Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

   
To chyba trochę ryzykowne, lista dotyczy jedynie zaproszeń na bazarki.

Z tego co wiem dziewczyny wysyłają zaproszenia na wątek właśnie z tej listy.

Ale spoko - mam zrobić lub ktoś zrobi bazarek z moich fantów - wtedy zapraszać będę na bazarek i na wątek małego:)

Link to comment
Share on other sites

 

Havanko, zawstydzasz mnie, ciesze sie ze jestes tutaj.....

 
Prawdę rzekłam. A ja cieszę się z Twojej obecności !

Jest kilka następnych deklaracji; Terra zrobi bazarek - super ! Bogusik, z tego co wyczytałam, przeniesie swoją deklarację na Pszenicznego ( nie wiem w jakiej kwocie) - fantastycznie !
Dobrze byłoby, gdyby skarbnik zebrał oferty pomocy i przedstawił je na pierwszej stronie wątku. Będziemy wiedzieć, ile już mamy.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  
Prawdę rzekłam. A ja cieszę się z Twojej obecności !

Jest kilka następnych deklaracji; Terra zrobi bazarek - super ! Bogusik, z tego co wyczytałam, przeniesie swoją deklarację na Pszenicznego ( nie wiem w jakiej kwocie) - fantastycznie !
Dobrze byłoby, gdyby skarbnik zebrał oferty pomocy i przedstawił je na pierwszej stronie wątku. Będziemy wiedzieć, ile już mamy.

 

Hawanko,moja deklaracja to tylko 10zł. ale kto mnie zna już z innych wątków to wie,że wspomagam na miarę możliwości jeszcze jednorazowymi...Będzie dobrze! :) Murka robi śliczne zdjęcia,więc po spa ruszamy z ogłoszeniami.Oczywiście najpierw wizyta u weta i podstawowe badania!

Link to comment
Share on other sites

 

Hawanko,moja deklaracja to tylko 10zł. ale kto mnie zna już z innych wątków to wie,że wspomagam na miarę możliwości jeszcze jednorazowymi...Będzie dobrze! :)

 
Bogusik, nie mów "tylko 10 zł", duże kwoty składają się właśnie z takich pięciozłotówek, dyszek. Bardzo się cieszę, ze Twoja dyszka zasili konto Pszenicznego. Jednorazowe też na miarę złota. Też myślę, ze będzie dobrze !
Link to comment
Share on other sites

Bogusik, pieknie dziekujemy, fajnie ze jestes z nami.......juz widze oczami wyobrazni naszego pieknisia na trawce....

 

 

   
Bogusik, nie mów "tylko 10 zł", duże kwoty składają się właśnie z takich pięciozłotówek, dyszek. Bardzo się cieszę, ze Twoja dyszka zasili konto Pszenicznego. Jednorazowe też na miarę złota. Też myślę, ze będzie dobrze !

 

A ja kochane cieszę się,że dogo dzięki takim osobom jak Wy powstaje "z popiołów" i odbudowuje wiarę,że warto i trzeba pomagać! :) Razem i w zgodzie możemy bardzo wiele zdziałać,bo przecie w jedności siła! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

, Tosiek oddaje Pszenicznemu :) 200 zl stalej Do konca roku a potem zobaczymy dalej, no ale mam nadzieje ze Pszeniczny tak Jak Tosiek znajdzie szybko domek :).....
Chcialabym jeszcze z Toskowej nadwyszki odstapic cos Mikrusowi....ale nie wiem czy mozna.....hm znowu nie wiem

Wieso - tak bardzo się cieszę, ściskam mocno i dziękuję w imieniu kolejnego zamojskiego psiaka w potrzebie ! :)

Pszeniczny odwdzięczy się taką samą radością, jak Tosiek !

 

A Mikruskowi jak najbardziej oddamy nadwyżkę - chłopak tez w potrzebie.

Jesteś głównym sponsorem u Tośka, masz prawo decydować :)

 

Skoro cudny Tosiek jedzie do domu przeniosę swoją deklaracje na Pszenicznego, niestety będzie to tylko 5 zł ( od września )

Bardzo dziękujemy - każda wpłata to ratunek dla Pszenicznego :)

 

Wesprę Pszenicznego jakimś bazarkiem.

