Jump to content
Dogomania

DONka Ceres- ostatnia szansa na życie;-(


madziakato

Recommended Posts

Że znaczy to niby już to chudziątko?
Domek będzie?
Taki własny i szybciutko?

Jeśli wizyta wypadnie ok,a myślę że tak będzie to chłopak juz w przyszłym tygodniu pojedzie do domu :-) To małżeństwo w średnim wieku,dwójka dzieci 12 i 16 lat. Państwo mieszkają w Dąbrowie Górniczej w bloku,ale często robią sobie wypady do lasu,za miasto :-)
Byli już u naszego chłopaka i bardzo się wszyscy polubili. Troszkę martwię się o utrzymanie czystości i zostawanie samemu,ale w kojcu trzyma czystość, a i samotność mu nie straszna. Z resztą Pani nie pracuje, więc myślę,że będzie dobrze. A że blisko to tez w razie czego można pomóc, doradzić, pokazać :-) co Wy na to?
Link to comment
Share on other sites

Ha, no pewnie. To cud, że tak szybciutko znalazł domek.

I cieszę się, że będzie spał w domku, te On-ki z tymi stawami, to powinny mieć cieplutko i sucho.

 

Ja w blokach miałam duże psy, sunie znaczy, jedną Onkę taką prawdziwą z papierem, i drugą Zulcię - mieszańca.

Chodziłyśmy na długaśne spacery i obie doskonale się czuły w mieszkaniu. Chociaż każda charakterem była inna.

Jana - z hodowli - od dziecka w domu, ale z uszkodzoną trzustka i watrobą wrodzoną, stawy i kręgosłup masakra, już w 4 roku życia.

Leki, leki specjalistyczne karmy, o co wtedy tak łatwo nie było jak teraz.

Zulcia prawie dzika, 2-3 letna wzięta do mieszkania. Odnalazła się pięknie i nawet na wakacjach u mojej mamy, gdzie dom z wielkim ogrodem, w dzień owszem polegiwała na trawach i pod drzewkami, ale nocką tup, tup, tup koło Pańci :) w domku na posłanku.

Link to comment
Share on other sites

Ha, no pewnie. To cud, że tak szybciutko znalazł domek.
I cieszę się, że będzie spał w domku, te On-ki z tymi stawami, to powinny mieć cieplutko i sucho.

Ja w blokach miałam duże psy, sunie znaczy, jedną Onkę taką prawdziwą z papierem, i drugą Zulcię - mieszańca.
Chodziłyśmy na długaśne spacery i obie doskonale się czuły w mieszkaniu. Chociaż każda charakterem była inna.
Jana - z hodowli - od dziecka w domu, ale z uszkodzoną trzustka i watrobą wrodzoną, stawy i kręgosłup masakra, już w 4 roku życia.
Leki, leki specjalistyczne karmy, o co wtedy tak łatwo nie było jak teraz.
Zulcia prawie dzika, 2-3 letna wzięta do mieszkania. Odnalazła się pięknie i nawet na wakacjach u mojej mamy, gdzie dom z wielkim ogrodem, w dzień owszem polegiwała na trawach i pod drzewkami, ale nocką tup, tup, tup koło Pańci :) w domku na posłanku.

Dokładnie tak jest :-) nasz chłopak wiemy,że mieszkał w Cisownicy, wiemy ze powodem nie odebrania go po raz któryś ze schroniska były jego ucieczki. Wiec lepiej, żeby mieszkał w bloku. Trzymajcie kciuki, ale tak czuję, że to ten domek ;-) fajni ciepli ludzie. Pani z sercem na dłoni,kiedy zobaczyła wszystkie bidy u Izy,rozplakala się...to jednak świadczy o wrażliwości, empatii. Będzie dobrze!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"NIkt nie kocha starych psów, za to stare psy kochają wszystkich"

Niby taki banał, prawda?

A jednak to prawda, przekonałam się o tym bardzo mocno prowadząc na FB profil pomocowy "Na pomoc Onkom".

Młode ładne psy, nawet niestabilne psychicznie udostępnień i telefonów tyle, że już czasem nie mam siły tłumaczyć dzwoniącym, co i jak...

Zdjęcia potrzebującego Neso- jedno, dwa udostępnienie;-( Oj, skórę mam już coraz grubszą;-(

Wątek ONa z Cieszyna, przyjechał w sobotę w nie za fajnej kondycji fizycznej. Następny

http://www.dogomania.com/forum/topic/334126-by%C5%82-sobie-owczari-jest-ale-potrzebuje-pomocy/

 

Zapraszam 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...