Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

Kiedyż to Usiata napisała, że Kaj nie żyje? Ja nigdzie takiej informacji Jej autorstwa nie przeczytałam. Jeśli teraz chcecie robić aferę o wprowadzanie w błąd, to szarpcie autora tej informacji. Szkoda zresztą cokolwiek pisać, bo wojujące osoby i tak o wszystko będą obwiniać tych, których postanowiły zniszczyć.
Ja wolę wierzyć, że Kaj żyje, a ktoś nieodpowiedzialny zrobił sobie kosmiczne jaja, żeby wywołać kolejną awanturę.
Swoją ścieżką jeśli TWA zostało wkręcone, to ... :D:


To co? Czuje sie wkręcona. Jezeli komuś to poprawi humor, to czuje sie wybitnie niesmacznie wkręcona. Ale śmieszne, prawda? Powód do dumy. Jak myślisz ile wątków z działu "Tęczowy Most" kogoś wkrecalo? Kilka ? Kilkadziesiąt? Wszystkie? Jezeli tu obecne Panie są prekursorkami , to tylko gratulować!


Doda, spokojnie. Ja temu pw do konca nie wierze. Moze byc na zlecenie.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kiedyż to Usiata napisała, że Kaj nie żyje? Ja nigdzie takiej informacji Jej autorstwa nie przeczytałam. Jeśli teraz chcecie robić aferę o wprowadzanie w błąd, to szarpcie autora tej informacji. Szkoda zresztą cokolwiek pisać, bo wojujące osoby i tak o wszystko będą obwiniać tych, których postanowiły zniszczyć.
Ja wolę wierzyć, że Kaj żyje, a ktoś nieodpowiedzialny zrobił sobie kosmiczne jaja, żeby wywołać kolejną awanturę.
Swoją ścieżką jeśli TWA zostało wkręcone, to ... :D:

 

Widzisz sybil,

Twoja postawa w sprawie hotelu mnie fascynuje.

 

Nie miałaś żalu o Makasa i Maszę w klatkach, nie miałaś żalu o Gryza w brudnym boksie w warunkach

jakich nie powstydziłaby się największa mordownia,

nie widzisz nic złego w tym,

że nie ma informacji o Kaju na jego wątku

a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice,

- a masz wyraźne pretensje do osób, które tę sytuację potępiają. 

 

*******************************************************************************************

Jeszcze wyjaśniam skrót i znaczenie TWA

 

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

- to grupa popierających się i prawiących sobie wzajemne komplementy,

(synonim: klan, klika, mafia, sitwa)

 

Pasuje do Was jak ulał.

Nie rozumiem tylko kto Was chciał wkręcić i dlaczego Ciebie to tak cieszy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno sybil,

jeżeli cała ta sprawa tajemnic dotyczących Kaja miała wkręcić np. mnie

to powiem Ci, że trzymając z TWA powinnaś się martwić.

 

Jeżeli w ten sposób ratują swoje skóry przed bezpodstawnym oskarżeniem

to już nawet mnie jest ich żal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

To co? Czuje sie wkręcona. Jezeli komuś to poprawi humor, to czuje sie wybitnie niesmacznie wkręcona. Ale śmieszne, prawda? Powód do dumy. Jak myślisz ile wątków z działu "Tęczowy Most" kogoś wkrecalo? Kilka ? Kilkadziesiąt? Wszystkie? Jezeli tu obecne Panie są prekursorkami , to tylko gratulować!

 
Prekursorką możesz nazwać autorkę informacji i tam zgłaszaj swoje zniesmaczenie. Zapewniam Cię, że osoba o tym nicku nie sympatyzuje z gronem tępionym przez TWA i jeśli kogoś wkręciła, to kieruj zarzuty pod właściwym adresem. I znów tworzy się spiskowa teoria dziejów, bo wszystko trzeba tak wykręcić, żeby uderzyć "wroga".
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  
Prekursorką możesz nazwać autorkę informacji i tam zgłaszaj swoje zniesmaczenie. Zapewniam Cię, że osoba o tym nicku nie sympatyzuje z gronem tępionym przez TWA i jeśli kogoś wkręciła, to kieruj zarzuty pod właściwym adresem. I znów tworzy się spiskowa teoria dziejów, bo wszystko trzeba tak wykręcić, żeby uderzyć "wroga".


