Jump to content
Dogomania

Mimi mała sunia z lasu MA JUŻ DOM !


szajboska

Recommended Posts

Kochani Mimi ma szansę na dom w Tomaszowie Mazowieckim, Pani przez telefon bardzo dobre wrażenie sprawia ale chciałabym zanim zawiozę Mimi sprawdzić domek, Czy ktoś z Was jest z Tomaszowa albo okolic i mógłby sprawdzić domek dla Mimi ? :)

 

Z Tomaszowa jest ocelot - http://www.dogomania.com/forum/user/20311-ocelot/. Może będzie mogła sprawdzić dom lub kogoś poleci. 

Link to comment
Share on other sites

Ale by fajnie było, jakby domek był ok. A pani przez telefon jakie wrażenie robiła?

Przez telefon bardzo fajna Pani :) ale już kiedyś też tak nam się wydawało a okazało się, że niestety warunki nie odpowiednie do wydania pieska.

 

Czy dotarły  pieniadze z mojego bazarku?

Tak Tak, przepraszam już odnotowuje problemy z komputerem mam ostatnio

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za tyle dni ciszy miałam pewne problemy i nie miałam kiedy wejść na dogo.

Dodatkowo dwa tyg temu znowu poproszono mnie o pomoc dla psów spod łowickiej wsi i jak się okazało pan posiada 6 dorosłych psów i dwa szczeniaki, które zabrałam. Niestety maluszki mają nużyce i grzybicę, ostatnie dni to było szukanie osoby która może je wziąć do siebie podjąć się opieki i leczenia.

 

Pani od Mimi jednak zrezygnowała z adopcji :(

 

Jeżeli chodzi o bazarek to wszystkie zakupiony fanty wysłałam postaram się dzisiaj uporządkować wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...