Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

Jeszcze jedna informacja Kaj trafił do weta z powodu braku apetytu przez jeden dzień, wieczorem był już w lecznicy.

Pozornie był w dobrym stanie, jedynie trochę smutniejszy no i nie zainteresowany jedzeniem a nie "umierający"!

Niestety po otwarciu okazało się,że usunięcie nici jest bardzo skomplikowane a co za tym idzie niebezpieczne.

Psiak dzięki dobrej opiece trafił szybko do lekarza i teraz musi wydobrzeć.

Miejmy nadzieję ,że nie nastąpią komplikacje.

Basiu, dzięki za informacje. Biedaczysko, gdyby nie czujność Anety, z psiakiem byłoby bardzo źle. Nie wiadomo czy przeżyłby to.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna informacja Kaj trafił do weta z powodu braku apetytu przez jeden dzień, wieczorem był już w lecznicy.

Pozornie był w dobrym stanie, jedynie trochę smutniejszy no i nie zainteresowany jedzeniem a nie "umierający"!

Niestety po otwarciu okazało się,że usunięcie nici jest bardzo skomplikowane a co za tym idzie niebezpieczne.

Psiak dzięki dobrej opiece trafił szybko do lekarza i teraz musi wydobrzeć.

Miejmy nadzieję ,że nie nastąpią komplikacje.

 

 

Czyli otwierałyście psa w dobrym stanie????

Z powodu braku apetytu?

Ty sobie żarty stroisz. Pies otwarty bo "trochę smutniejszy". Sądzisz, że sami idioci Cię czytają???

 

Całe goowno, zamiecione pod kocyk "z nitką".

Jak zwykle.

 

Mam nadzieję, że ten biedny pies dojdzie do siebie, nie było dużej perforacji jelit, bo tego się nie dowiemy, co i jak było naprawdę.

Żal tego psa tylko. Jego niepotrzebnego cierpienia. Przez niedbalstwo, bezmyślność.

EOT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czyli otwierałyście psa w dobrym stanie????

Z powodu braku apetytu?

Ty sobie żarty stroisz. Pies otwarty bo "trochę smutniejszy". Sądzisz, że sami idioci Cię czytają???

 

Całe goowno, zamiecione pod kocyk "z nitką".

Jak zwykle.

 

Mam nadzieję, że ten biedny pies dojdzie do siebie, nie było dużej perforacji jelit, bo tego się nie dowiemy, co i jak było naprawdę.

Żal tego psa tylko. Jego niepotrzebnego cierpienia. Przez niedbalstwo, bezmyślność.

EOT.

Zazwyczaj nie daję się sprowokować i nie odpowiadam na aroganckie posty ale tym razem postanowiłam odpisać autorce.

Szanowna Pani mar.gajko jak Pani trafnie stwierdziła na dogomanii są w większości mądrzy ludzie a nie "idioci" w związku z tym mam głębokie przekonanie ,że dla ludzi rozsądnych jest jasne ,że decyzję o operacji podjęli lekarze weterynarii i to oni "otwierali"psa ....

Z pewnością wszyscy doczytali ,że Kaj był w pozornie dobrym stanie co nie znaczy ,że połknięte nici nie stanowiły zagrożenia dla jego zdrowia i życia.

Podczas pierwszej wizyty dostał parafinę i leki ponieważ jednak nici nie wyszły w ciągu nocy rano Kaj ponownie trafił do lecznicy.

Jest takie urządzenie jak aparat rentgenowski , które wykazało ,że sytuacja w jelitach pogorszyła się i nie ma co zwlekać tylko natychmiast należy Kaja operować.

Kaj został operowany bo badania diagnostyczne wykazały taką konieczność .

Cieszę się ,że tak się Pani "troszczy" o psiaka i mam nadzieję, że tylko troska o niego  jest przyczyną Pani zbytecznych frustracji.

Proszę o nie odnoszenie się w przyszłości do moich postów bo od tego momentu Pani wypowiedzi będą przeze mnie ignorowane.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Basiu nie denerwuj się, a zwłaszcza nie przejmuj się. Nastąpiła zmiana warty w najazdach na hotel Makili. Poprzednia głównodowodząca zamilkła, inna osoba przejęła pałeczkę. Grupa kilku osób postawiła sobie zadanie niszczenia tego hotelu i każda informacja o problemach psiaków będzie pretekstem do ataku. Osobiste animozje to paskudna sprawa. Pozdrawiam :)
Zdrowiej Kaju i nie zjadaj kocyków, bo jeszcze pójdzie fama, że to z głodu ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Właśnie przelałam pieniążki po Selmusi,która znalazła domek, w kwocie 1016,65zł zgodnie z dyspozycją ewu na leczenie Kaja do Gabi79.

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Selmy.

http://www.dogomania.com/forum/topic/146304-selma-ze-zdrutowan%C4%85-ko%C5%9Bci%C4%85-udow%C4%85-ju%C5%BC-w-swoim-domku/

 

 

Bogusiu, dziękujemy serdecznie, jak tylko pieniążki dojdą zaraz potwierdzę. Buziaki ogromne!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...