Powoli i spokojnie przeczytaj cytowany tekst. Najlepiej dwa razy. A później jeszcze raz na glos. I wtedy odpisuj.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  
Prekursorką możesz nazwać autorkę informacji i tam zgłaszaj swoje zniesmaczenie. Zapewniam Cię, że osoba o tym nicku nie sympatyzuje z gronem tępionym przez TWA i jeśli kogoś wkręciła, to kieruj zarzuty pod właściwym adresem. I znów tworzy się spiskowa teoria dziejów, bo wszystko trzeba tak wykręcić, żeby uderzyć "wroga".

 

"gronem tępionym przez TWA"

 

No wyborne, doprawdy, w y- b o r- n e...

 

***********************************************************************

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jeszcze jedno sybil,
jeżeli cała ta sprawa tajemnic dotyczących Kaja miała wkręcić np. mnie
to powiem Ci, że trzymając z TWA powinnaś się martwić.
 
Jeżeli w ten sposób ratują swoje skóry przed bezpodstawnym oskarżeniem
to już nawet mnie jest ich żal.

 
Topi droga, czyżbyś teraz mnie straszyła? Jeszcze raz powtórzę: nie jestem koleżanką, ani nawet znajomą Twoich antagonistek, nie mam nic wspólnego z tępionym hotelem i nigdy tam nie umieszczałam żadnego psa, nie wypowiadałam się na temat Maksa, Maszy i Gryza, bo od razu był ostry najazd, a celem nie była poprawa warunków, lecz "zniszczenie, zrównanie z ziemią". Z góry założyłyście, że doprowadzicie do zamknięcia tego przybytku, który nazywasz największą mordownią. I nie dziwię się, że nie ma informacji o Kaju, bo cokolwiek by napisano, to byłby powód do kolejnego ataku.
Tak na marginesie, dlaczego nie pochwaliłaś się jaki był wynik Twojego doniesienia do prokuratury w Wieliczce i innych pism do coraz wyższych instancji?
Może taka informacja uwiarygodniłaby słuszność Twoich działań?
TWA - ten skrót już dawno został przypisany do Twojej gromadki, ale nie dziwię się, że usiłujesz odrzucić piłeczkę, jesteś przecież mistrzynią manipulacji. Dobrej nocy, Topi.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  
Tak na marginesie, dlaczego nie pochwaliłaś się jaki był wynik Twojego doniesienia do prokuratury w Wieliczce i innych pism do coraz wyższych instancji?
.


Wynikami naprawdę się nie martw. Będzie dobrze. Śpij spokojnie.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Topi droga, czyżbyś teraz mnie straszyła? Jeszcze raz powtórzę: nie jestem koleżanką, ani nawet znajomą Twoich antagonistek, nie mam nic wspólnego z tępionym hotelem i nigdy tam nie umieszczałam żadnego psa, nie wypowiadałam się na temat Maksa, Maszy i Gryza, bo od razu był ostry najazd, a celem nie była poprawa warunków, lecz "zniszczenie, zrównanie z ziemią". Z góry założyłyście, że doprowadzicie do zamknięcia tego przybytku, który nazywasz największą mordownią. I nie dziwię się, że nie ma informacji o Kaju, bo cokolwiek by napisano, to byłby powód do kolejnego ataku.
Tak na marginesie, dlaczego nie pochwaliłaś się jaki był wynik Twojego doniesienia do prokuratury w Wieliczce i innych pism do coraz wyższych instancji?
Może taka informacja uwiarygodniłaby słuszność Twoich działań?

TWA - ten skrót już dawno został przypisany do Twojej gromadki, ale nie dziwię się, że usiłujesz odrzucić piłeczkę, jesteś przecież mistrzynią manipulacji. Dobrej nocy, Topi.

 

 

To Ty jesteś mistrzynią manipulacji - tak sformułowałaś swój post,

że nawet odpowiedzieć na niego trudno bo zawiera tyle przekrętów.

 

Gdybyś czytała ze zrozumieniem to zapewne dotarłoby do Ciebie, że to nie jest straszenie

(od straszenia tu jest Usiata) i zupełnie nie odnosi się do Ciebie.

