Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

Hope, bardzo ale to bardzo się cieszę, ze moja rade wzięłaś sobie do serca. W lutym Ci radzilam żebyś w końcu wziela sie za cwiczenia. Nie myślałam tylko ze aż tak ostro sie weźmiesz, ze jesteś patyczkiem... Nie chcialam :P

 

 

Doda brak słów - obrzydliwa jesteś ....... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A hope, ze jej nie interesują niepełnosprawne dzieci ?
Ze jestem "kaleka"?
Nie jest obrzydliwa?
Jest. Stokrotnie.
I Obrzydliwe jest tez co Wy wyprawiacie.

Doda_ wklej jeden post, w którym tak Cię nazywam. Nie wkleisz, bo nie używam tego słowa. Mając przyjaciół na wózku, bratanka, który nie mówi,kuzynkę z porażeniem mózgowym mówię i piszę "sprawni inaczej". Dodatkowo pracowałam z dziećmi w zasadzie z każdą niepełnosprawnością, więc zastanów się co piszesz i mnie nie obrażaj. A na to jakimi słowami sama się określasz wpływu nie mam.

 

Poza tym-owszem, napisałam,że mam w doopie jedno dziecko. Doskonale wiesz dlaczego. Nie wyjaśniłaś,że chodziło o sytuację, w której pani nie dotrzymała warunków umowy adopcyjnej (wysterylizowanie suczki), a ma (może już powinnam użyć czasu przeszłego?) w domu psa nie wykastrowanego. I kiedy pani bezczelnie jechała po emocjach wypisując o tym,że dziecię płacze i tęskni, bo sunia była terapeutką dziecka. Ale zakładam,że nie powiedziała dziecku "przykro mi synku, mamusia nawaliła, zobowiązała się do czegoś bardzo ważnego i nie dotrzymała umowy". Nie-pani oddała sunię jak rzecz na przechowanie i później w płacz "ukradli!". Dodatkowo-tu, na forum byłaś jedna z osób atakujących osobę zbanowaną. Super odwaga, nie sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

Hope, bardzo ale to bardzo się cieszę, ze moja rade wzięłaś sobie do serca. W lutym Ci radzilam żebyś w końcu wziela sie za cwiczenia. Nie myślałam tylko ze aż tak ostro sie weźmiesz, ze jesteś patyczkiem... Nie chcialam :P

 Kocie, juz w lutym byłam, jak piszesz "patyczkiem". Uwierz-też nie chciałam. I mylisz się, nie ćwiczę, bo nie mam czasu na takie pierdoły. 

Poza tym zapamiętaj,że w zyciu nie wygląd jest najważniejszy. Możesz wyglądac jak bogini, a jeśli w główce próżnia-wygląd w niczym Ci nie pomoże. Masz w domu tv? jak tak, to spójrz w ekran i zobacz ile jest na świecie pięknych, mądrych i dobrych ludzi (nie tylko kobiet). Później spójrz na siebie i zastanów się, czy warto się katować ćwiczeniami i odmawiać sobie np. słodkości. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doda_ wklej jeden post, w którym tak Cię nazywam. Nie wkleisz, bo nie używam tego słowa. Mając przyjaciół na wózku, bratanka, który nie mówi,kuzynkę z porażeniem mózgowym mówię i piszę "sprawni inaczej". Dodatkowo pracowałam z dziećmi w zasadzie z każdą niepełnosprawnością, więc zastanów się co piszesz i mnie nie obrażaj. A na to jakimi słowami sama się określasz wpływu nie mam.
 
Poza tym-owszem, napisałam,że mam w doopie jedno dziecko. Doskonale wiesz dlaczego. Nie wyjaśniłaś,że chodziło o sytuację, w której pani nie dotrzymała warunków umowy adopcyjnej (wysterylizowanie suczki), a ma (może już powinnam użyć czasu przeszłego?) w domu psa nie wykastrowanego. I kiedy pani bezczelnie jechała po emocjach wypisując o tym,że dziecię płacze i tęskni, bo sunia była terapeutką dziecka. Ale zakładam,że nie powiedziała dziecku "przykro mi synku, mamusia nawaliła, zobowiązała się do czegoś bardzo ważnego i nie dotrzymała umowy". Nie-pani oddała sunię jak rzecz na przechowanie i później w płacz "ukradli!". Dodatkowo-tu, na forum byłaś jedna z osób atakujących osobę zbanowaną. Super odwaga, nie sądzisz?


