Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

Cudowne wieści :)

Wszystkim psiakom życzyć takich domków :)

Tak powinno być zawsze - parę tygodni w hotelu i sio do domu :)

 

No to przypieczętuje kres tułaczki Pszenicznego - Paputka robiąc

Rozliczenie:

 

Wpłaty:

+50 zł Agata K.

+30 zł Anula (połowa transprtu na trasie Zamość - hotelik - za Filipka)

+50 zł Agata K.

Razem: +130 zł

 

Koszty:

-190 zł hotelowanie (19.08-06.09)

-60 zł transport z Zamościa

-35 zł wizyta w lecznicy (alergia po strzyżeniu)

-10 zł przejazd do lecznicy

-10 zł II odrobaczenie

- 24zł wirusówki

-5 zł przejazd do lecznicy (1/2 kosztów)

Razem: -334 zł

 

+130 zł - 334 zł = -204 zł

Pozostałość po hotelowaniu Pszenicznego wynosi -204 zł.

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja w dniu 08.09.2015

 

 

O niedziela już blisko czas zrobić "księgowość" :D

 

 

 

WPŁATY NA PSZENICZNEGO :D

 

 

Deklaracje stałe:

 

Tola                             10 zł (VIII)

 

 

 

Bazarki:

 

b - b                                                                           153 zł

bazarek statkowy - wygrana od Kamili Proc        65 zł

 

 

Niespodzianki: akuku.gif

 

Bogusik                                   55 zł

Dana i Muszkieterowie         30 zł

 

 

 

Jednorazowe:

 

anecik                       17 zł

 

 

 

Razem wpłaty    330 zł

 

No i oczywiście  534 zł z Tośka 0dance3.gif

 

 

Pieniążki z bazarku Ewy Gonzales 100 zł wpłata bezpośrednio na konto Murki

 

 

 

KOSZTY PSZENICZNEGO :) 

 

190 zł hotelowanie (19.08-06.09)

  35 zł wizyta w lecznicy (alergia po strzyżeniu)

  10 zł przejazd do lecznicy

  10 zł II odrobaczenie

  30 zł - połowa transportu (łączonego z Filipkiem) Zamość - Hotelik u Murki

  29 zł - wirusówki u Murki + 1/2 transport

 

Razem   304 zł  - 100 zł bazarek Ewy Gonzales = 204 do zapłaty

 

 

Na dzień 03.09.2015 Pszeniczny ma u mnie na koncie 864 zł (bez wydatków na razie) + 100 zł na koncie Murki

 

Rozliczenie Murki   #552

 

"Wpłaty:

+50 zł Agata K.

+30 zł Anula (połowa transprtu na trasie Zamość - hotelik - za Filipka)

+50 zł Agata K.

Razem: +130 zł

 

Koszty:

-190 zł hotelowanie (19.08-06.09)

-60 zł transport z Zamościa

-35 zł wizyta w lecznicy (alergia po strzyżeniu)

-10 zł przejazd do lecznicy

-10 zł II odrobaczenie

- 24zł wirusówki

-5 zł przejazd do lecznicy (1/2 kosztów)

Razem: -334 zł

 

+130 zł - 334 zł = -204 zł

Pozostałość po hotelowaniu Pszenicznego wynosi -204 zł."

 

 

 

 

Moje rozliczenie uaktualnione: (nie ujmowałam we wpływach i wydatkach 1/2 transportu za Filipka - wpłaciła Anula)

 

Paputek miał                 -     864 zł

Paputek wydał :)           -     204 zł

 

Po Paputku pozostało   -     660 zł

 

 

Mam nadzieję że czytelnie rozpisane (wiesio - dobrze mówię? [url=http://emotikona.pl/emotikony/]0clapping.gif[/url]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest adelaide_pix

Kochani, relacjonuję zdawkowo co się dzieje dalej:

Paputek już powoli się oswaja, zdarza mu się merdać ogonkiem, na spacerach podnosi już trochę ogon z pozycji "smętnej" do "zaciekawionej". Załatwia się bez problemu, ma apetyt, po mieszkaniu nie chodzi jeszcze swobodnie, wstydzioszy się, ale na posłanku chyba mu dobrze. Gadam z nim dużo, zaczyna powoli się ośmielać na dawanie łapki i coraz śmielej reaguje na "chodź". Jest najlepszym psiakiem pod słońcem. 