Ale ja zrozumienia od Ciebie nie już oczekuję

bo widzę że jak na osobę która nie jest:

"koleżanką, ani nawet znajomą ...antagonistek, nie mam nic wspólnego z tępionym hotelem"

jesteś bardzo dobrze poinformowana w sprawie:

"innych pism do coraz wyższych instancji "

**********************************************************************************************

I jeszcze jedno,

sprawę Maszy znasz zapewne od tych: których nie jesteś koleżanką i z którymi nie masz nic wspólnego

bo gdybyś ją znała z właściwego źródła:

https://www.facebook.com/events/433410960156243/

to zapewne wiedziałabyś, że informacje tam są zamieszczane na bieżąco.

 

******************************************************************************************

och....,

zapomniałam dodać, że mistrzostwo w "odbijaniu piłeczki" to już dawno ma elik.

No i teraz do tego tytułu Ty pretendujesz.

Link to comment
Share on other sites

Będę zyc bez wiedzy o Kaju, równie dobrze jak żyje bez wiedzy o Gryzaku.

 
Niezawodna jak zwykle Ania wskazuje i nam - jak żyć. Jak żyć bez odpowiedzi na pytanie - zdechł pies? No dobrze - by nie ranić uczuć nie-katolików w tym katolickim kraju, napiszę to jeszcze raz:
Niezawodna jak zwykle Ania wskazuje i nam - jak żyć. Jak żyć bez odpowiedzi na pytanie - umarł, Kaju, umarł? Kaju, który przepadł bez wieści w małym hotelu "Pod Różami", klatka numer osiem...
 
W takim razie, może teraz porozmawiamy o imponderabiliach tego wątku? O tym, o czym napisała niedawnoTopi:
 

Bo widzisz trzeba odwagi żeby narazić się jakiejkolwiek grupie zorganizowanej.

Łatwiej zabrać pieska z ulicy, umieścić go w hoteliku, opisać jego stan zdrowia jako tragiczny
wymagający długotrwałej diagnozy i kosztownego leczenia i już można zbierać kasę na dogo i FB.
Do tego potrzebny tylko komputer i kilku klakierów.
Ludzie płacą i to bezkrytycznie.
Rzadko ktoś o coś pyta, domaga się rozliczeń i konkretów - a jak zacznie to się go zaczyna tępić.
Nierzadko wtedy stan psa nagle się pogarsza i pies odchodzi za TM.
Klakierki wkleją jakieś żałobne emotki, skopiują jakiś sentymentalny tekścik i zaraz zaczynają wszystko od nowa.


Popatrzmy zatem, jak wyglądała realizacja takiego wypracowania domowego w tym konkretnym przypadku - w wielkim skrócie, bo system nie pozwala na dużą ilość cytatów ("Dodałeś więcej bloków cytowania niż to jest dozwolone"):
 
Wstęp:
 

Postanowiłam założyć wątek kolejnemu psiakowi, który dzięki ewu i kilku innym osobom dzisiaj opuścił schronisko.
Ma AWARYJNY DT za 100/miesiąc, którą to kwotę zadeklarowała Natalia spoza Dogo i będzie wpłacała bezpośrednio do DT.
Piesio przez pana, który go wyciągnął ze schroniska i zawiózł do DT został nazwany Kaj.
Będą potrzebne fundusze na weterynarza.
Mały jest pogodny, bryka i skacze po ogrodzie, jak kózka, ale to szkielet, w dodatku nie ma oczka i kawałka ucha.
W schronisku nie miał by szans na przeżycie.
Relacja po wizycie u weta:
10.08 Kaj wrócił od weta. Dramat. Lekarka , która go badała jest załamana jego stanem. Ile on zaznał krzywdy i bólu.
Jedno ucho odgryzione, w drugim uchu ropień, dzikie mięso- konieczny zabieg, być może trzeba obciąć kawałek uszka.
Obie tylne łapy "dziwne", trudno ocenić bez prześwietlenia co z nimi. Kaj waży 11kg , powinien ok 18kg:(
Nie wiadomo w jakim stanie jest wątroba i nerki. Na dodatek ma świeże szwy po kastracji:( Taki psi wrak i jeszcze go wykastrowali.

