Jump to content
Dogomania

Owczarek z biletem do Chrcynna, proszę o pomoc!


becia166

Recommended Posts

Trudno mi cokolwiek napisać.  Kolejne psie nieszczęscie , kolejna smutna historia i kolejny raz zawiódł człowiek . Jak można traktować żywą istote jak śmiecia , jak zabawkę ? Pies został porzucony , jest sam , być może w obcym dla niego miejscu, przerażony a na dodatek ma trafić do Chrycynna .Dzięki wam udało się uratować przed tą mordownią nie jednego psa i mam nadzieję ,że ten do nich dołączy.

Opis psa z facebooka:

Piesek jest trochę nieufny, ale widać, że wystarczy trochę zainteresowania i miłości ze strony człowieka i da się łatwo oswoić. Pies nie jest agresywny. Toleruje inne psy. Nawet bawi się z innymi psiakami. Jest młody. Przychodzi na jedzenie tylko wieczorami lub w nocy. Niestety kobieta, która go dokarmia wyprowadza się jutro i pies zostanie sam (już został). Nie będzie go kto karmić i się nim zaopiekować. Dziś udało się zrobić mu lepsze zdjęcia. Może ktoś chciałby podarować psiakowi budę i miejsce w swoim domu. Szukamy mu domu na już!!
Kontakt: 509 250 174

Najnowsze informacje:

Pies nadal w polu, dramatycznie potrzebuje pomocy. Ma bilet w jedną stronę tzn. do Chrcynna. Dziewczyna z Płońskich psiaków podrzuca mu jedzenie, pies zaczyna się otwierać, ufać ludziom.
Bardzo potrzebuję bezpiecznego miejsca a wolontariuszki mają mnóstwo na głowie i mnóstwo piesków u siebie . Zapewniono mu pożywienie a jest narażony na wiele niebezpieczeństw  cry.gif. Musimy działać szybko i przemyśleć co będzie najlepszym wyjściem .Psu nadal grozi ta mordownia , on zaczyna ufać ludziom a jeśli ktoś go zgłosi to już po nim  sad.gif bo trafi do tej mordowni . Piesek jest łagodny ale ludzie są okrutni zobaczą ,że jest większy i od razu w ich ograniczeniu będzie ,że jest niebezpieczny -ktoś może zrobić mu krzywdę więc musimy działać szybko dla niego ! on chce kochać i nawet pokonał swój strach . Fundacje odpadają bo wszystkie odmówiły , niektóre pomogły udostępniając.
Nie mam żadnego doświadczenia w takich sytuacjach, nie wiem jak załatwiacie hoteliki i które są dobre.
Błagam o pomoc dla tego psa w końcu to onek, wygląda na zdrowego i fajnego psiaka, szkoda go.[attachment=16148:11828825_748345045274442_7759664433548816928_n.jpg][attachment=16149:11222902_748345068607773_8872497699195054672_n.jpg][attachment=16150:11800107_748345058607774_4451448895539077171_n.jpg]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...