Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

Super, że z Kajem lepiej :). Co do wypowiedzi niektórych, pozwolę sobie przytoczyć myśl Lema: "gdyby nie internet, nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów"... ;)

Dosadnie się wypowiedział.

Bardzo się cieszę z pięknej koopki Kaja.

Link to comment
Share on other sites

Czasami mam kłopoty w usiłowaniu zrozumienia zachowania niektórych Dogomaniaków na  Dogomanii na skutek treści postów przez nich pisanych. Treści te potrafią być wewnętrznie sprzeczne na Dogo, zależnie jedynie od konkretnego wątku.

Patrząc racjonalnie (bez emocji) te same fakty przez te same dogomaniackie nicki potrafią być komentowane zupełnie odrębnie - negatywnie na jednym wątku i absolutnie nie boleć na innym. I nie ukrywam, że to zjawisko obserwuję z wielkim zaciekawieniem   :D   

Makilo, bardzo proszę, dbaj o psiaki dokładnie tak, jak to robiłaś do tej pory - trzymam kciuki :) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Basiu nie denerwuj się, a zwłaszcza nie przejmuj się. Nastąpiła zmiana warty w najazdach na hotel Makili. Poprzednia głównodowodząca zamilkła, inna osoba przejęła pałeczkę. Grupa kilku osób postawiła sobie zadanie niszczenia tego hotelu i każda informacja o problemach psiaków będzie pretekstem do ataku. Osobiste animozje to paskudna sprawa. Pozdrawiam :)
Zdrowiej Kaju i nie zjadaj kocyków, bo jeszcze pójdzie fama, że to z głodu ;)


Widzę, że za mną tęsknisz.

Zamilkłam bo nie chcę żeby kolejny, ciekawy wątek zniknął z dogo.

Tutaj tylko wypada mi pogratulować dostępu do aparatu rentgenowskiego,
który pokazał nitkę w jelicie.
Naprawdę,
taki aparat to ewenement bo nawet Szpital Uniwersytecki w Krakowie takiego nie posiada.
No ale Anetka ma znajomości...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uff, jaka ulga, że wszystko ok. Dobrze, że Anetka w porę zauważyła i zareagowała :). A tak a propos psich wypadków, to w sobotę wieczorem była u nas duża awaria i prądu długo nie było; moja Franka w tych ciemnościach spadła ze schodów :(. Na szczęście, skończyło się na otarciu, ale była przerażona :( A ja razem z nią...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...