Jump to content
Dogomania

Mimi mała sunia z lasu MA JUŻ DOM !


szajboska

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dzieciaczki mają się dobrze, ostatnio właśnie z jednym z nich miałam nawet spotkanie ;) Razem z kolegą z podwórka wyszli zwiedzić okolicę i dotarli do trasy niedaleko swojego domu. Usiedli przy drodze i patrzyli na samochody, a przejeżdżali akurat tamtędy ludzie którzy kochają psy i myśleli że ktoś je wyrzucił. Zatrzymali się, zgarnęli psiaki i przywieźli do Łowicza do lecznicy licząc, że mają czipa. Ponieważ Mimi i dzieciaki zaczipowane są na mnie (na wszelki wypadek gdyby ktoś je porzucił) dostałam telefon z lecznicy że mój pies jest u nich, wyglądam przez okno mój pies siedzi na podwórku i mówię, że to pomyłka. Dopiero po chwili skojrzyłam, że to może być któryś z synków Mimi, pojechałam na miejsce w między czasie zadzwoniłam do właścicieli psiaków, którzy za kilka minut przyjechali po zguby. Jak się okazało pieski lubią wymykać się z domu jak tylko widzą, że brama nie zamknięta. Państwo starają się ich pilnować, jak wyjeżdżają z podwórka to zamykają je w domu albo wiążą na chwilę bo wystarczy moment nieuwagi i już są za ogrodzeniem. Taki łobuz wyrósł ale jest bardzo kochany i chwalony bo Państwo mówią, że to ich starszy pies wyciąga młodego na te wycieczki a synek Mimi się sprawdza dodatkowo jako stróż, w nocy jak tylko ktoś się kręci od razu robi hałas  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...