Jump to content
Dogomania

mieszanka wyguchowa?


MałyDiabeł

Recommended Posts

Witam, chciałbym dowiedzieć się z jakich ras składa się ta mieszanka ;) pies jest to nie wątpliwe dużym psem, jest to podobno "coś z wilka". Interesują mnie jego geny, ponieważ chciałbym go adoptować, narzeczona się w nim zakochała a ja zastanawiam się czy nie będzie zdziczaly i jak zachowa się jutro na spacerze zapoznawczym.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam kompletnie nic z wilka nie widzę, ewentualnie kolor ale przecież takowy nie jest przypisany wyłącznie wilkom :) Na pewno mieszały tu jakieś owczarki + naprawdę różne kombinacje zapewne, w tym być może jakiś husky albo inny szpicowaty ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym dowiedzieć się z jakich ras składa się ta mieszanka ;) pies jest to nie wątpliwe dużym psem, jest to podobno "coś z wilka". Interesują mnie jego geny, ponieważ chciałbym go adoptować, narzeczona się w nim zakochała a ja zastanawiam się czy nie będzie zdziczaly i jak zachowa się jutro na spacerze zapoznawczym.

Przybliż fotkę do monitora, zamknij oczy i myśl intensywnie o tych mieszankach ras, jakie chciałbyś by pies reprezentował.
Dobrze by było jakbyś upuścił psu kropelkę krwi i umieścił ją w menzurce przed monitorem.

Chłopaku,
badanie genetyczne kosztuje od 125 zeta-zrób je i będziesz wiedział.Jeśli cena Cię przerasta zastosuj się do moich zaleceń:)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...