Kaj wczoraj opuścił schron.
Wypatrzyłam go przedwczoraj i "zarezerwowałam".
Kaj jest szkieletem bez oka i kawałka ucha
Oczko jest zaschnięte ale chyba niedawno je stracił.
Będą potrzebne witaminy i suplementy.
Kaj chyba przeszedł krzywicę bo ma tego oznaki.


Rozwinięcie tematu:
 

Deklaracje stałe:
Natalia M.100,- (wpłacane bezpośrednio na konto DT)
Elypsa 20,- (IX)
Wpływy:
23,- ewa gonzales
30,- Anula
11,- Anula - z bazarku ewy gonzales
160,- z mojego bazarku
300,- bazarek Cancer43 na fb - wpłynęło na konto ewu
123,45 z bazarku b-b
20,- Elypsa (wrzesień)
1016,65 z konta Selmy
90,- z bazarku

Tak się złożyło, że ja jestem skarbnikiem


Zakończenie:
 

Ciocie kochane, rozmawiałam z ewu. Kaj jest operowany.
Wczoraj po południu nie chciał jeść, był jakiś "nieswój"
Wylądował u weta.
Wet wyjął mu z odbytu jakąś nitkę. Prawdopodobnie Kaj zjadł kawałek tkaniny (może posłania).
Dostał dużą ilość parafiny, ale nie pomogła. Dziś rano znów pojechał do weta. Zapadła natychmiastowa decyzja o operacji.
Trzymajcie kciuki za Kajula!!!

Nikt nic nie napisal..... Czy Kaj żyje?


Ale to już było... I ta pyskata Topi ma znowu rację. To może jeszcze porozmawiamy o zbiórkach publicznych? Nie trzeba być oblatanym w prawie, jak tu taka jedna pisze o sobie, by zauważyć, że Gabi79 zorganizowała pod wezwaniem Kaja zbiórkę publiczną jak Pan Bóg przykazał, czyli jak przykazuje ustawa o zbiórkach publicznych z 18 lipca 2014. No właśnie, czy aby na pewno - jak przykazuje ustawa? A jeżeli nie, to co? Czy nie będzie się czepiał KW i US? Nie, nie będzie, jeżeli... Jeżeli będzie podobnie jak w przypadku, gdy ktoś bez zezwolenia wytnie u siebie na działce drzewo. Czy może beknąć za to? Nie - jeżeli ma życzliwych sąsiadów.
Link to comment
Share on other sites

Nie nie napisala
Ale trzyma to w wielkiej tajemnicy.
Żyje czy nie żyje to ta tajemnica oznacza ze macie cos do ukrycia . Spokojnie pytaliśmy i prosiliśmy żeby odpowiedziała, to nie. Myślisz ze tak poprostu kazda pomagaczka Kaja wpadla na pomysł zeby nic nie pisac publicznie?
Raczej nie. To za namową.
Usiata ciągle powtarza, ze zaraz będą informacje. Miały być przedwczoraj. Teraz to jakby ona rzadzila cala ta sprawa.
Zapomina chyba ze przeciąganiem afery tylko pogarsza makile i jej hotel, choć dla nas to dobre.
Będziemy działać dalej.

 

 

Usiata zdaje się od ostatniej rozprawy trzyma się jednej linii, że ta wiadomość zostanie upubliczniona po zapoznaniu się z nią w pierwszej kolejności przez sąd. Nie przekręcaj lub naucz się czytać ze zrozumieniem. I chyba, skoro uznała, ze w pierwszej kolejności jest to informacja dla sądu, to można wyciągnąć z tego wnioski, choćby takie że nie ma co nakręcać afery, bo i tak się nie dowiesz tutaj tego przed tym czasem

 

To co? Czuje sie wkręcona. Jezeli komuś to poprawi humor, to czuje sie wybitnie niesmacznie wkręcona. Ale śmieszne, prawda? Powód do dumy. Jak myślisz ile wątków z działu "Tęczowy Most" kogoś wkrecalo? Kilka ? Kilkadziesiąt? Wszystkie? Jezeli tu obecne Panie są prekursorkami , to tylko gratulować!


Doda, spokojnie. Ja temu pw do konca nie wierze. Moze byc na zlecenie.

