Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

U Gosi ok. temperatura trochę opadła i babcia nabrała wigoru, jakby nowa energia w nią wstąpiła. 

Chodzi dziarsko na spacerki. Łatwo u niej zauważyć, jak  się czuje, bo gdy ma słabszy dzień to sama rezygnuje i woli siedzieć w domu.

Pati pisze, ze to bardzo mądry pies i sama wie najlepiej, na co może sobie pozwolić danego dnia.

Zrobiła sie bardziej wylewna, rano wita Patrycję podskokami!!! i czasami nawet szczeknie z radości.

Chodzi za pati jak cień.

Apetyt jej dopisuje, koopki ladne, sierść śliczna, błyszcząca.

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Patrycja obiecała zdjęcia. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zajrzy - ja sama dawno nic nie pisałam, bo właściwie życie Gosi toczyło się spokojnie, jak przystało bardzo starszej pani.

Od tygodnia jednak stan Gosi znacznie się pogorszył - nie ma apetytu, nie ma siły, a od wczoraj sunia już właściwie nie wychodzi :(

PatiC był z Gosia u weta, robione były badania, sunia dostała leki wzmacniające, ale obawiamy się, że mogą nie pomoc (serce słabe, nerki tez nie pracują tak jak trzeba :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zajrzy - ja sama dawno nic nie pisałam, bo właściwie życie Gosi toczyło się spokojnie, jak przystało bardzo starszej pani.

Od tygodnia jednak stan Gosi znacznie się pogorszył - nie ma apetytu, nie ma siły, a od wczoraj sunia już właściwie nie wychodzi :(

PatiC był z Gosia u weta, robione były badania, sunia dostała leki wzmacniające, ale obawiamy się, że mogą nie pomoc (serce słabe, nerki tez nie pracują tak jak trzeba :(

 

 

Cudna Gosieńka!!!

Najważniejsze, że jest kochana i zaopiekowana.

Trzymaj się sunieczko!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

Ciekawe jak Gosieńka, czy lepiej maleńkiej ?

Tak - po lekach stan Gosi poprawił się - już człapie, odzyskała apetyt.

Ale jest wyraźnie słabsza niż przed tym kryzysem.

Ale co się dziwić - wiek Gosi wet ocenił na ok. 16 - 17 lat, więc sunia ma prawo do jakiś gorszych dni. 

A teraz niech sobie człapie po swojemu, po gosinemu i cieszy każdym kolejnym dniem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tak - po lekach stan Gosi poprawił się - już człapie, odzyskała apetyt.

Ale jest wyraźnie słabsza niż przed tym kryzysem.

Ale co się dziwić - wiek Gosi wet ocenił na ok. 16 - 17 lat, więc sunia ma prawo do jakiś gorszych dni. 

A teraz niech sobie człapie po swojemu, po gosinemu i cieszy każdym kolejnym dniem.

I niech to trwa jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...