Jump to content
Dogomania

Czy dobrze robię ? Załatwianie się psa w domu


gabi005

Recommended Posts

Od 15.08.2015r. jestem szczęśliwą posiadaczką westa. Piesek ma 2 msc i od początku próbuje go nauczyć czystości w domu. Po jedzeniu i spaniu stawiam go w wyznaczonym miejscu na ogrodzie i czekam,aż załatwi swoją potrzebę. Czasami wychodzę tak z nim po 2/3 razy, ponieważ za pierwszym nic nie robi. Na początku w domu rozłożyłam gazety, ale gdy widzę, że próbuje coś zrobić np. na dywanie i zanoszę go na tą "kuwetę", przestaje i zaczyna obgryzać rogi magazynu. Zrezygnowałam więc z tego i zawszę wynoszę go do ogrodu. Czy dobrze robię? Nauczy się w ten sposób załatwiać na dworze ?

PRZEPRASZAM, MOJ BŁĄD ! WCZESNIEJ NAPISAŁAM, ZE PSIAKA MAM OD LIPCA :C CHUCK JEST ZE MNĄ OD 15 SIERPNIA :D

Link to comment
Share on other sites

Masz go od 15 lipca i pies teraz ma 2 miesiące? Czyli wzięłaś go w wieku 4 tygodni?! :O Powiedz, że się pomyliłaś i chodziło Ci o sierpień.

 

Nauczy się, dużo cierpliwości i sowicie nagradzaj każde załatwienie się w dobrym miejscu. Tylko pamiętaj, że to może zająć sporo czasu, a wpadki mogą się psiakowi zdarzać ;)

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście napisałaś 07 - lipiec, zapytałam, czy nie pomyliło Ci się z sierpniem, a Ty napisałaś, że pies urodził się w czerwcu xD Nie dogadałyśmy się zupełnie, zrobiło się zamieszanie ;)

 

Powodzenia w wychowywaniu szczyla i dużo radości :D

Mogę zapytać skąd jesteś? Bo też mam maleńkiego weściora.

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście napisałaś 07 - lipiec, zapytałam, czy nie pomyliło Ci się z sierpniem, a Ty napisałaś, że pies urodził się w czerwcu xD Nie dogadałyśmy się zupełnie, zrobiło się zamieszanie ;)

Mogę zapytać skąd jesteś? Bo też mam maleńkiego weściora.

Tak, moja wina:D nie zauważyłam błędu :D A mieszkam w Krakowie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...