Jump to content
Dogomania

Mimi mała sunia z lasu MA JUŻ DOM !


szajboska

Recommended Posts

Przepraszam że mało się udzielam ale ostatnio nie mam czasu nawet na spokojnie wejść na dogo.

 

Dziękuję za chęć pomocy w ogłaszaniu ale Mimi ma porobione sporo ogłoszeń, ostatnio były dwa telefony w jej sprawie jeden od pani z Płocka, która szuka pieska do bloku i ta nasza Mimi wpadła jej w oko jest jeden warunek musi dogadać się z sunią którą już Państwo mają. Zobaczymy co z tego wyjdzie Pani ma jeszcze zadzwonić i przyjechać osobiście poznać Mimi.

Drugi  byłod osoby spod Łowicza Pani szukała małej suni do domku i na mówiła że na 99% weźmie Mimi tylko musi zobaczyć jak zareaguje na kota bo Pani ma dwa. NIestety Mimi na widok kota włączył się instynkt mordercy i Pani z ciężki sercem zrezgnowała z adopcji Mimi ale za to adoptowała inną sunię z hoteliku.

Nie ma szczęścia jak narazie nasza malutka

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że jest zainteresowanie.  Kto by pomyślał, że taka delikatna sunia nienawidzi kotów. Czy masz kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Płocku?

 

 

Tak tak w Płocku nie będzie problemu z wizytą, na razie Pani ma zastanowić się do weekendu i dać znać bo wtedy ewentualnie ma podjechać poznać Mimi

Link to comment
Share on other sites

wpłaciłam grudniowa deklarację.

 

i naparwdę - czekamy na wieści bardziej regularne, a zwłaszcza, jak wiadomo, ze coś się tam może decyduje.

 

Dziękuję i przepraszam za nieregularne wieści ale naprawdę nie jestem teraz w stanie tak często jakbym chciała wchodzić na dogo.

Niestety Mimi nie ma szczęścia. Adopcja nie wypaliła. Dzisiaj wykupiłam jej kolejne ogłoszenia moze coś się ruszy.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mam pytanie czy ktoś może zna Fundacje bądź osobę, która podjełaby się zabrania i opieki nad starszą sunią z nużycą i pewnie grzybicą, bo to miały szczeniaki zabrane z gospodarstwa w którym przebywa sunia ?

Bo już miałam bardzo duży problem ze znalezieniem dla szczeniaków dt.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję i przepraszam za nieregularne wieści ale naprawdę nie jestem teraz w stanie tak często jakbym chciała wchodzić na dogo.

Niestety Mimi nie ma szczęścia. Adopcja nie wypaliła. Dzisiaj wykupiłam jej kolejne ogłoszenia moze coś się ruszy.

i do tej pory nikt nawet nie zadzwonił:(

Link to comment
Share on other sites

Mimi już w domku u Cudownej Pani kochajacej zwierzęta do towarzystwa ma sunie yorka też adoptowana I kota znajdę :) bałam się jak z kotem mimi się dogada ale tylko popatrzyła na niego i wróciła do nowej Pani.
Umowilam się z Panią ze gdyby Mimi po miesiącu nie bardzo trzymała czystość czy gdyby coś było nie tak Pani zadzwoni i umowimy behawioryste.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy pomogli w opłaceniu rachunków za Mimi i maluchy :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...