Nie, Hope. Nie napisalas , ze jedno dziecko. Co tez byloby obrzydliwe. Napisalas "dzieci" w liczbie mnogiej. A wczesniej oburzałas sie na jedna z Dogomaniaczek, ze psom pomaga , a ludzi traktuje okropnie. A Ty? Nie wybielaj sie , Hope. Mam screena. Codziennie rano go oglądam, żeby pamietac, ze są na świecie tacy ludzie.
Link to comment
Share on other sites

Chwila poezji...
 
 
Jak gołąb na parapet - czyli obłuda
 
 
                                            I może dotrze do ciebie.
 
Inwigilacja ludzkich umysłów
poprzez wtargnięcie obłudy.
Przeleciał gołąb,
zostawił brudy.

Kim jesteś,
o jestejstwie obłudny,
usuń się wczoraj,
nie krzywdź dzisiaj.
pozostań gołębiem
zostań smutny.

Bo kiedy ujrzysz mijający czas, zapragniesz czasu.

Pózno już będzie i nie pomoże fałszywe orędzie.

Czas mija
życie biegnie,
a ty obłudny
chcesz być
w niebie.

                                                              I nie dotrze.
 
 
Prawdosław
(znalezione w sieci)

 

Ryss, Ty to jesteś ...

Link to comment
Share on other sites

Nie, Hope. Nie napisalas , ze jedno dziecko. Co tez byloby obrzydliwe. Napisalas "dzieci" w liczbie mnogiej. A wczesniej oburzałas sie na jedna z Dogomaniaczek, ze psom pomaga , a ludzi traktuje okropnie. A Ty? Nie wybielaj sie , Hope. Mam screena. Codziennie rano go oglądam, żeby pamietac, ze są na świecie tacy ludzie.

To się dopiero nazywa pryzmat. Codziennie rano? Matko jedyna...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

To dotyczy Dody


Co prawda ja nie Hope, ale odpowiem.  Biorąc pod uwagę twoje kalectwo, to twoje ciągłe czepianie się wyglądu innych świadczy o całkowitym braku samokrytycyzmu.

...

 

A to dotyczy mnie

 

...

 

Chyba nie za tęgo płacisz tej gosposi, bo słyszałam, że nie za dobrze uprasowana ta bluzeczka była.

 

...

 

Takie tam sobie "obrzydliwości" ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doda brak słów - obrzydliwa jesteś .......


fxwf8m.jpg

 

przyganiał kocioł garnkowi
a to że ciężki nawet gdy pusty
taki niezdarny w swoim wyglądzie
że grube uszy w żarze syczące
czerwienią wstydem może miłością

– och drogi kotle
rożne smaki czuję
ty tylko brudnymi
mydlinami się delektujesz

Link to comment
Share on other sites

Hope, bardzo ale to bardzo się cieszę, ze moja rade wzięłaś sobie do serca. W lutym Ci radzilam żebyś w końcu wziela sie za cwiczenia. Nie myślałam tylko ze aż tak ostro sie weźmiesz, ze jesteś patyczkiem... Nie chcialam :P

 

Pustostan w głowie absolutny i nawet wiekiem nie da się tego wytłumaczyć

 

 

Nie schodzcie z tematu.
Usiata juz nam zniknęła ?
Czyli ten pw do Ani byl z prawdziwa informacja?

 

Usiata jasno napisała że Jej nie ma z jakiegoś powodu i ciągle przywoływanie i tupanie nogą nic w tym stanie nie zmieni. Ale jak już wiemy myślenie nie u każdego ma rację bytu

 

 

Nie, Hope. Nie napisalas , ze jedno dziecko. Co tez byloby obrzydliwe. Napisalas "dzieci" w liczbie mnogiej. A wczesniej oburzałas sie na jedna z Dogomaniaczek, ze psom pomaga , a ludzi traktuje okropnie. A Ty? Nie wybielaj sie , Hope. Mam screena. Codziennie rano go oglądam, żeby pamietac, ze są na świecie tacy ludzie.

 

Każdy ma swoje hobby od rana uprawiane:)

To dotyczy Dody


 

A to dotyczy mnie

 

 

Takie tam sobie "obrzydliwości" ...

 

 

A ty nie masz większych zmartwień niż bluzeczka? Może powinnaś gosposi po premii polecieć ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zwykla wymówka, ze nie ma jej z jakichś tam powodów.


Pewnie gdzieś leży krzyżem. W ramach pokuty.
 

Nas nie nabierze.


Nas nie dagoniat...

Tolka skażi, dalsze nas dwoje
Tolka agni aeadroma
My ubieżym, nas nie dagoniat
Dalsze at nich, dalsze at doma
Noć prawadnik, sprieć naszje tienje
Za abłaka. Za abłakami
Nas nie najdut, nas nie izmieniat
Im nie dastać zwiozdy rukami
Nas nie dagoniat...