 

Poprosiłam znajomą fotograf, by zrobiła nam z nim zdjęcie jak już troszkę się oswoi, chciałabym zamieścić na facebooku zdjęcia psa "przed" i "po", z tekstem zachęcającym do adopcji schroniszczaków lub chociaż wsparciem Fundacji. Myślę, że wiele jest osób, które obawiają się, że pieski ze schronu sa obciążone traumą, że człowiek "nieobyty" nie będzie potrafił sobie z nimi poradzić itd.. w końcu sama się tego obawiałam. Czy mogę użyć któregoś z Waszych zdjęć z pierwszych odwiedzin u naszego pieska?

 

Dziękujemy razem z Dominikiem i Paputkiem za wszystkie dobre słowa! 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Jak cudownie przeczytać post opiekunów Paputka.Wspaniałe ciepłe imię.Do Pszenicznego w moim odczuciu bardzo pasuje,on jest taki łagodny, kochany i właśnie paputkowany.

WITAMY OPIEKUNÓW SERDECZNIE I DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚCI I OBY BYŁO ICH JAK NAJWIĘCEJ.

Sądzę,że można wziąć zdjęcia wszystkie jakie są zamieszczone na wątku,nie ma z tym problemu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudownie, że myślicie o pomocy dla innych biedaków :)

To bardzo dobry pomysł, jak każdy, który daje nadzieję na to, że ludzie zaczną zmieniać swe przekonania co do zwierząt ze schronisk.

 

Piesio jest cudowny, było to widać od pierwszych opisów, nawet jeszcze ze schroniska, potem u Murki.

Jak on się już poczuje bezpieczny, kochany, szczęśliwy, to wprost trudno sobie wyobrazić, jaki to będzie wspaniały, mądry i oddany Przyjaciel. Tylko pozazdrościć, ale oczywiście tak pozytywnie...z radością :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest adelaide_pix

My mieliśmy najłatwiej, znaleźliśmy ogłoszenie pięknego psa, z dobrym opisem, nietrudno było się zakochać i dać mu dom.

 

Ale żeby do tego doszło, ktoś musiał go DOJRZEĆ (Pani Marto - <3 dozgonna ode mnie za to), zabrać ze schronu, ktoś zaofiarował zapłatę za strzyżenie, za leczenie, transport, ktoś dał opiekę i ciepło w hoteliku (Pani Murko - jak wyżej.), ktoś napisał ogłoszenie nie na jedną, ale na dziesięć stron, w końcu ktoś musiał za to wszystko wpłacić pieniądze... Wasza w tym zasługa, to szczęśliwe zakończenie sami napisaliście. My możemy tylko dziękować i kontynuować na nowej drodze. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po to tu jesteśmy, bo tą robotę dla nich "odwalać". Każdy daje to, co może, co potrafi..ale pewnie to już wiecie...

 

Piękny pies ma większe szanse. Smutne to, bo te starszaki, z siwymi pyszczkami, urody przeciętnej (choć każdy jest piękny), mają dużo gorzej, niestety.

 

Od jakiegoś czasu wciąż myślę, że muszę swojej Loni przedłużyć włoski (jeszcze nie wiem jak...), ufarbować na blond (z tym będzie łatwiej :)) i ogłaszać jako jedyną na świecie blond kudłatą jamnisię :) Bo inaczej, domku nie znajdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja w dniu 08.09.2015

 

 


 

Rozliczenie Murki   #552

 

"Wpłaty:

+50 zł Agata K.

+30 zł Anula (połowa transprtu na trasie Zamość - hotelik - za Filipka)

+50 zł Agata K.

Razem: +130 zł

 

Koszty:

-190 zł hotelowanie (19.08-06.09)

-60 zł transport z Zamościa

-35 zł wizyta w lecznicy (alergia po strzyżeniu)

-10 zł przejazd do lecznicy

-10 zł II odrobaczenie

- 24zł wirusówki

-5 zł przejazd do lecznicy (1/2 kosztów)

Razem: -334 zł

 

+130 zł - 334 zł = -204 zł

Pozostałość po hotelowaniu Pszenicznego wynosi -204 zł."

