Jump to content
Dogomania

1,5 roczna suka uporczywie sika na legowisko


MoiraHelp

Recommended Posts

Witam, 10 czerwca adoptowałam że schroniska ok 1,5 roczną sukę. Rozumie ideę załatwiania się na dworzu. Wychodzi o 6:30, 15:00 i o 21:00 na najdłuższy spacer (no chyba że wolne mam to zamiast na wieczór popołudniu robimy 3-4 godzinny). Jednak niemal za każdym razem gdy wracam legowisko jej i jej psiej towarzyszki jest podlane (przez Moirę). Czasem też załatwiania tam grubszą potrzebę. Zmieniałam legowisko już 3 razy i ciągle to samo. Za każdym razem piorę aby nie było czuć siuśków. Czy 6 godzin to aż tak dużo? Dodam że zaczęło się to po ok 2 tygodniach mieszkania razem... I nie załatwia się jeśli ktoś jest w mieszkaniu

Link to comment
Share on other sites

Znam psy które wytrzymują i dłużej w jej wieku, widocznie dla niej jednak jest to nie do wytrzymania. Zrób suni podstawową analizę moczu, złap mocz i zanieś do analizy do ludzkiego labu, koszt 10 zła, będzie wiadomo, że ma lub nie ma problemów z pęcherzem, a co za tym idzie sikaniem w domu. Z tą kupą w legowisku to  normalne to nie jest, sąsiedzi mieli psiaka który jak coś mu nie pozwolili to wychodził na stół i tam zostawiał im wiadomość kupową z przesłaniem gdzie ich ma.

 

Może masz kogoś kto wyprowadzi ją na dwór w połowie tych 6 godzin samotności, gdzie mieszkasz w bloku w domku ? latem psina doskonale poradzi sobie na dworze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...