Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

                                          Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                                                Znalezione obrazy dla zapytania merry christmas malamut

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trochę zazdrosna Nesia przypomina się na dogo. Na spacerach koleżanka jest naprawdę super, ale w domu to już inna sprawa, Czasem trzeba na nią burknąć kiedy np wciska się pod biurko i pilnuje nóg pani. A Nesia nie lubi siedzieć pod biurkiem, woli miejscówkę obok krzesła, No bo  niby po co pchać się w taką dziurę jeśli koło krzesła jest zupełny luz? Niech tam wciska się ta "pchła". I jeszcze można przy okazji warknąć na nią - żeby nie zapomniała kto chce rządzić! Mało ważne, że ona się odszczekuje. Ważnie, że mnie słychać!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 12.02.2018 o 14:07, Nesiowata napisał:

Brak zielonej trawki do podgryzania.

 

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też taka krówka-kózka jak mój? :) Hihi :) mojemu też brakuje trawki. Pewnie, gdyby umiał, to by wskakiwał na parapet i podgryzał kotu trawę :)

A ja daję Duśce kawałeczki różnych sałat. I zjada. Bez żadnych dodatków oczywiście. W mojej wegetariańskiej to częste zdarzenie :) że jej się zielony kąsek trafi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...