(TATU)

 

Tak mi się jakoś skojarzyło.

Link to comment
Share on other sites

Topi droga, czyżbyś teraz mnie straszyła? Jeszcze raz powtórzę: nie jestem koleżanką, ani nawet znajomą Twoich antagonistek, nie mam nic wspólnego z tępionym hotelem i nigdy tam nie umieszczałam żadnego psa, nie wypowiadałam się na temat Maksa, Maszy i Gryza, bo od razu był ostry najazd, a celem nie była poprawa warunków, lecz "zniszczenie, zrównanie z ziemią". Z góry założyłyście, że doprowadzicie do zamknięcia tego przybytku, który nazywasz największą mordownią. I nie dziwię się, że nie ma informacji o Kaju, bo cokolwiek by napisano, to byłby powód do kolejnego ataku.
Tak na marginesie, dlaczego nie pochwaliłaś się jaki był wynik Twojego doniesienia do prokuratury w Wieliczce i innych pism do coraz wyższych instancji?
Może taka informacja uwiarygodniłaby słuszność Twoich działań?
TWA - ten skrót już dawno został przypisany do Twojej gromadki, ale nie dziwię się, że usiłujesz odrzucić piłeczkę, jesteś przecież mistrzynią manipulacji. Dobrej nocy, Topi.

Topi kieruje Cię na wydarzenie na F.B. bo widzisz Topi  sądzi, że w potoku kłamstw, jakie wylały na tamtym i nie tylko tamtym wydarzeniu na F.B. Topi/Duda, wellington i reszta TWA pewnie nie doczytasz się tych kilku słów prawdy o wyniku zgłoszonego przez nią przestępstwa - uśmiercenia Maszy w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

Ewa Duda Informuję, że rozpoczęło się śledztwo w sprawie Maszy.
 
Irena Karcz Widzę, że coś się dzieje w sprawie , trzymam kciuki Aga.
 
Ewa Duda Dzieje się, dzieje ...
 
Angelika Komar Pani Agnieszko, czy zeznawała Pani w sprawie Maszy ? Czy sprawa ma jakikolwiek ciąg dalszy ?
 
Ewa Duda Pani Angeliko, rozumiem, że zainteresowała Panią sprawa Maszy. Zapytam więc: od kiedy ?
 

Ewa Duda Pani Angeliko, ja też zeznawałam w sprawie Maszy. Nie chce się Pani czegoś dowiedzieć ? Warunek ! Umawiamy się na kawę i rozmawiamy.

 

Ewa Duda DNIA 21.08.2015 r. asp. ŁUKASZ LOBA
z WYDZIAŁU DOCHDZENIOWO-ŚLEDCZEGO Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wydał
"POSTANOWIENIE O UMORZENIU DOCHODZENIA" w sprawie śmierci Maszy.


PONIEWAŻ W TOKU POSTĘPOWANIA DOCHODZENIOWEGO nie zadbano o przesłuchanie kluczowych świadków,
dnia 04.09.2015 r. do Sądu Rejonowego w Wieliczce złożyłam:
"ZAŻALENIE na postanowienie o umorzeniu dochodzenia".

 

Jak widać, Topi, szukając popleczników swojej sprawy, jest tak zdeterminowana, że nawet na kawę zaprasza :P

 

W całym tym amoku u Topi widać jednak pewną poprawę. Dotychczas wszyscy, którzy nie potwierdzili okropieństw, jakie wyprawiają się w Hotelu U Leona, byli  wg TWA znajomymi Anety lub zostali przekupieni.

Policjant, który nie dopatrzył się popełnienia przestępstwa wyjątkowo nie został  podejrzany o przyjęcie łapówki. Czyżby obudził się w Topi instynkt samozachowawczy ?

Został oskarżony jedynie o to, że nie zadbał o przesłuchanie kluczowych świadków. Była przesłuchana Aneta Sosin oskarżona o to przestępstwo, opiekunka psa, czyli ja (przedłożyłam kartę zdrowia Maszy - 3 strony formatu A4 i faktury za jej leczenie w kwocie ponad 1000 zł) oraz Duda, czyli Topi, czyli autorka doniesienia . Jakich to więc kluczowych świadków nie przesłuchano ?

 

 

Mam ogromną prośbę, nie reagujcie na posty, choćby nie wiadomo jakie brednie zawierały.

Wiem, brak reakcji na stawiane tu absurdalne zarzuty może sugerować, że są prawdziwe. Ale tyle już informacji zostało tu podane, że każdy bezstronny, zdrowo myślący człowiek, może wyciągnąć właściwe wnioski.

