Jump to content
Dogomania

Labrador a kot


martah100

Recommended Posts

Witam jestem tu nowa wiec przedstawię się  :) Mam na imię Marta i już za parę tygodni będę szczęśliwa posiadaczką małej suczki labradora :) W domu mam już dwa koty dachowca szylkretowego i kota balijskiego oba są młode 3 i 4 lata. Mam pytanie czy ktoś z was przyprowadzał już do domu mając koty szczeniaka ? Będę wdzięczna za rady 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje :) Szczeniakowi pewnie to nie będzie przeszkadzać, martwię się bardziej o starszego  kota. W sumie  gdy przyprowadziłam do domu drugiego kota to syczała a pózniej traktowała go jak swoje dziecko. Mam nadzieje że z pieskiem a raczej suczka będzie podobnie :) Jeszcze raz dziękuję za odpowiedz :) Pewnie nie raz o coś zapytam i będę wdzięczna wam za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Ty tez z biegiem czasu bedziesz specjalistka. Czlowiek obserwuje zwierzeta. Przy drugim kocie sa sceny zazdrosci. Ale tez zasiedzialy moze przyjac nowego do zabawy. Moj syn wzial do swojego starego kota mlodszego(musial, bo po zmarlym bracie). Okazalo sie, ze starszy odzyl, zaczal lepiej jesc i nie jest taki samotny,gdy syn pracuje lub wyjezdza .

Link to comment
Share on other sites

Miałam już kilka kotów i trzeba pamiętać o tym, że zwierzęta podobnie jak ludzie mają różne osobowości i nie każdy kot zareaguje w ten sam sposób na nowego domownika. Mój pies trafił do mnie w podobnej sytuacji, miałam dwa koty (młode poniżej roku). Pies był szczeniakiem i został zaakceptowany przez dwa koty. On również się z nimi zaprzyjaźnił i z sympatią reagował na wszystkie koty napotkane na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Gdy zaadoptowałam Nera był on już dorosły. Na początku było piekło na ziemi bo labisz strasznie kotełki gonił. Po jakimś czasie pies przyzwyczaił się do kotów i wszystko jest świetnie.
Po kilku miesiącach Rudzik zmarł i został tylko Biduś. Od tej chwili Nero z Bidą są najlePSImi PSIjaciółmi, razem śpią, bawią się, chodzą na spacery..
Jeżeli do Twojego domu przybędzie szczeniaczek, nie powinno być większych problemòw. Laby to pojętne zwierzaki.
Twoja sunia szybko pojmie że koteczek to też członek Waszego stada :)

Na moim instagramie jest kilka zdjęć Labika z koteckiem :)

Instagram Psiolubni

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję bardzo za te odpowiedzi :) Zapewne na początku będzie ciężko ale damy rade nie takie trudności pokonaliśmy :) Mam kotka i kotkę ona starsza ale po przejściach. Po sterylizacji zaczęły się problemy zdrowotne , wymioty brak apetytu .Zwierzęta to członkowie rodziny i zrobię wszystko by były zdrowe . Weterynarz zrobił wszystkie badania krwi nawet prześwietlenie jej zrobili i stwierdzili że jest ciało obce .po wydaniu sporej sumy bo nawet ja rozkroili po czy stwierdzili ze zdjęcie było mylne i nic tam nie ma oddali kotke mówiąc taki urok kota że wymiotuje .Zmieniłam weterynarza i po jednym badaniu krwi wyszło że trzustkę ma chorą . W ty czasie przybył do domku nowy kociak Olo ,  posyczała a później pokochała jak swoje dziecko , myła go, tuliła :) wierze że szczeniaka tez pokocha :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...