 

 

 

 

Moje rozliczenie uaktualnione: (nie ujmowałam we wpływach i wydatkach 1/2 transportu za Filipka - wpłaciła Anula)

 

Paputek miał                 -     864 zł

Paputek wydał :)           -     204 zł

 

Po Paputku pozostało   -     660 zł

 

 

Mam nadzieję że czytelnie rozpisane (wiesio - dobrze mówię? 0clapping.gif

Rozpisane świetnie ! :)

 

Kochani, relacjonuję zdawkowo co się dzieje dalej:

Paputek już powoli się oswaja, zdarza mu się merdać ogonkiem, na spacerach podnosi już trochę ogon z pozycji "smętnej" do "zaciekawionej". Załatwia się bez problemu, ma apetyt, po mieszkaniu nie chodzi jeszcze swobodnie, wstydzioszy się, ale na posłanku chyba mu dobrze. Gadam z nim dużo, zaczyna powoli się ośmielać na dawanie łapki i coraz śmielej reaguje na "chodź". Jest najlepszym psiakiem pod słońcem. 

 

Poprosiłam znajomą fotograf, by zrobiła nam z nim zdjęcie jak już troszkę się oswoi, chciałabym zamieścić na facebooku zdjęcia psa "przed" i "po", z tekstem zachęcającym do adopcji schroniszczaków lub chociaż wsparciem Fundacji. Myślę, że wiele jest osób, które obawiają się, że pieski ze schronu sa obciążone traumą, że człowiek "nieobyty" nie będzie potrafił sobie z nimi poradzić itd.. w końcu sama się tego obawiałam. Czy mogę użyć któregoś z Waszych zdjęć z pierwszych odwiedzin u naszego pieska?

 

Dziękujemy razem z Dominikiem i Paputkiem za wszystkie dobre słowa! 

Czytam, czytam, a moje szczęście trudno opisać :)(

 Oczywiście, że można korzystać ze zdjęć; te z poprzedniego życia które robiłam w schronisku)  i te zaraz po zabraniu Paputka - wysłałam parę min. temu :)

 

Jak cudownie przeczytać post opiekunów Paputka.Wspaniałe ciepłe imię.Do Pszenicznego w moim odczuciu bardzo pasuje,on jest taki łagodny, kochany i właśnie paputkowany.

WITAMY OPIEKUNÓW SERDECZNIE I DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚCI I OBY BYŁO ICH JAK NAJWIĘCEJ.

Sądzę,że można wziąć zdjęcia wszystkie jakie są zamieszczone na wątku,nie ma z tym problemu.

 

Tak, imię idealnie trafione :)

To ja będę brutalna  i powiem dość tej sielanki !

Nie ma czasu na gadanie :P

Trzeba się kochani rozglądać za kolejnym psiaczkiem w potrzebie  :D

Robi się - jutro jadę do schroniska!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj czytałam kilka razy post Adelaide_pix. Pszeniczny - Paputek ma dom :). Wiedziałam, że tak będzie, że Pszeniczny szybko znajdzie dom, ale nie spodziewałam się  ;)  takiego :)  super domku :). Bardzo się cieszę, że Pszeniczny wreszcie ma swoje miejsce, swój dom na zawsze. Piesku, długich lat życia w szczęściu i zdrowiu w swoim na zawsze domku :). Adelaide_pix - to wszystko co piszesz, to balsam na serce, to taka piękna motywacja  żeby wspólnie pomagać. To  też  jest dowód na to  że warto, że trzeba  pomagać.  One same sobie nie poradzą, One  same nie mają szansy...   "Adoptując jednego psa, nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa".  Zmieniliście  zatem na lepsze świat dla Paputka :). Dziękujemy pięknie   :). Teraz będziemy zaglądać na wątek i  czekać na nowe fotki  i   wieści o Pszenicznym psiaku, który chwycił za serce tak wiele osób.  Mizianko  i całusy dla Paputka. Czule  kochajcie Pszenicznego :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...