Nie dawajmy satysfakcji awanturnikom !

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Topi kieruje Cię na wydarzenie na F.B. bo widzisz Topi  sądzi, że w potoku kłamstw, jakie wylały na tamtym i nie tylko tamtym wydarzeniu na F.B. Topi/Duda, wellington i reszta TWA pewnie nie doczytasz się tych kilku słów prawdy o wyniku zgłoszonego przez nią przestępstwa - uśmiercenia Maszy w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

Ewa Duda Informuję, że rozpoczęło się śledztwo w sprawie Maszy.
 
Irena Karcz Widzę, że coś się dzieje w sprawie , trzymam kciuki Aga.
 
Ewa Duda Dzieje się, dzieje ...
 
Angelika Komar Pani Agnieszko, czy zeznawała Pani w sprawie Maszy ? Czy sprawa ma jakikolwiek ciąg dalszy ?
 
Ewa Duda Pani Angeliko, rozumiem, że zainteresowała Panią sprawa Maszy. Zapytam więc: od kiedy ?
 

Ewa Duda Pani Angeliko, ja też zeznawałam w sprawie Maszy. Nie chce się Pani czegoś dowiedzieć ? Warunek ! Umawiamy się na kawę i rozmawiamy.

 

Ewa Duda DNIA 21.08.2015 r. asp. ŁUKASZ LOBA
z WYDZIAŁU DOCHDZENIOWO-ŚLEDCZEGO Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wydał
"POSTANOWIENIE O UMORZENIU DOCHODZENIA" w sprawie śmierci Maszy.


PONIEWAŻ W TOKU POSTĘPOWANIA DOCHODZENIOWEGO nie zadbano o przesłuchanie kluczowych świadków,
dnia 04.09.2015 r. do Sądu Rejonowego w Wieliczce złożyłam:
"ZAŻALENIE na postanowienie o umorzeniu dochodzenia".

 

Jak widać, Topi, szukając popleczników swojej sprawy, jest tak zdeterminowana, że nawet na kawę zaprasza :P

 

W całym tym amoku u Topi widać jednak pewną poprawę. Dotychczas wszyscy, którzy nie potwierdzili okropieństw, jakie wyprawiają się w Hotelu U Leona, byli  wg TWA znajomymi Anety lub zostali przekupieni.

Policjant, który nie dopatrzył się popełnienia przestępstwa wyjątkowo nie został  podejrzany o przyjęcie łapówki. Czyżby obudził się w Topi instynkt samozachowawczy ?

Został oskarżony jedynie o to, że nie zadbał o przesłuchanie kluczowych świadków. Była przesłuchana Aneta Sosin oskarżona o to przestępstwo, opiekunka psa, czyli ja (przedłożyłam kartę zdrowia Maszy - 3 strony formatu A4 i faktury za jej leczenie w kwocie ponad 1000 zł) oraz Duda, czyli Topi, czyli autorka doniesienia . Jakich to więc kluczowych świadków nie przesłuchano ?

 

 

Mam ogromną prośbę, nie reagujcie na posty, choćby nie wiadomo jakie brednie zawierały.

Wiem, brak reakcji na stawiane tu absurdalne zarzuty może sugerować, że są prawdziwe. Ale tyle już informacji zostało tu podane, że każdy bezstronny, zdrowo myślący człowiek, może wyciągnąć właściwe wnioski.

Nie dawajmy satysfakcji awanturnikom !

 

elik  !!!

wkładasz mi w usta słowa o przekupstwie i łapówkarstwie..., 

uważaj !!!

bo tego już za wiele.

 

Znosiłam Twoje prymitywne obelgi ale tego mogę nie znieść

i dobiorę się także do Twojego tyłka z należytą starannością

o której jeszcze WASZE TWA nie ma pojęcia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Elik, nie przsluchano mnie,ponieważ bylam chora i nie mogłam się pojawić. Jak sprawę odnowia, na bank sie pojawie, to ja bylam kluczowym świadkiem u Sosin jak masza zamknieta w kroliczej klatce, pozbawiona wody , dostała drgawki.

Takze do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym Wam uświadomić jeszcze jedno.

Takie hoteliki, czy PDT, nie zarabiają na biednych zwierzętach.

Zarabiają na ciociach, które koniecznie chcą cudzymi rękami (i najczęściej cudzymi pieniędzmi) zaistnieć jako bohaterki od ratowania zwierząt.

Te PDT pomagają ciociom zaistnieć, za to biorą pieniążki.

Nie ma to nic wspólnego z pomocą zwierzętom.

Popyt na PDT określa ilość cioć, nie ilość bezdomnych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...