 

No tak, wszędzie afery, zadymy i już zlecenia są. Oby tylko na na pisanie priwów:)

 

 

Widzisz sybil,

Twoja postawa w sprawie hotelu mnie fascynuje.

 

Nie miałaś żalu o Makasa i Maszę w klatkach, nie miałaś żalu o Gryza w brudnym boksie w warunkach

jakich nie powstydziłaby się największa mordownia,

nie widzisz nic złego w tym,

że nie ma informacji o Kaju na jego wątku

a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice,

- a masz wyraźne pretensje do osób, które tę sytuację potępiają. 

 

*******************************************************************************************

Jeszcze wyjaśniam skrót i znaczenie TWA

 

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

- to grupa popierających się i prawiących sobie wzajemne komplementy,

(synonim: klan, klika, mafia, sitwa)

 

Pasuje do Was jak ulał.

Nie rozumiem tylko kto Was chciał wkręcić i dlaczego Ciebie to tak cieszy.

 

 

a skąd twoje przekonanie o tym, ze "banda idiotek" czyli przeciwników waszych metod działania robi sobie jaja? Znaczy mar.gajko robi sobie jaja czy twój pies? Bo to osoby sprzyjające wam ale przekazują dwie zgoła odmienne informacje, więc kto tu sobie robi jaja?

I kto nas w coś wkręca? Bo jak na razie nie czuje się w nic wkręcona za to ty jesteś wkręcona ostro i jak na razie zanosi sie na to, że na tyle skutecznie, że poniesiesz dość poważne konsekwencje tegoż wkręcenia. A wybacz, to nie wkręciła cie ani Usiata, ani gabrysia ani nikt z tej strony.

Mimo wszystko mam nadzieję, że skoro tak się dałaś ponieść, to możesz liczyć na wsparcie. Jakiekolwiek

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o finanse, z wszystkiego się rozliczyłam, informacja jest w poscie rozliczeniowym.

 

Proszę mnie o nic nie oskarżać, i nic nie insynuować, bo jedyną moja intencją była pomoc psiakowi, poprzez założenie mu wątku.

 

Żałuję, że założyłam watek, ale teraz jak to mówią "musztarda po obiedzie"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Usiata zdaje się od ostatniej rozprawy trzyma się jednej linii, że ta wiadomość zostanie upubliczniona po zapoznaniu się z nią w pierwszej kolejności przez sąd. Nie przekręcaj lub naucz się czytać ze zrozumieniem. I chyba, skoro uznała, ze w pierwszej kolejności jest to informacja dla sądu, to można wyciągnąć z tego wnioski, choćby takie że nie ma co nakręcać afery, bo i tak się nie dowiesz tutaj tego przed tym czasem

 

 

No tak, wszędzie afery, zadymy i już zlecenia są. Oby tylko na na pisanie priwów:)

 

a skąd twoje przekonanie o tym, ze "banda idiotek" czyli przeciwników waszych metod działania robi sobie jaja? Znaczy mar.gajko robi sobie jaja czy twój pies? Bo to osoby sprzyjające wam ale przekazują dwie zgoła odmienne informacje, więc kto tu sobie robi jaja?

I kto nas w coś wkręca? Bo jak na razie nie czuje się w nic wkręcona za to ty jesteś wkręcona ostro i jak na razie zanosi sie na to, że na tyle skutecznie, że poniesiesz dość poważne konsekwencje tegoż wkręcenia. A wybacz, to nie wkręciła cie ani Usiata, ani gabrysia ani nikt z tej strony.

Mimo wszystko mam nadzieję, że skoro tak się dałaś ponieść, to możesz liczyć na wsparcie. Jakiekolwiek

POWTARZAM:

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

 

może teraz już do Ciebie dotrze co napisałam

ludwa - kolejna mistrzyni manipulacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...
W takim razie, może teraz porozmawiamy o imponderabiliach tego wątku? O tym, o czym napisała niedawno Topi:
...
 

 

Ryss,

czy Ty widzisz oczami wyobraźni jak rzuciły się sprawdzać co to: "imponderabilia" ?

Aż się wujek google zawiesił.

 

Oj... nie mooooogę.... uuuu ha ha...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

POWTARZAM:

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

 

może teraz już do Ciebie dotrze co napisałam

ludwa - kolejna mistrzyni manipulacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

jak ci to delikatnie powiedzieć.... to co się dzieje na tym wątku i czy tajemnica ad zdrowia Kaja jest czy jej nie ma, to nie ma żadnego wpływu na jego życie lub nie życie.