Bardzo dziękujemy:)

 

Dziękuję Murko za odpowiedź :) Mam nadzieję,że Pszeniczny okaże się spokojnym i łagodnym pieskiem,a nie agresorem.Przeniosę stałą z Tosia na Pszenicznego

 

:) Bardzo dziękujemy!

Super działania. Myślę ,że psu jest znacznie lepiej w murkowym boksie niż w schroniskowym

Tez tak myślę :)

Link to comment
Share on other sites

  
Prawdę rzekłam. A ja cieszę się z Twojej obecności !

Jest kilka następnych deklaracji; Terra zrobi bazarek - super ! Bogusik, z tego co wyczytałam, przeniesie swoją deklarację na Pszenicznego ( nie wiem w jakiej kwocie) - fantastycznie !
Dobrze byłoby, gdyby skarbnik zebrał oferty pomocy i przedstawił je na pierwszej stronie wątku. Będziemy wiedzieć, ile już mamy.

Wszystko zebrałam w 1 poście, sprawdzcie, czy kogoś nie pominęłam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

, Tosiek oddaje Pszenicznemu :) 200 zl stalej Do konca roku a potem zobaczymy dalej, no ale mam nadzieje ze Pszeniczny tak Jak Tosiek znajdzie szybko domek :).....
Chcialabym jeszcze z Toskowej nadwyszki odstapic cos Mikrusowi....ale nie wiem czy mozna.....hm znowu nie wiem

 

 

Wiesia dałaś czadu :D

 

Z tego co widzę na innych wątkach to jeśli zostają pieniążki po psie który poszedł do DS i Dziewczyny zgadzają się (pisząc o tym na wątku) reszta kasy przechodzi na nowego bidnego potrzebującego pomocy.

Chyba tak to działa, ale wiesz Wiesia my ciągle uczennice :D

Link to comment
Share on other sites

Powstał "problem" z bazarkiem :(

Napiszę do Was późnym wieczorem lub jutro rano.

 

Aleś mnie wystraszyła. Zanim się zalogowałam ns dogo przez 2 minuty myślałam co zawaliłam z bazarkiem? Uf....

 

Odpisałam na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Pszenicznego nie da się nie zauważyć – przeraźliwie smutny wzrok i jedna wielka masa kołtunów.  

 

 

 

Deklaracje stałe :)

 

Havanka - 10 zł

Tola  - 10 zł

Bogusik - stała z Niko 10 zł

wieso - 200 zł

Bogusik - 10 zł

elficzkowa - 5 zł

 

Razem : 245 zł

 

Jednorazowe wpłaty :)

 

anecik - "grosik"

 

 

przepraszam że tak post pod postem ale o tej porze to normalni ludzie spią albo szykują się do pracy a nie siedzą w pracy na dogo :D . A do rana mi umknie.

 

Czy nie ma błędu u Bogusik?

 

 

Bogusik - stała z Niko 10 zł

Bogusik - 10 zł

 

Powinno być chyba 1x10 zł?

Link to comment
Share on other sites

 

A ja kochane cieszę się,że dogo dzięki takim osobom jak Wy powstaje "z popiołów" i odbudowuje wiarę,że warto i trzeba pomagać! :) Razem i w zgodzie możemy bardzo wiele zdziałać,bo przecie w jedności siła! :)

 
Święte słowa ! Chociaż, muszę się przyznać, ze miałam chwile załamania i już kilka razy "odchodziłam" z dogo. W pojedynkę ciężko jest czegoś dokonać, ale w grupie wspierających się ludzi, można "góry przenosić"!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

przepraszam że tak post pod postem ale o tej porze to normalni ludzie spią albo szykują się do pracy a nie siedzą w pracy na dogo :D . A do rana mi umknie.

 

Czy nie ma błędu u Bogusik?

 

 

Bogusik - stała z Niko 10 zł

Bogusik - 10 zł

 

Powinno być chyba 1x10 zł?

 

Tak jest błąd ma być 10zł stała przeniesiona z Tosia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...