tyle  ---

 

Boguś  już w hotelu   :)

zawiozła  go Agnieszka  z Jolą   z Szydłowca  ...

 

 

-------------------------------------

 

co do Perełka1   -       " .. jeszcze sie taki  nie urodził   który by każdemu  dogodził "  ..

 

Mi by na myśl nie przyszło  żeby na podstawie  zdjeć wysnuć teorie o kredycie ,    i przewidywać   takie sytuacje   i  inne takie  ...  jak powyżej  ..      

 

tez sobie podrubię  ,  bedzie się  bardziej w oczy rzucało  :

 

prosze poszukać mu coś  (według Ciebie )  lepszego  ..   nic nie stoi na przeszkodzie  , 

 

najlepiej   -- >> coś   domowego i darmowego    ,  z ogrodem  ,  z dala od hałasu  , blisko dobrych  lecznic  

 

-------------

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ludeczkowie cieszmy sie 

radujmy 

sie 

ze zaczela sie walka o zdrowie o zycie czarnuleczka 

wszystko sie ulozy 

 kciuki trzymajmy i wzajemnie sie wspomagajmy 

 pozdrawiam z nadzieja 

pe 

Olenko ja chwilowo ostalalm pr bez pieniazkow 

na dzien dzisiejszy moge slac serce do Ciebie jakies 20 ,25 zl 

ale ale oczywiscie wiecej bedzie tez 

Link to comment
Share on other sites

weszłam żeby napisać  dobre wieści  ,   i opisać coś dokłądnej  ,   ale widze   że  chyba nie ma po  co  ..  

BO JUŻ  sie zaczynają   jakieś   chore "teorie spiskowe  " 

 

napisze na razie tyle  ---

 

Boguś  już w hotelu   :)

zawiozła  go Agnieszka  z Jolą   z Szydłowca  ...

 

 

-------------------------------------

 

co do Perełka1   -       " .. jeszcze sie taki  nie urodził   który by każdemu  dogodził "  ..

 

Mi by na myśl nie przyszło  żeby na podstawie  zdjeć wysnuć teorie o kredycie ,    i przewidywać   takie sytuacje   i  inne takie  ...  jak powyżej  ..      

 

tez sobie podrubię  ,  bedzie się  bardziej w oczy rzucało  :

 

prosze poszukać mu coś  (według Ciebie )  lepszego  ..   nic nie stoi na przeszkodzie  , 

 

najlepiej   -- >> coś   domowego i darmowego    ,  z ogrodem  ,  z dala od hałasu  , blisko dobrych  lecznic  

 

-------------

bardzo bardzo się cieszę :) najważniejsze że Boguś już bezpieczny :)

Link to comment
Share on other sites

Hotelik był polecony przez pare osób, byłą tam sunia wycofana i otworzyła się właśnie w tym hoteliku. Pani jest cały czas w domu, jest 10 psiaków, mam nadzieje, że wszystko będzie jak najlepiej. Nie mam niestety możliwości sama wziać tego psa i bdt też nie mam:(.

Ewo dziekuje

Link to comment
Share on other sites

kama210, nie obrażaj się, bo nie ma powodu :)

Na podstawie zdjęć dużo można powiedzieć. Ja po oglądnięciu zdjęć miałam takie same odczucia jak Perełka1.

Zarówno dom jak i posesja nie są przystosowane do hotelowania psów.

Zwróć uwagę, gdzie leżą psy na zewnątrz.

Jedno jest pewne i teraz ja pogrubię:

Boguś będzie miał tam duuuużo lepiej jak w schronisku

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

nie obrażam się  ,   bo  nie mam o co  ..

 

-- po prostu   nie mam siły  i czsu  siedzieć  i tłumaczyć  się  

 

przeciez   każdy  mógł    "protestować "   .. 

to by Aga z Jolką     zamiast Bogusia   dzisiaj zawiozły  mi Gabi   do Krakowa   która   gnije w Punkcie  5 miesiecy  do domu tymczasowego  

(bo taki miałam wybór  - albo wiozą   Bogusia albo Gabii  )      

 

 

przecież  cały czas   można  mu  szukać innej miejscówki  ..   najlepiej  domu stałego 

 

 ----

 

...  cieszłyłam sie że  mógł   opuścić   Punkt   ,   i udało sie  go szybko wyciągnąć  .. 

ale  .....     

juz  nie komentuję  wiećej  , 

  pozostałe   20 psów  gnije  za kratami    i tez  czeka na taką szansę  jak on  , aby opuścić  kraty     lub uniknąć schroniska ..

 

 

zdjecie z odjazdu  z Punktu  

 

https://www.facebook.com/PunktPrzetrzymanSzydlowiec/photos/gm.1630818733839264/939940592745432/?type=1&theater

 

11952044_939940592745432_867443256620469

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

........

  pozostałe   20 psów  gnije  za kratami    i tez  czeka na taką szansę  jak on  , aby opuścić  kraty     lub uniknąć schroniska ..

I to jest najważniejsze, że Boguś opuścił Punkt i uniknął schroniska!

Trzeba go teraz zdiagnozować i .... szukać domu.

Śliczny psiak :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...