Jump to content
Dogomania

DONka Ceres- ostatnia szansa na życie;-(


madziakato

Recommended Posts

Ależ mu żeberka widać.

Warkliwy? Że, w kagańcu? Mordkę ma roztropną, myślącą.

Wprowadzenie do stada pomalutku, z suczkami bez kagańca, ale z samcami przynajmniej na razie w kagańcu. Do ludzi ideał, miziak, ciągle chce się głaskać. Ucho mi wylizal, aż mokro było :-)
Ale jak człowiek znika to smutas, o czymś o kimś myśli to widać.
O domu? O Przyjacielu, który został? :-( nie powie
Link to comment
Share on other sites

Doceni. Zawsze doceniają, jak się im polepsza.

 

Ja miałam koszmar, bo wzięłam z "superdomku", małego agresora. On przezycie miał traumatyczne. Pańciostwo, wszytsko wolno, rządzenie w domu, od szczeniaka. I go wywieźli i zostawili. Bardzo przeżywał. Konkurencję w postaci zwierząt. Dyscyplinę.

Gdyby był w schronie ;) z miesiąc byłby "latwiejszy" i mniej roszczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Doceni. Zawsze doceniają, jak się im polepsza.

Ja miałam koszmar, bo wzięłam z "superdomku", małego agresora. On przezycie miał traumatyczne. Pańciostwo, wszytsko wolno, rządzenie w domu, od szczeniaka. I go wywieźli i zostawili. Bardzo przeżywał. Konkurencję w postaci zwierząt. Dyscyplinę.
Gdyby był w schronie ;) z miesiąc byłby "latwiejszy" i mniej roszczeniowy.

On piękny jest. Taki troszkę pokraczny minimalnie... No wiecie, taki typ misia bardziej niż sportsmena. Widać, że szybko rósł, że czegoś zabrakło, uszy lekko rozwiane, choć jedno czasem stoi :-)
Mięśni nie ma,więc tak jakby go troszkę wiatr niósł. I śmieszne i nie w zasadzie :-(
Dzisiaj sprzatalam auto, którym jechał. Wysypala mi się w bagażniku karma dla Koki, RC Gastro. Kilka chrupek zostało, nie mógł się bidok do nich dostać to "rozmontował " taką mini póleczkę zawieszaną - cześć udało mu się zjeść. Widać, że musi nadrobić.Cichutko jak myszka kombinował, nic nie było słychać :-)
Link to comment
Share on other sites

Madziu, zróbcie chłopakowi osobny wątek albo dopiszcie go w tytule tego, żebym mogła zgłosić go do Skarpety

Strasznie fajny jest :D

Rozczulają mnie takie trochę "pokraczne" ONki ;)

A ten jeszcze ma takie oczyska, że całkiem wymiękam

Na FB widziałam, że nadałyście mu imię

To już takie ostateczne czy tylko robocze ?

Bo nie wiem, czy robić tą loterię imienną dla niego czy nie

Jeśli tak, to przydałaby się jakaś "nagroda"

Mam trochę zdobycznych fantów na bazarek i spodziewam się kolejnej dostawy, więc coś mogłabym wybrać ;)

Daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...