Jump to content
Dogomania

Zakup pinceczerka miniaturowego


Katia82

Recommended Posts

Witam.

Mam do Was pytanie czy mozecie polecic mi hodowle pinczerów miniaturowych, z ktorych zabraliscie swojego pieska?
Najlepiej by hodowla była w woj.ślaskim (chociaz jesli trzeba bedzie jechac do hodowli gdzies dalej, to jest to do zalatwienia).
Szukamy hodowli, w ktorej psy sa wychowywane w domu, dobrze zscojalizowane z dziecmi i innymi zwierzretami.Własciwie to jest dla nas najwazniejsze.

bardzo prosze o wklejanie linków hodowli.

I jeszcze jdno pytanie: na co zwracac uwage przy zakupie sznaucerka, jakie dokumenty powinnismy dostac od hodowcy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

10 lat miałam pinczera miniaturowego (umarła na raka trzustki), to był pies mojego życia - wierny, mądry sam z siebie, bez żadnych szkoleń nie potrzebowałam smyczy, świetnie dogadywala się z innymi psami, kotami, końmi, bardzo sobie pinczery chwalę i charakterologicznie bardziej mi odpowiadają niż sznaucery ( nie miałam,ale wielu znajomych miało miniaturki). Ja bym się wybrała do oddzialu zwiazku kynologicznego nich polecą dobrą hodowlę i / albo na wystawę i pogadalbym z hodowcami i obejrzala ich psy i psy od nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiolka_130']duzo sierści gubi :P[/QUOTE]

mniej niż ONek :-)
trochę gubi, ale nie ma podszerstka, więc nie ma ton kudłów, natomiast włos jest krótki, więc dla niektórych igiełkowy i upirdli...wy, jakoś nie pamiętam, aby spędzało mi to sen z powiek, ale jednocześnie było Onek i to była msakra sierściowa :-)
widziałam też pinczerki fajnie radzace sobie na agility,moja nadawała sie do OBI :-). Pinczery tak mają - te co znam, że nos przy łydce pańci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...