A czy jest tajemnica ad życia psa? Jak na mój gust, każdy, kto wątek czyta ma jasność co do tej kwestii, tylko nie wiedzieć czemu, komuś zależy na motaniu

Spytaj mar.gajko i swojego psa na jakiej podstawie wysnuli swoje sprzeczne teorie, może to ci rozjaśni tę kwestię

Link to comment
Share on other sites

POWTARZAM:

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

"a banda idiotek robi sobie jaja ze sprawy zdrowia i życia psa

bawiąc się w idiotyczne tajemnice"

 

może teraz już do Ciebie dotrze co napisałam

ludwa - kolejna mistrzyni manipulacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Topi no tu ,tym wpisem to poleciałaś jak łysy po betonie.Z całym szacunkiem dla łysego. Chcesz wszystkim,również swoim koleżankom udowodnić,ze zdrowie a nawet życie psa zależy od tego czy wy zaspokoicie własną ciekawość? Nie przeceniaj się,,nie masz na to żadnego wpływu i niech tak już zostanie.Jeżeli tak będziesz się broniła,a przepraszam oskarżała w sadzie to gratuluję,argumenty pierwsza klasa.Ale mimo to życzę powodzenia na nowej drodze sądowej.

Link to comment
Share on other sites

jak ci to delikatnie powiedzieć.... to co się dzieje na tym wątku i czy tajemnica ad zdrowia Kaja jest czy jej nie ma, to nie ma żadnego wpływu na jego życie lub nie życie.
A czy jest tajemnica ad życia psa? Jak na mój gust, każdy, kto wątek czyta ma jasność co do tej kwestii, tylko nie wiedzieć czemu, komuś zależy na motaniu
Spytaj mar.gajko i swojego psa na jakiej podstawie wysnuli swoje sprzeczne teorie, może to ci rozjaśni tę kwestię


Jak przysłowiowy gołąb o parapet...
Link to comment
Share on other sites

Chwila poezji...
 
 
Jak gołąb na parapet - czyli obłuda
 
 
                                            I może dotrze do ciebie.
 
Inwigilacja ludzkich umysłów
poprzez wtargnięcie obłudy.
Przeleciał gołąb,
zostawił brudy.

Kim jesteś,
o jestejstwie obłudny,
usuń się wczoraj,
nie krzywdź dzisiaj.
pozostań gołębiem
zostań smutny.

Bo kiedy ujrzysz mijający czas, zapragniesz czasu.

Pózno już będzie i nie pomoże fałszywe orędzie.

Czas mija
życie biegnie,
a ty obłudny
chcesz być
w niebie.

                                                              I nie dotrze.
 
 
Prawdosław
(znalezione w sieci)

Link to comment
Share on other sites

Topi, zostaw ten ohydny w swej perfidii wątek. Ok. Daliśmy sie nabrać. Każdy uczciwy czlowiek by sie dal.  Odpuśc, bo tu nie masz z kim dyskutować. Jedna albo dwie oponentki , to chyba  muszą czekać aż im ktoś przeczyta. A w perfidii i zaklamaniu i tak nie dościgniesz. Zawsze Cię pokonają. Lepsze są. 

 

( Nie zdziwiłabym sie gdyby sie okazało, ze Kaj wogóle nie miał operacji, nie zjadł żadnej nitki )

 

Bardzo mi sie spodobalo, wiec specjalnie  dla Hope:

"jak ci to delikatnie powiedzieć.... to co się dzieje na tym wątku i czy tajemnica ad zdrowia Buni  jest czy jej nie ma, to nie ma żadnego wpływu na jej życie lub nie życie."

 

Specjalnie dla Hope. Ale nie tylko. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie tez Bardzo sie spodobalo, wiec specjalnie dla usiaty:
"jak ci to delikatnie powiedzieć.... to co się dzieje na tym wątku i czy tajemnica Dot. zdrowia KAJKA jest czy nie ma, to nie ma żadnego wpływu na jego życie lub nie życie."

Specjalnie dla usiaty.
I odczep sie babo od echa serca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...